Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

No to trochę nielogiczne. Bo tak to jakos by to ściąganie pliku exe sie rozłożyło w czasie. A tak wszyscy (albo większość) juz poinstaluje i o 01:00 pare(dziesiat/set) tysięcy ludzi kliknie synchronicznie"Download" ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dziękujemy :)

 

Mnie w sumie od dawna zastanawia czemu 1 w nocy a nie 0:01 ? 

 

Bo u nas jest strefa +1h

 

No to trochę nielogiczne. Bo tak to jakos by to ściąganie pliku exe sie rozłożyło w czasie. A tak wszyscy (albo większość) juz poinstaluje i o 01:00 pare(dziesiat/set) tysięcy ludzi kliknie synchronicznie"Download" ;)

 

Parę godzin temu pisałem Ci że możesz pobrać wersje GOG z torentów(pirat) i podłączyć ją do go GOG Galaxy i wpisać kod który dostaniesz. Widocznie przeoczyłeś :(

Link to post
Share on other sites

Ha, zamiast kawy to mi się właśnie przypomniało, że dziś nowy odcinek "Gry o tron". Choć po przestudiowaniu książkowego oryginału to już nie to, ale zajmie następną godzinę. ;-)

I Panowie uważajcie na te łomy pod paczkomatami.

:rolleyes:

 

 

Edytowane przez Offka
Link to post
Share on other sites
z plyt tez beda brakujace pliki ??? ten wiedzmin to jakas porazka

 

A to jakaś nowość ? walka przed pirackimi wyciekami  premierą

gdyby dawali cały preload do zassania lub na płytach które są w magazynach ok kilkludziesieciu dni to by już od tego czasu latały wersję SKIDROW itp po sieci... 

Link to post
Share on other sites

 

 

Patrzcie jaki "konfigurator" grafiki :P

 

No to OK - zagram bezpiecznie na High (a może coś i z ultra uda się włączyć - mam drugi gpu (gtx760) tylko do CUDA + PHYSX >> zatem może i zielone bajery uda mi się jakoś uruchomić - zobaczymy).

 

 

Teraz zasysam paczkę pl - kurde, moje IP jest chyba gdzieś na końcu świata, bo mam jeszcze 1.5h do końca tego - :/  (szkoda, że na oficjalnej stronie nie ma paczek językowych :( )


 

 

Mnie w sumie od dawna zastanawia czemu 1 w nocy a nie 0:01 ?

 

Bo wg UTC - a my +1, aby wszyscy na świecie mieli w tym samym czasie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Malowanie twarzy Wieśka jak i gryfa nie powala. Wyraźnie brakuje tu dokładności.

 

Artbook konkretny (najlepszy jaki widziałem), lecz nie przeglądałem dokładnie aby nie spoilerować.

 

Samo zapakowanie elementów kolekcjonerki jak i zabezpieczenie samej przesyłki po prostu świetne.

 

Zastosowany papier przy mapie też mi bardzo przypadł do gustu.

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...