Skocz do zawartości

[MULTI] Tomb Raider - seria


Shadow of the Tomb Raider  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Ja dzisiaj zamawiam, miałem brać wersje digital ale jednak wezmę pudełkową bo dają więcej. :D W digital jest:

- gra Lara Croft and the Guardian of Light
- soundtrack
- DLC Pakiet Bojowy zawierający:
* ulepszenie umiejętności "Zwierzęcy instynkt"
* ulepszenie umięjetności "Celownik do strzałów w głowę"
* ulepszenie broni "Seria z pistoletu"
* ulepszenie broni "Tłumik do pistoletu"
 

W pudełkowej dają natomiast Pakiet Bojowy oraz Zestaw Podróżnika w skład którego wchodzi:

- nowy grobowiec do odkrycia
- umiejętność szybkiej wspinaczki
 

Lara Croft and the Guardian of Light oraz soundtrack mnie nie interesują :P

 

Gra zapowiada się wyśmienicie :D Teraz "Będę grał w grę" nabierze nowego znaczenia :wariat:

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Powiem tyle, że gram w to od rana i jeżeli na pececie zostanie podniesiona grafika do odpowiednich standardów z wykorzystaniem Physx - a tu gra ma się czym popisać to ja mam swojego kandydata na grę roku a pewniak gatunku nadchodzący na ps3 - Last of Us dostał poważnego konkurenta, którego ciężko będzie przebić. O uncharted 1,2,3 nawet nie wspominam bo jakkolwiek świetne są te gry, do nowego tomb raidera nie mają nawet startu. Powrót marki w wielkim stylu. BRAWA !



Brakuje trybu 3D. Mogliby dać na pececie.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Można łazić gdzie się chce ale nie jest to sandbox. Lokacje są raczej liniowe ale dróg przejścia z punktu a do b jest zazwyczaj kilka. No mówię, jak ktoś grał w I Am Alive to najlepsze porównanie.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

NIe wiem ile gram bo licznika nie ma; 7/8h ? 49% mam.



System walki bardzo przypomina ten w uncharted ale moim zdaniem jest bardziej dynamiczny. Od razu odpuście sobie sterowanie klawiaturą. Lara jest bardzo mobilna i podczas walk można by połamać palce.

Link to post
Share on other sites

Ja niestety będę musiał jakoś klawiaturą dać rade bo pada jeszcze nie mam :wariat: Zabieram się za jego kupno ale zawsze coś po drodze innego wpada xD



Ta gra chyba naprawdę jest tak dobra bo rzadko widuje się tak wysokie noty.

 http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,13461048,Pierwsze_recenzje_nie_zostawiaja_watpliwosci__Tomb.html

Link to post
Share on other sites

Nowa Lara Croft wzorowana na angielskiej aktorce Camilli Luddington.

 

 

http://static.guim.co.uk/sys-images/Technology/Pix/columnists/2012/6/26/1340701027015/Lara-Croft-001.jpg

 

W polskiej wersji głosu głównej bohaterce użyczyła Kamila Gorczyca.

http://dubscore.pl/Content/photo/news/2013/1/11/lara2.jpg

Edytowane przez radek0406
Link to post
Share on other sites

Ładnie gdzie zamawiałeś? na Muve.pl jest ciekawa oferta jakieś bonusy dlc dają.

Dokładnie na muve zamawiałem, wziąłem pudełkową wersję bo więcej dają niż w digital :D Zniżka 40% z Kompani Graczy :P W jaką będziecie grać wersję oryginalny dub czy PL?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...