Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dziś (a w zasadzie wczoraj) było ~ 18*C, ale wiaterek był dość silny i chłodny, więc te 18*C czuło się tylko w zaciszu i na słońcu.

Nie przeszkodziło mi to jednak pójść na długi spacer z kobitą :)

 

Od jutra ma się bardzo ocieplić - tj. nawet ponad 20*C, we wtorek to nawet 25 :jupi:, więc cieszę się jak dziecko, bo wreszcie jest tak, jak powinno być w maju :)

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 6.05.2021 o 10:18, BlackCoffe napisał:

Zawsze możesz biegać na bosaka

 

Próbowałem kiedyś chodzić boso (stylem na Cejrowskiego) - szybko zrezygnowałem. Udało mi się może zrobić max 5km i nigdy więcej do tej formy tortur nie wracam.

6 godzin temu, BlackCoffe napisał:

To na razie nie patrz na prognozę pogody od czwartku

 

Nom, znów padać będzie, ale ~20*C też więc jako tako.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
21 godzin temu, Szarik napisał:

może jutro będzie lepiej?

Śliczna pogoda od rana do teraz. Ciepło i z mocnym wiatrem. Rano bieganie, w południe nordic a teraz zamknąłem 30 kilometrów na rowerku z czego połowa na ostrej pompie w zjazdach na agrykoli. Idę spać bo o 02 trzeba wstać do roboty... tak jak dziś to dawno już nie wciągnąłem aż takiej ilości powietrza :wariat:

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dziś od godziny 9 do tak 10:40 była w Wawie fest burza, grzmiało, padało :D A ja lekceważąc ją poszłam o 9 na zakupy [bo jeszcze nie padało] i wróciłam cała mokra mimo parasola i ze zdartą do krwi piętą :D [musiałam potem czyścić trampka z krwi]. 

 

IMG-20210623-181837.jpg

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Oj tak, ładnie dziś rano dawały warunki atmosferyczne o sobie znać, ciemno jak o 23 no i autobus zamienił się w amfibie :wariat:

 

E:/

0:30 :D

Edytowane przez Szarik
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...