Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tylko jakiejś baby nie przejedź :rotfl:

 

U mnie też padało tyle, że nic to nie dało. Tak straszyli od poniedziałku deszczami, a to sik węża ledwie był, no przez moment to może nawet to było nazwać ulewą, bo nic nie widziałem prawie wcale jadąc autem ale co z tego jak trwało to może 5 minut? Nawet się auto nie umyło. Dobrze, że chociaż fajne powietrze jest teraz, takie świeże, rześkie :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj jest bardzo ciepło, niebieskie niebo z białymi chmurkami, lekki wietrzyk, dobra pogoda na porządki na cmentarzu ;)

 

[a przy okazji, będąc na Cmentarzu Bródnowski widziałam jadący autobus z dużym, zielonym jamniczkiem ubrany w maseczkę :D]

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj było najpierw gorąco i czasami padał deszcz, a od 18 była burza z mocnym deszczem i gradem, która skończyła się tuż ok 21.

 

https://tvn24.pl/tvnwarszawa/okolice/burze-w-warszawie-pruszkowie-markach-przez-grad-samochody-staly-w-korku-na-autostradzie-a2-5193647

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Idealna pogoda by spalić trochę sadła po 14 godzinach w pracy. 17 stopni na plusie normalnie a w lesie 13. Miód dla biegacza.

2.png

 

1.png

20 kilometrów w lekko ponad godzinę i do domu.

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj nawet całkiem przyjemnie jak na ostatnie pogody, nie wiało specjalnie, nie było lodowato zimno i na całe szczęście nie padało bo miałam dziś nieplanowany dłuższy spacer po tym jak tramwaj, którym wracałam z Arkadii postanowił się zepsuć :P

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Spacer dobrze wyszedł dla zdrowia :P ot uroki komunikacji miejskiej, od września podobno cięcia w autobusach, metrze i tramwajach. Oficjalna informacja że to przez pandemie a tak naprawdę to nie ma kto jeździć, ludzi do pracy mniej.

Link to post
Share on other sites

4 na plusie i spora dawka słońca z samego rana, zamknąłem 30 kilometrów w lesie kabackim i ruszyłem do domu na śniadanie, przy okazji zobaczyłem ten napływ przyjezdnych z konstancina na ursynów...dobrze, że mam urlop. Kocioł drogowy jak ta lala :wariat:. Pogoda bardzo zacna!

 

1.png

 

 

E:/ zobaczcie co znalazłem w środku lasu, no dzban roku :D

Spoiler

 

2.png

 

4.png

 

3.png

 

 

Edytowane przez Szarik
  • Haha 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...