Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

53 minuty temu, Mrozinho napisał:

Przygotowania do otwarcia hal ;)

 

 

Decha - Donic Waldner Senso V1

Okładzinka FH - Czerwony Max - Donic Bluefire JP01 Turbo

 Czerwony Max - Donic Bluegrip R1

Na BH 2x Donic Barracuda czarna 2.0

To nawet paletki do pingla się tuninguje

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, droid napisał:

o Panie, lepsze od T1 Lite? jak dźwięk wypada w porównaniu do T1 Lite? 

 

Pewnie stanie na tym, że T1 Lite sprzedam, ale jeszcze musze dać sobie czas na spokojne porównanie, bo pierwsze wrażenia często są hurraoptymistyczne :D 

 

Earfun Free Pro to takie ciut bardziej basowe T1 Lite, basu mniej więcej tyle ile T1 Lite z basowym equalizerem apkowym. Mam wrażenie, że EFP grają szerzej i mają lepiej poprowadzoną górę, gdyż przy T1 Lite czasami góra dla mnie bywała ciut agresywna. No i mimo większej ilości basu, jakby też był bardziej spójny. Trzeba jeszcze posłuchać i porównać.

 

W każdym razie T1 lite do 150zł to super wybór, szczególnie aplikacja już przetłumaczona na angielski daje nam 3 ustawienia EQ tj. bass, default, treble. Do tego możemy odpalić dwa tryby: low latency mode (mniejsze opóźnienia) oraz full control mode (więcej możliwości dotykowej kontroli). EFP nie daje takich możliwości.

Link to post
Share on other sites
16 minut temu, Mrozinho napisał:

Bezrobotny kąkubent utrzymanek - mnóstwo czasu ma ;) 

 

Poprawiłem, bo trochę się zmieniło w kwietniu xD

 

20 minut temu, drVanSteiner napisał:

Kiedy Ty masz czas wszystkie odsłuchać?

 

Właśnie o to chodzi, że nie mam :D Zazwyczaj kupię, posłucham, zaspokoję ciekawość i sprzedam. Czasem sobie siądę na godzinkę, czy dwie i porównuję i sprawdzam, jak mi grają różną muzyczkę, żeby potem nie pisać głupot w tematach na forum, jak trzeba doradzić :D

  • Lubię to 3
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Wymiana hamulców mnie naszła niestety, narazie komplet przód, za 2-3tyg musi być tył :/

 

obrazek.jpg.eab659d231013645dd90f10715a68c1e.jpg

 

1.-940x300px_sub-category_brakepadsdtec.jpg.9a6fc9c560cde67927282d66fe864e1b.jpg

 

Tarcze polskiej firmy BOZARTO - polecił mi ziomek, który jeździ na nich w BMW F10 i sobie chwali, więc zaryzykowałem i ja + klocki TRW COTEC. 

  • Lubię to 8
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...