Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 
czemu akurat przereklamowany adbl ? 
A nie wiem czy przereklamowany. Szukałem czegoś w miarę dobrego ze stabilizacja obrotów. Z recenzji różnych wyszło że wart zakupy. A sporo obejrzałem recenzji różnych poletek, wyszło że cena jakość jest bardzo wysoka, to ją kupiłem. Zastanawiałem się jeszcze nad tańszym K2 Masnerem. Jednak że względów estetycznych i gabarytów zdecydowałem się na ADBL. Myślę że sprawdzi się doskonale do moich zastosowań.
Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, MariuszB35PL napisał:
9 godzin temu, PatrykT napisał:
 
czemu akurat przereklamowany adbl ? 

A nie wiem czy przereklamowany. Szukałem czegoś w miarę dobrego ze stabilizacja obrotów. Z recenzji różnych wyszło że wart zakupy. A sporo obejrzałem recenzji różnych poletek, wyszło że cena jakość jest bardzo wysoka, to ją kupiłem. Zastanawiałem się jeszcze nad tańszym K2 Masnerem. Jednak że względów estetycznych i gabarytów zdecydowałem się na ADBL. Myślę że sprawdzi się doskonale do moich zastosowań.

 

najważniejsze abyś był zadowolony i to jest podstawa, osobiście przetestowałem większość DA do tysiąca i mimo swoich wad najbardziej podpasował mi hamron z julii 

Ogólnie sprzęt od adbl w mojej opini jest mocno przekoloryzowane jak np ich pianownica 2w1. out of box bez modyfikacji tragedia, po modach już jest znośnie.Za to niektóra ich chemia to sztos, ceramic qd rewelecja. ssw też bajka. Czekam aż będę miał trochę wiecej czasu aby przetestować ich twardy wosk 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, pendzel_3 napisał:

@up Nad tym samym modelem dla żony myślę, zastanawiam się też nad nikonem D3500, można wiedzieć czym się kierowałeś przy wyborze? W tych tematach nie latam.

Też miałem wybór pomiędzy D3500 Nikona a właśnie Canon 2000D. D3500 jest zdecydowanie mniejszy ( wielkość dużego superzooma ), natomiast Canon 2000D ma ( jak dla mnie ) pewniejszy ( = głębszy ) grip. Poza tym Canon ma wierniejsze odwzorowanie kolorów.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...