Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ale nie mam tyle futra :P Ja to się budzę przed 7 i nie umiem dłużej spać, organizm nie daje. Choć w sumie budzę się też o 6 bo o tej godzinie wstawałam gdy nie było pracy zdalnej.

 

*******************

Aktualnie jest ciepło w Wawie, słońce świeci, ale zza chmur, wiatru prawie w ogóle nie ma.

 

IMG-20210325-120657.jpg

 

IMG-20210325-122059.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Przeszło połowa kwietnia a tu biało... Jak żyję to nie pamiętam jeszcze takiego kwietnia jak teraz i raczej na poprawę się nie zanosi przez najbliższe dni. Jak nie deszcz to śnieg, już w marcu było lepiej. Poprzednie 3 a nawet 4 lata pod rząd kwiecień raczej przeplatał lato niż zimę, widać się zbuntował...:->

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
46 minut temu, jozek23 napisał:

Pamiętam śnieg 1 maja jak jeszcze obowiązkowe były pochody :rotfl:

 

Też pamiętam, ale to było tylko bardzo rano i zaraz stopniał. No ale jednak 1 maja :) I te błękitne flagi z gołębiem i śmietniki w kształcie pingwina :D

 

A dziś zamiast słońca deszcz i zimnica... a pora już działkę uprawiać ;)

Edytowane przez k0zik
Link to post
Share on other sites

Dzień nawet fajny pogodowo dziś był. Generalnie od rana słoneczko, trochę około 13-14 popadało (ale tej wody dużo nie było) i wtedy zrobiło się dość zimno, bo się zachmurzyło. Popołudnie bardzo przyjemne, aż się wybrałem na wycieczkę rowerem na 1,5h po okolicznych wąwozach polodowcowych :)

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Ładna pogoda dziś. Poranek idealny, słoneczny z lekkim wiatrem ale dość chłodny około 5C. Idealny na 10 kilometrów treningu nordic walking dla odskoczni od biegania :P

 

Edytowane przez Szarik
Link to post
Share on other sites

Ładna ta "nowa" Rotunda :)

 

U mnie dziś miało padać, a tu proszę - słoneczko i ~19*C. Nic, tylko działać coś na dworze :)

 

 

W dniu 27.04.2021 o 07:28, Szarik napisał:

Dziś 27

 

ale zajefajna fota wyszła :D

Edytowane przez Succubus
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Succubus napisał:

 

 

W dniu 27.04.2021 o 09:28, Szarik napisał:

Dziś 27

 

ale zajefajna fota wyszła

No faktycznie piękna ta poranna mgiełka i promienie wschodzącego Słońca :)

U mnie aktualnie 16 stopni i ani jednej chmurki, w najcieplejszym momencie dnia było coś kolo 20 stopni.

Edytowane przez 030366
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...