Skocz do zawartości

Nasze retro zestawy


Recommended Posts

Optimus. W środku jak nowy, chyba jestem pierwszą osobą, która go rozkręciła po złożeniu. Rzuciłem prawym okiem do środka: płyta MS-4138, grafika Cirrus Logic, dźwięk Aztech, dysk Maxtor, napęd CD x4, procesor prawdopodobnie 486.

 

yDPrY4g.jpg

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
15 minut temu, Krzysko napisał:

Optimus. W środku jak nowy, chyba jestem pierwszą osobą, która go rozkręciła po złożeniu. Rzuciłem prawym okiem do środka: płyta MS-4138, grafika Cirrus Logic, dźwięk Aztech, dysk Maxtor, napęd CD x4, procesor prawdopodobnie 486.

 

 

 

Ściągaj radiator i sprawdzaj co tam siedzi, co to za tajemnice :> Grafa do wymiany! W tych SATAch nie masz czegoś @2003?

Link to post
Share on other sites

Normalnie miałem zawał! Włączyłem a tu jak coś nie strzeliło :o i szybko wyłączyłem i wącham... Śmierdzi zasilacz ale chyba starością bo go rozebrałem i nic niepokojącego nie widać. Poskładałem, włączam z powrotem i działa ale nie działa klawiatura... Diody migają przy starcie ale później nic nie można zrobić... A strzelił prawdopodobnie CD-ROM bo był nie domknięty ale nie jestem pewien :/

 

veQ04Yg.jpg

 

@cooger nie mam, Samsungi 2006 a WD 2008. Ale jeszcze tam wrócę gdzie to dorwałem :D

Link to post
Share on other sites

Tak, pierwsze co zrobiłem to sprawdziłem wszystkie kondensatory. Jeszcze go później rozkręcę na części pierwsze i powyczyszczam wszystko dokładnie, niby czysty ale troszkę kurzu tam gdzieś się zawieruszyło.

 

r4tX7J2.jpg

 

zeda5Yi.jpg

 

FcfCOoU.jpg

 

kZQ2Bql.jpg

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, luk1999 napisał:

SK096, czyli powinno być WB. Gratki, fajny sprzęcik się trafił :) O cenę nawet nie pytam ;) 

Niby tak, ciekawe dlaczego w numerze nie ma WB? Wydawało mi się, że tak było, ale widzę w Google grafika że jednak nie.

Link to post
Share on other sites

Muszę się jeszcze wrócić po płyty AM3 bo nie mam żadnej w domu :wariat: Były jeszcze jakieś LGA775 ale sam shit pewnie z Baleronami, nawet na nie nie patrzyłem. Choć te AM3 to też żadna rewelacja bo jakieś ASRock'i były.

 

@luk1999 o cenie nawet nie będę pisał bo palpitacji serca dostaniecie :P

Link to post
Share on other sites

No dobra, powiem wam ile za to zapłaciłem. Tylko trzymajcie się dobrze krzeseł. 

 

 

500 zł. 

 

 

 

Nie no, joke :wariat:

 

 

Za darmo. To chyba dobra cena, nie? :wariat:

Edytowane przez Krzysko
  • Haha 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Za darmo to uczciwa cena!

49 minut temu, buszi napisał:

Za darmo to bym wziął i drugiego! xD Chociaż od razu bym jednego wytawił na allegro, a drugiego coogerowi wcisnął xD

486 to już teraz tylko spekulacyjnie skupuje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...