Skocz do zawartości

Nasze retro zestawy


Recommended Posts

No co? Mamy kryzys na rynku GPU :P

Poza tym nie oszukujmy się, ile osób to kupi? Im mniejsza produkcja tym wyższa cena. I tak wyprzedadzą się na pniu.

 

A tak BTW, jakby ktoś jednak chciał kupić do jakiegoś retrozestawu - nie poszło na żadnej płycie na chipsecie BX - przetestowaliśmy 3szt. Na innych chipsetach (VIA/S370, NForce2/Socket A, cośtam jeszcze, ale nie pamiętam co) działa bez problemu, 3DMark 2000, 2001, Quake, Unreal - zero problemów.

Edytowane przez Navier
Link to post
Share on other sites

Kupiłem Gigusia GA-6VX7-4X i kurde coś mi nie pasuje. Wg specyfikacji producenta płyta powinna mieć slot ISA a nie ma :co: ale nie wygląda na wylutowany bo na dole jest naklejka... 

Edytowane przez Krzysko
Link to post
Share on other sites

Też już zauważyłem :( Wyczytałem , że ta płyta szła do kompów fujitsu , ale nie mogę jej znaleźć .

"The GA-6VX7-4X (REV 1.2) is a retail Socket 370 motherboard built by Gigabyte. It was also used as an OEM board by Fujitsu Siemens Computers (FSC) for their Myrica PIII 800 and Euroline PIII 866 PCs. The differences to REV 3.2 are obviously the support of PPGA Celerons (Mendocino) by REV 1.2 and some layout change."

Link to post
Share on other sites

Tak jak koledzy wspomnieli to istotna w gigabajtach jest rewizja, ale niestety nie zawsze. Na przykład istnieją GA-6OXET z portem CNR, ukladem dźwiękowym creativa i czterema slotami na RAM jak i bez tych dodatków, a obie wersje płyty są oznaczone jako Rev 1.0

 

Także najprościej to po prostu popatrzeć na zdjęcie przed zakupem %-)

Link to post
Share on other sites
W dniu 27.08.2021 o 16:00, Krzysko napisał:

Eee Titan Majesty nie pasuje na Gigabyte... Kondensatory zawadzają...

a zobacz czy obok nie masz jakiś wolnych pól bez kondensatorów (miejsc na dodatkowe kondensatory) które są połączone równolegle. Miałem tak na asusie a7v8x-m, przelutowałem kondensator i wedy mogłem zmieścić blok.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...