Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

10 godzin temu, macfan-pl napisał:

I jak wrażenia?

 

Porównam do Edifier TWS NB2 które miałem wcześniej. Fiil T1 Lite brzmią bardziej energicznie. Górą i średnica bardziej wyrażona. Basu jest mniej niż w Edifier. Natomiast w Edifier góra bardziej zacofana, nacisk raczej bass czyli ciepłe brzmienie. Mam wrażenie iż T1 Lite brzmią lepiej w aplikacji Tidal lub Spotify. Jakość dźwięku  z youtube  w słuchawkach T1 Lite jest bardzo słaba. Pewnie wynika to z kompresji muzyki na youtube. Sa wygodnie i nie czuć ich w uszach, ale ciągle  mam wrażenie że mi zaraz spadną. Nie czuję tej pewności i boję się ich ponownie zgubić. :D Pewnie kwestia przyzwyczajenia. Aktualnie poszukuję dobrych  pianek Comply, bo te fabrycznie dołączone tipsy/nakładki są strasznie cienkie i elastyczne.

Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś ma wrażenie, że słuchawki douszne mają mu zaraz wypaść to polecam poniższe nakładki :) Poza tym fajnie dociążają wszelkie pchełki, a te ze względu na swą budowę i anatomię z fajnym niskim basem mają zazwyczaj problem.

 

239ce0acbabb854a7122143c49482018.jpg

 

  • Lubię to 6
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
33 minuty temu, FeX napisał:

Jeśli ktoś ma wrażenie, że słuchawki douszne mają mu zaraz wypaść to polecam poniższe nakładki :)

Chyba trzeba będzie wypróbować, mam Hammerhead'y pro od Rajzera, kupione dość dawno temu i ciągle lewa mi wypada z ucha xD Prawa się trzyma a lewa chwilę siedzi a potem wyskakuje xD

Link to post
Share on other sites
52 minuty temu, rafal12322 napisał:

Chyba trzeba będzie wypróbować, mam Hammerhead'y pro od Rajzera, kupione dość dawno temu i ciągle lewa mi wypada z ucha xD Prawa się trzyma a lewa chwilę siedzi a potem wyskakuje xD

 

Mam wrażenie, że mówisz o dokanałowych :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...