Skocz do zawartości

Recommended Posts

A i owszem :lol:. Nie jeździłem dziś co prawda moim sprzętem, którego mam na stanie ale starym paździerzem z przebiegiem w okolicy bańki czterysta. Lało się z dachu do środka kabiny, pierw po słupku lewym później jak z kranu w różnych częściach górnego pokładu statku, na podłogę też...gdyby nie przestało padać to bym odmówił pracy i jazdy tym czymś a tak skończyło się tylko na podmianie na inne auto (które też przeciekało ale już znacznie mniej heh).

 

Link to post
Share on other sites

Pech bo biegałem w Lesie Kabackim właśnie jak zaczęło grubo lać, dobiłem tak w deszczu z 12 kilometrów. Nie poznali mnie w domu - potwór z bagien to ja :wariat:

 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Wiesz, deszczówka podobno jest dobra dla włosów i cery :D A chociaż grad Ci guza nie nabił? 

O okolicach pierwszej w nocy była powtórka z rozrywki, znowu padało i grzmiało, mój jamnior był zdegustowany bo mu pioruny spać nie dały :rotfl:

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Jeszcze silny wiatr był ok północy, aż mi zasłona prawie poziomo była ;) Potem po 4 wiatr i pogrzmiało by w ok 6:30 lunął deszcz z prędkością światła. A aktualnie świeci słońce i się robi gorąco :cry:

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 18.06.2021 o 18:29, BlackCoffe napisał:

Dziś pieruńsko gorąco

Mówi się sakramencko :D

btw. ściągnij skarpetki i spodnie, będzie chłodniej.

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Skarpetki muszą być bo mam syndrom zimnych dłoni i stóp :P 

Edit:

 

No naprawdę, nagle robią mi się wręcz lodowate dłonie i stopy, nie wiadomo od czego to zależy, nawet w upały tak mam :D Ile razy ktoś mi mówił: "Ale ty masz lodowate dłonie, gdzie je trzymałaś, w lodówce?!" :rotfl: Odziedziczyłam to po matce. 

I ze stopami też tak mam, śpię odkryta w najgorsze upalne noce, ale stopy muszą być przykryte bo lodowate się robią :P 

*****

Aktualizacja, jest pochmurno, deszcz pada i słońce świeci przez czarne chmury :P

 

IMG-20210715-144637.jpg

  • Smutne 1
  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj rano padało dosyć mocno, była burza [żadna nowość ostatnio :P] i wiało, z powodu tego deszczu nie działały światła na skrzyżowanie Solidarności i Jana Pawła, pozalewało też stałe atrakcje w Wawie :P

 

ps. A propos weekendu, a przynajmniej soboty

 

9ePQ0FHAO5goVIOL.jpg

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...