Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Dotarły Edifier X3 TO-U 

 

decydowanie wygodniejsze niż Fiil T1 Lite i siedzą pewniej w uszach.

 

Z tym oryginalnymi tipsami od T1 Lite to jakiś masakra. Wypadały słuchawki dziś przez cały dzień. :sciana:

 

Dotarły też obcinacze. Solidna jakości.

 

IMG_20210423_200649836_Easy-Resize.com.jpg

IMG_20210423_200727283_Easy-Resize.com (1).jpg

Edytowane przez droid
  • Lubię to 6
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
15 godzin temu, FeX napisał:

@LuziQ

Ty chyba na łódce potrzebujesz?

 

To dopiero w momencie jak zakończy się beta i Starlink stanie się w pełni mobilny. Póki co jest stacjonarny i musisz zgłosić miejsce świadczenia usługi. Dopiero w tym miejscu jest "dostarczany" internet na zasadzie geolokalizacji. Miejsce to można zmienić już na szczęście samemu. Wcześniej trzeba było kontaktować się z supportem.
Moim zdaniem, zanim otrzymam swój zestaw, to będzie to już na tyle rozwinięte, że nawet opcja mobilna będzie wchodzić w grę i zlikwidują konieczność podawania miejsca.

Jedna opcja to na statek, ale póki co myślę o dostępie do neta na głuszy, gdzie prawdopodobnie będę za jakiś czas mieszkał. Nic tam praktycznie nie dochodzi, a GSM ledwo działa. Są nawet problemy, żeby porozmawiać przez telefon.

Poczekamy, zobaczymy.

Edytowane przez LuziQ
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
35 minut temu, dodo napisał:

cena abonamentu jest moim zdaniem zbyt wysoka

 

Na docelowe rozwiązanie morskie jest bardzo niska.

Sprawdź sobie oferty TS2 na przykład i terminale KHV albo Hellas Sat.

Ostatni speedtest robiony w porcie:

 

pNFcvKw.jpg

 

Na morzu jest jeszcze gorzej...

Mamy problem z wysłaniem dziennego raportu, który waży ok. 3MB, bo internet jest tak niestabilny, że zrywa połączenie z serwerem pocztowym.

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, FeX napisał:

Zawsze byłeś takim bucem?

 

Ma chłopak nie łatwo, być połowę roku na statku, mam więc nadzieję, że mu przynajmniej dobrze płacą. Nie bardzo rozumiem Twój komentarz, nie widzę też powodu dla którego miałbyś się w rozmowę wpierdalać. Jeśli Luziq uważał mój wpis niestosowny na pewno by mnie o tym poinformował, nie sądzę aby potrzebował Twojej pomocy. Być może się mylę.

 

Link to post
Share on other sites

Pół roku ale nie ciurkiem. Zazwyczaj jest to zmiana miesiąc na miesiąc - w sensie, że nie wolne, tylko miesiąc na statku, miesiąc w biurze + terenie.

Aktualnie jestem drugi miesiąc, tak jak w zeszłym roku byłem 2,5 miesiąca ciurkiem przez covid srowid. Nie mamy jakiegoś nakazu, że masz być na statku. Nikt do tego nie zmusza, aczkolwiek lubię moją robotę, więc czemu nie :)

 

I najważniejsze. Panowie, nie kruszcie kopii. Nie ma o co ;)

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...