Skocz do zawartości

Nasze retro zestawy


Recommended Posts

Wiem o tym , jednakże Geforce 2 mx 200 był często montowany w marketowych zestawach .. Zawsze ciekawiło mnie czy jednak da rade na tej karcie mimo 64 bitowego ramu pograć..

Pamiętam jak pod koniec 2000 r kupowałem sobie podobny zestaw do tego testowanego za 4.300 zł .. Był to składak Duron 800, ECS K7VZA 1.0, cd-rom LG , MSI GF 2 MX 128 bit, Ram 128 MB 133 Mhz, dysk segate 13 GB , Monitor jakiś Hyundai 15 kolor , Karta TV , obudowa + zasilacz codegen ..

Znalazłem kartę gwarancyjną hehe

 

obraz-2021-12-19-122343.png

Edytowane przez tomek11
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, tomek11 napisał:

Zawsze ciekawiło mnie czy jednak da rade na tej karcie mimo 64 bitowego ramu pograć..

 

Zależy w co? Wtedy sprzęt starzał się 3-4 razy szybciej. 3 letnia karta ledwo dawała radę. Dziś nie ma problemu aby pograć na 6 letniej. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Oj nie wiem, @cooger to zabiegany człowiek sukcesu! Istny biznesmen, nie ma czasu na pierdololo. Chyba, że konsulatacja za 500 :P

A tak serio to niech sobie ten człowiek poszuka jakiegoś elektronika w mieście gdzie mieszka, szybciej i taniej wyjdzie diagnostyka niż pytanie w necie co to może być.

A dla beki możesz go też skontakować z @dulu1 , nawet jak nie naprawi to przynajmniej sobie poczytamy w temacie, że coś się fajnie zjarało ;)

Edytowane przez buszi
  • Haha 3
Link to post
Share on other sites
35 minut temu, buszi napisał:

A tak serio to niech sobie ten człowiek poszuka jakiegoś elektronika w mieście gdzie mieszka, szybciej i taniej wyjdzie diagnostyka niż pytanie w necie co to może być.

 

Nie jestem pewien czy taki 'dowolny elektronik' będzie miał chęci i wiedzę. Szczególnie, że warto mieć sprzęt na podmianę (grafika, pamięci itp.).

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, BlackCoffe napisał:

Chyba jest zdesperowany bo zrobił tam na forum prawie roczny odkop ;)

Rok tematu nie ruszył?

 

Nawiasem mówiąc jeśli ktoś usunął baterię to pewnie dlatego, że wylała. A jak wylała to elektrolit zeżarł zapewne kilka ścieżek a może i innych elementów.

Link to post
Share on other sites

Ale o to mi chodzi by polazł do kogoś kto się zna ogólnie i zerknął czy jest sens to ratować. Potem dopiero może myślec o konkretach, bo jeszcze jak wyjdzie, że można to uratować to pozostaje kwestia kosztów. A pewnie to jakiś januszek i myśli, że za 50zł naprawi i sprzeda za 1000.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, buszi napisał:

Ale o to mi chodzi by polazł do kogoś kto się zna ogólnie i zerknął czy jest sens to ratować. Potem dopiero może myślec o konkretach, bo jeszcze jak wyjdzie, że można to uratować to pozostaje kwestia kosztów. A pewnie to jakiś januszek i myśli, że za 50zł naprawi i sprzeda za 1000.

 

Niby dopiero kupił :) Nie wiem kto to jest, ale nawet fotek nie wstawił więc nie wiadomo z czym w ogóle mamy do czynienia.

Link to post
Share on other sites

Pół żartem pół serio - 386 to taki staroć że tam hota nie trzeba.

Też mnie wkurzają ludzie z elektrody ale tutaj mają niestety racje - jak można pomóc w naprawie starego pieca komuś, kto (i tu cytat)

 

"cos tam slychac jak sie wlacza komputer tzn. CHYBA dzialajacy dysk"

 

Gdyby go w minimalnym stopniu ten sprzęt interesował hobbystycznie, a nie w celu odsprzedaży to by w życiu tego nie napisał.

Aha, a mojego wymarzonego diamondzika jeszcze naprawie i będzie śmigał jak nowy. Zobaczycie!!!

Edytowane przez dulu1
  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...