Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Wszystkim dzięki za spoilery... ehhh

 

Pod wrzuconym przeze mnie zwiastunem premierowym jest zastrzeżenie, że pojawiają się "stare twarze" co automatycznie sugeruje spoilery. Co do reszty postów pod tym zwiastunem to rafal12322 ostatnio wyraźnie prosił, żeby używać funkcji

, jeżeli przekazuje się informację zdradzające fabułę gry. Najwidoczniej nie wszyscy to rozumieją. 

 

 

Nie pogardziłbym taką kolekcjonerką:

11289035_1582897675295061_31214310987494

Edytowane przez Antiax
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Wszystkim dzięki za spoilery... ehhh

Dobrze by było gdybyście brali wszystko w spoilery, niby temat o W3 ale są tu niektórzy co nie ograli W2. Zresztą jak dla  mnie nie ważne ile lat ma gra, spolier to spolier nawet jeśli gra ma 20 lat ;) Just sayin

Link to post
Share on other sites

Też właśnie dostałem tego maila, a już się bałem że do mnie Wiedźmin nie dojdzie :D Do tej pory było głucho, a kupiłem prawie miesiąc temu.

 

 

Według powyższego, przy podkręconej GTX 670 i i5-4570 powinienem pograć na wysokich. Jutro wszystko się okaże :D

Edytowane przez Nordh
Link to post
Share on other sites
 
Ten u mnie jest w mniejszym mieście, i tylko kilka takich dużych skrytek jest, więc raczej nie będzie problemu.
 

DyndaS szerokiej drogi! Lepiej weź łom do paczkomatu tak w razie W  :D

 

Jeśli do 23:05 nie dostanę kodu, to chyba poważnie wezmę tą opcję pod uwagę  :rotfl:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...