Skocz do zawartości

Recommended Posts

Aktualnie mieszkam sobie około 200km od Wa-wy na południe i tutaj chyba spadło więcej śniegu niż w Stolicy w ostatnich dniach, ale od wtorku wieczorem jest temperatura dodatnia (aktualnie ponad 5*C, jutro ma być nawet ~8*C) więc wszystko topnieje w oczach.

Widać już nawet gdzieniegdzie trawę i ziemię. Zatem obstawiam, że za dwa dni takich roztopów i będzie po śniegu :jupi: i oby bo ja tam za nim wcale nie tęsknię :) Za dużymi mrozami też, bo mi takowe generują sporo wyższe rachunki za ogrzewanie - więc dla mnie zimy może w ogóle nie być.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
15 godzin temu, okar19 napisał:

Jest klimat dzisiaj. 

 

Mam taki klimat już od pewnego czasu - prawdę mówiąc wyglądam wiosny jak nigdy.

 

Dziś rano -8, zadymka od wczoraj. Zaspy już się porobiły.  Muszę się zmobilizować i drzwi do garażu odśnieżyć, bo nie wyjadę :/

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dziś ciąg dalszy w opadach śniegu, o dziwo mój tramwaj przyjechał punktualnie i jechał bez przeszkód w przeciwieństwie do wczorajszego autobusy, który stał z awarią tylnych drzwi na Solidarności i śniegiem się pokrywał ;)

 

IMG-20210209-163735.jpg

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

U mnie dziś pada śnieg, ale jest +4*C więc chlapa i ciapa. Jutro ma być znów mróz (a właściwie już w nocy), a od piątku czy soboty to już ma być ponad +5*C więc mam nadzieję, że to białe dziadostwo (którego u mnie w tym roku naprawdę napadało duże ilości) wreszcie pójdzie do morza :)

 

Podobno jeszcze pod koniec lutego ma sobie zima przypomnieć o mnie jeszcze :facepalm:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

O w Wawie nie ma śniegu. Fajnie wiedzieć, bo się muszę do siebie wybrać i zobaczyć czy moje warszawskie lokum przetrwało zimę :wariat:

 

 

A tu gdzie jestem dziś słoneczko, 13*C (i chyba już wyżej nie pójdzie), leciutki wiaterek - generalnie ładnie i przyjemnie. Śnieg się topi, na ulicach i chodnikach już go nie ma, a trochę zalega jeszcze tam, gdzie był od północnej strony, oraz na hałdach - bo owej zimy trzeba było solidnie odśnieżać  i powstały góry śniegu, które jeszcze jakiś czas będą się topiły.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Pogoda dziś ciekawa była. Rano śnieg i wiało, później słońce, a wieczorem naszły porozrywane śnieżne chmury - był fantastyczny zachód słońca (że też zawsze nie wezmę aparatu z sobą jak jest coś do sfotografowania).

Temperatury niskie, rano około -1*C, w dzień przy słońcu tak ze 3*C, a wieczorem około 0*C, ale czuć było takie zimne powietrze (taki arktyczny prąd), więc w nocy pewnie będzie mrozik. No cóż - marzec, więc i pogoda zmienna :jupi:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...