Skocz do zawartości

Nasze retro zestawy


Recommended Posts

Ale jakieś fajne mATX idzie wyszperać. Tu jest fajna buda z wysuwaną tacką ale nie wiem co to za model.

https://www.olx.pl/d/oferta/obudowa-komputerowa-typ-cube-CID99-IDKyMJj.html

Co prawda raczej do utargowania coś, bo cena lekko mówić z dudy.

 

Dobra, znalazłem. To AOpen G325.

 

Z zasilaczem montowanym na zewnątrz xD

 

2000855643.jpeg

Edytowane przez buszi
  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites

Ty się ciesz, że na jakiegoś obcokrajowca trafiłeś tylko, a nie idiotę. A Abit fajne mobo, do tego z zaślepką. Brałbym i nie marudził w tej cenie :P

Ja te Windobny brałem od jakiejś babki i Macieja. Maciej to chyba przedszkola nie skończył, bo standardowo wysyłka jest ale nie ma komu zaakceptować. Piszę szybko z rana żeby zaakceptował, bo za chwilę będzie zwrot. No to pyta jaka przesyłka, o co chodzi i czy chcę kupić :sciana: To mu piszę, że opłacone tylko trzeba zaakceptować to pyta gdzie przelew :sciana:

Nie chce mi się już z nim nawet pisać.

Link to post
Share on other sites
49 minut temu, mulator napisał:

O Paniee, tego 9500Pro to zazdroszczę. Miałem taką jak były nowinką i jest to najlepiej wspominana przeze mnie karta jaką miałem.

Cytuj, bo nie będziemy wiedzieli o które chodzi :D

 

@buszi noo winbondy to są przeklęte. Kupiłem na olx parę corsairów, caly dzień czekałem żeby dodał przesyłkę olx. Zapłaciłem. Dzisiaj rano dostałem powiadomienie że chłop nie zdążył zaakceptować. Wieczorem napisał tak: "witam, przesyłka dodana, koszt 5zł" Xd

 

A że mam swoje nastroje, to się rozmyśliłem.

 

3obi6o.jpg

 

https://www.olx.pl/d/oferta/pamiec-corsair-500mb-400hz-cl2-CID99-IDdmb5H.html

 

Zagramanica mówi że to winbondy. Bierzesz? %-)

 

 

Link to post
Share on other sites

Jak przerzucisz trytki przez otwór ze środka i dasz je w otwory na wentylach to powinno wyjść idealnie tak by sie nic nie pogieło.

Zawsze też idzie zrobić jakiegoś karton moda na finy :P

Ale zastanawiam się też czy takie gumki by tu nie zrobiły roboty?

 

1ea4e58b2836cf2cad2ba72b8f4d91f067682fbc

Link to post
Share on other sites
9 minut temu, cooger napisał:

Wy mi lepiej wymyślcie jakie chłodzenie mam założyć na ten wynalazek skoro mnie do zakupu namówiliście:

 

29e3db2135f26ef9gen.jpg

 

P.S. Nie nie maluję paznokci. Siostra mi odebrała a szwagier może w weekend dowiezie :)

Jak musisz to suszara i powolutku przekręcasz. Ale nie lepiej zostawić w oryginale?

Link to post
Share on other sites
16 minut temu, dulu1 napisał:

Jak musisz to suszara i powolutku przekręcasz. Ale nie lepiej zostawić w oryginale?

 

To nie jest oryginał IMO, było albo aktywne albo srebrny radiator. Na razie potestuję na tym bo to jajko-niespodzianka z tych 'nie testowanych'. 

12 minut temu, buszi napisał:

A po co zmieniać?

jw.

 

nawiasem mówiąc jakbym posprzątał to P100 co mi stoi pod nogami to może bym coś złożył na P2B i jakieś materiały zaczął tworzyć. Tylko kurde cały czas OSSC nie naprawione :/

Link to post
Share on other sites

Naklej jakieś większy radiatore niż teraz jest i tyle. Na pewno wala się jakiś z proca co by się nadał :P

Miałem kiedyś 2MX z doklejonym radiatorem z jakiegoś cepa... chłodziło mega dobrze tylko zajmowało 3 sloty :rotfl:

Albo kup taką pierdziawkę https://allegro.pl/oferta/wentylator-vga-cooler-gembird-vc-rd-nowy-10959983432

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...