Skocz do zawartości

Recommended Posts

W dniu 7.03.2024 o 10:02, Kapitan Jawor napisał:

Ja co prawda, nie biegam i nie morsuję, nie mniej jednak, mam nadzieję, że uda mi się wejść do Bałtyku (w najbliższą sobotę, jedziemy na tydzień do Kołobrzegu. Pierwszy raz w marcu. Do tej pory, jeździliśmy w styczniu. Było całkiem spoko. Jedyną wadą tych wyjazdów, był krótki dzień). 

No i udało mi się wejść do Bałtyku. A dokładniej - przeszedłem od falochronu wschodniego, do molo. Woda jest zimna, nie mniej - warto było. I jeżeli pogoda dopisze, powtórzę to z wielką chęcią:jupi:

Dziś w Kołobrzegu, było brzydko

 

 

Edytowane przez adivxv
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Piękna pogoda dziś, ciepło bez wiatru no i laski porozbierane 8-)

 

PS. Minąłem dziś biegacza przy Puławskiej z Poleczki, dobry wyczes bo biegł w japonkach aż mnie zamurowało.

  • Haha 4
Link to post
Share on other sites

Zdjęcie popełnione w Wiśle przy ulicy Olimpijskiej 1a

lu78qSW.jpg

 

O ile w piątek i w sobotę, było ładnie, dziś niestety jest średnio. Najważniejsze, że nie pada. Mam nadzieję, że wytrzyma do wtorku (wtedy wracamy). 

BTW - z tego, co się orientuję, zapiwiadają pogorszenie pogody. I to znaczne. I trochę popsuje mi to plany. Chciałem pojechać 19 kwietnia do Jaworzna nad tamtejsze Malediwy i chyba nie pojadę :cry:

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Panie - a ić pan w cholere z tako pogodo! Wszystkie moje plany, wzięły w łeb. Do Jaworzna, nie pojadę. Gwiździ. Balkonu nie ogarnę. Sybir (wiercieć muszę. Ze dwadzieścia najmniej dziur. Balustrada wymaga lekkiego tuningu). Na ogródek, też nie pójdę. Zamarznę. 

HNDfWwJ.jpg

 

Na kwadracie, na szczęscie jeszcze grzeją. Gdy byliśmy we Wiśle i gdy pogoda się spsuła, nie grzali :(

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...