Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Ale są pióra dla leworęcznych, a jeśli chodzi o mazanie to zawsze możesz się nauczyć pisać od prawej do lewej :D

Owszem są, ale ceny ich :P Można za to kupić duży zapas długopisów :P

 

 

Jakie pisanie od prawej? :D

Zawsze miałem brudne łapy od długopisu.

Można pisać od prawej, kiedyś dla jaj tak zaczęłam pisać. Też jesteś leworęczny? :P

Link to post
Share on other sites

 

lewus jestem.
Na szczęście są ambitni nauczyciele, którzy z tym walczą ogniem i krzyżem. ;PMoja córka miała przejścia w przedzkolu, bo jedna z wychowawczyń, postanowiła ją przestawiać z lewej na prawą. Ale udało jej się to wyperswadować. Pani poglądów nie zmieniła, tylko uznała, że z idiotami (czyli nami) kłócić się nie będzie.
Link to post
Share on other sites

U mnie w liceum jedna ze sprzątaczek była w ciężkim szoku, że mnie rodzice nie przestawili bo lewa ręka to od diabła.


Nie mówią już o głupich pytaniach niektórych kolegów z klasy czy serce mam po prawej stronie.

Edytowane przez BlackCoffe
Link to post
Share on other sites

 

 

@BlackCoffe Tak lewus jestem.

witajcie w klubie.

 

Nie wiem w jakich czasach się wychowaliście ale na szczęście ja już w tych że problemu z tego nie robiono. Bo wcześniej to ponoć ciemnogrodzie biło dzieci po rękach linijkami, wyrwałbym nogi z dupska.

 

Pamiętam jak na wywiadówce moja mama zbierała pochwały za mój najładniejszy charakter pisma w klasie - ale było to coś w stylu "Patrzcie leworęczny a jak ładnie pisze"... jakby k... miało to mieć cokolwiek do znaczenia. 

 

Wywierało to jakieś na człowieku takie dziwne piętno, że to jest takie nienormalne... 

 

Tymczasem....

https://www.leworeczni.pl/pl/i/Slynni-leworeczni/24


 

 

Zapraszam do dalszej dyskusji tutaj: http://forum.benchma...temat/page-1902
 

 

przepraszam... rozpędziłem się. już nas nie ma...


@@BlackCoffe,@@FeX,  i inne lewusy zapraszam.... :rotfl:

 

Leworęczność 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bo co ludzie powiedzą?! Kisnę z tego zawsze mocno. Dobrze, że egzorcyzmów nie przeprowadzili :rotfl:

 

Weekend czas zacząć, paczka dostarczona w czas :jupi:

Old Ale Birbant x2
Cake Boss FES coffee & vanilla Deer Bear x1
Coffee Cup Szpunt x2
Dark Matter Funky Fluid x2
Deep Funk Funky Fluid x4
Licho Nie Śpi Kokos Perun x4
Oaty Trzech Kumpli x5
Czarna Ważka DeFacto x2
Houston do you read me? Nepomucen x3

Szkło degustacyjne 0,1l Deer Bear x6

Edytowane przez buszi
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Nie mówią już o głupich pytaniach niektórych kolegów z klasy czy serce mam po prawej stronie.
 

 

Tak dokładnie to serce jest na środku, tylko lekko przesunięte w którąś ze stron. Co w tym dziwnego, że ktoś leworęczny, jeśli dobrze pamiętam to masz prawą półkulę mózgu bardziej rozwiniętą. Gdzieś na Discovery o tym mówili: lewa ręka -> prawa półkula a prawa ręka -> lewa półkula. Taki paradoks.

Link to post
Share on other sites

Listwa zasilająca 

 

Musze przyznać że jest dobra listwa od brennenstuhla, ma ponad podstawowe zabezpieczenia(e), w razie co łyknie duży ładunek 

 

 

ale wyczaiłem jeszcze lepsze listwy :] od polskiego producenta (w tej samej cenie), z podwójnymi bezpiecznikami zwłocznymi, i normalnie prawdziwą z elektroniką filtrującą EMI/RFI i tłumieniem dB, z pełną ochrona wszystkich trzech linii zasilania: L - faza, N - neutralny, PE - uziemienie, łyknie jeszcze większy prąd impulsu 19500A ~ absorbcji energii do 1818 Joules (606j faza , 606j neutralny, 606j uziemienie).

 

8g4knGp.jpg

Edytowane przez mutissj
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

Tak dokładnie to serce jest na środku, tylko lekko przesunięte w którąś ze stron. Co w tym dziwnego, że ktoś leworęczny, jeśli dobrze pamiętam to masz prawą półkulę mózgu bardziej rozwiniętą. Gdzieś na Discovery o tym mówili: lewa ręka -> prawa półkula a prawa ręka -> lewa półkula. Taki paradoks.

Serce jest bardziej po lewej stronie bo po prawej wątroba się rozpycha i zajmuje miejsce :)
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Musze przyznać że jest dobra listwa od brennenstuhla, ma ponad podstawowe zabezpieczenia(e), w razie co łyknie duży ładunek 

 

 

ale wyczaiłem jeszcze lepsze listwy :] od polskiego producenta (w tej samej cenie), z podwójnymi bezpiecznikami zwłocznymi, i normalnie prawdziwą z elektroniką filtrującą EMI/RFI i tłumieniem dB, z pełną ochrona wszystkich trzech linii zasilania: L - faza, N - neutralny, PE - uziemienie, łyknie jeszcze większy prąd impulsu 19500A ~ absorbcji energii do 1818 Joules (606j faza , 606j neutralny, 606j uziemienie).

 

 

To daj nazwę tej lepszej listwy sam szukam czegoś sensownego jeszcze jak by usb żeby ładowarkę podpiąć miała to całkiem miodzio

Link to post
Share on other sites

Dla fana to drobne ale nawet patrząc przez pryzmat ceny to jest i tak tanio. Ponad 200 stron dobrej jakości ze wspaniałymi grafikami za takie pieniądze? Wydanie premierowe zwykle jest raz droższe. Teraz to tylko brać. Polecam bardzo jeśli ktoś lubi takie rzeczy.

No i nie zapominajmy, że dzisiaj byle książka na premierę potrafi kosztować 30-50zł.

 

 

 Pamiętaj by dać zdjęcia tych elektrośmieci, wszystkich! :P


Zapraszam do działu z elektrośmieciami :menda:

Edytowane przez buszi
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...