Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

Po taniości, ale więcej mi nie czeba2a9d1ae59ff50a1b3d5bbc8d12ac8d73.jpg

 

 

Jak do domowych zastosowań, nie jest zły ten sprzęt.

 

Nowy służbowy lapek - Lenovo Carbon X1 6gen w klasie A+, kupiony jako uszkodzony (hasło BIOS  ) za lekko ponad 2 tyś.  Dla mnie deal życia, bo jestem absolutnie mega zadowolony z ThinkPadowej klawiatury i ogólnej jakości wykonania.

To faktycznie deal życia, nowy chyba kosztuje koło 6k ?

Link to post
Share on other sites

 

 

Po taniości, ale więcej mi nie czeba :)  

Panie, takimi Parksidami to niektórzy całe domy postawili, za te pieniądze to i tak dobry deal.... w markecie nie kupisz za te pieniądze niczego choćby porównywalnie dobrego jakościowo.

Ja się zastanawiałem nad tą ich bez-szczotką - ale kupel mu obiecuje tutaj niebawem DeWalta za dobry $. 

Link to post
Share on other sites

@raiders a co za rybki, jeśli można spytać? Nie doczytałem, widzę teraz że krewetki.

To zbiorniki pod  krewetki ozdobne Taiwan BEE  :)  blue bolt,panda, red ruby ,tai mosura .... mówiąc prościej  niebieskie ,czerwone  czarno białe .

 

Można jeść potem takie krewetki? Człowiek by zaoszczędził

A ryby akwariowe jesz ? :)   to jest dla ozdoby ,hobby  ,do utopienia czasu i kasy ...  Ostatnimi czasy  likwidowałem zbiorniki   zdecydowałem się na jeden 300l  zbiornik roślinny z rybami  , 30L kostka z bojwonikiem dla dzieci   i jedno krewetkarium . Ale choroba powraca   .

Kilka lat  wstecz miałem 36 krewetkarii  :)   ,ale pojawiły się dzieci  to trzeba było likwidować .

 

Edytowane przez raiders
Link to post
Share on other sites

To zbiorniki pod  krewetki ozdobne Taiwan BEE  :)  blue bolt,panda, red ruby ,tai mosura .... mówiąc prościej  niebieskie ,czerwone  czarno białe .

 

A ryby akwariowe jesz ? :)   to jest dla ozdoby ,hobby  ,do utopienia czasu i kasy ...  Ostatnimi czasy  likwidowałem zbiorniki   zdecydowałem się na jeden 300l  zbiornik roślinny z rybami  , 30L kostka z bojwonikiem dla dzieci   i jedno krewetkarium . Ale choroba powraca   .

Kilka lat  wstecz miałem 36 krewetkarii  :)   ,ale pojawiły się dzieci  to trzeba było likwidować .

 

Ja mam aktualnie 50l akwarium i zostały tylko Rozbory i ślimaki helenki. Myślałem, nad krewetkami wlaśnie :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...