Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

jest zarządza-lny i ma sporo funkcji w tym VLAN, QOS, TEST KABLI itd. generalnie nie ma potrzeby go konfigurować itp, można do niego wpiąć kable i tyle, działa

 Ustaw mu chociaż wykrywanie pętli skoro już zarządzalny kupiłeś, bo to jest beznadziejne w diagnozowaniu i znajdowaniu (jeśli duża sieć).

Diagnozowałem w tym roku właśnie na odległość, ludzie są zdolni... Wiedziałem co prawda że jest, ale że sieć postawiona na niezarządzanych switch-ach, to żeby znaleźć trzeba był się na serio nagłowić (zwłaszcza że były kable które szły z gniazda w ściany i tylko podejrzewałem do czego mogą iść, no i masa kabli i mniejszych niezarządzalnych switch-y za większym, 48 portowym niezarządzalnym, no i nie było mnie na miejscu  8-)).  Oczywiście utrudnieniem było, że nie można było po prostu odłączać kabli i patrzyć w trakcie dnia (a po zamknięciu nikt zostać nie chciał), no i oczywiście gniazda w ścianach nieopisane a mapy sieci brak (więc nie wiesz co odłączasz czyimiś rękami i czy może zostać odłączone). 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zawsze chciałem mieć akwarium. W nowym mieszkaniu - odbiór deweloperki koniec marca 2021 więc może za rok będę już "na swoim" - będę mógł już sobie na nie pozwolić (obecnie brak miejsca). Więc przez zimę będę się chciał wyedukować co i jak :)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

LOL

 

Wolę klasyczne rozwiązania (prawda, że ładnie się prezentuje).

 

normalnie zawstydziłeś(aś) mnie

 

 

 

Ustaw mu chociaż wykrywanie pętli skoro już zarządzalny kupiłeś, bo to jest beznadziejne w diagnozowaniu i znajdowaniu (jeśli duża sieć).

 

a ustawiłem tą Twoją pętle, dziwnie pokazuję że kabel zcrossowany a nie jest zcrossowany.

 

ale za to dystans się mniej więcej zgadza ~18 metrów

 

XTnhtBR.png

 

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Aż taką masz sklerozę, że musi maszynka nawadniać Tobie kwiaty?  :rotfl:

 

Nieee, ostatnio przytyłem sporo, a kwiatki są wysoko umiejscowione, i dlatego automat od tego będzie

 

 

 

 

"wbijasz do ziemi, odpalasz na parę minut i gotowe!". To znaczy, że musisz wyłączyć ? A jak zapomnisz? Ja tam wole z butelki... :)[/size]

 

tyle trwa instalacja urządzenia (parę minut),

tu mam pokrętło po lewej stronie, ustawiam w zakresie od 1 do 4 tygodni i samo wstrzykuję trochę wody

 

noTbuQ7.png

 

 

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gdzie takie coś dostać?

 

 TUTAJ

 

Można też zrobić samemu ze zbędnego złomu, np tu znalazłem bardzo ciekawy i prosty projekt (tylko ten jest ozdobny z np kawałkiem pręta zamiast rurki). Wypiaskować, zaszpachlować, pomalować i miodzio. :)

 

 

e1f6uzs0105w.jpg

 

 

Edytowane przez Succubus
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Zamówiony, zaliczkowany.

 

Kawasaki Z400, w gratisie szkolenie na Torze Słomczyn.

 

Czyżby ktoś załapał bakcyla na 125 i zdał kat A2/A ?? :) :) Gratulacje! Kolejny członek dołącza do braci motocyklistów. :)

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...