Skocz do zawartości

[MULTI] Cyberpunk 2077


Recommended Posts

Ani się nie chwalę (wyrosłem z tego), ani nie staram się być zabawny. A jeśli coś uważasz za zabawne, to pokaż palcem, pośmiejemy się razem.

3 minuty temu, dodo napisał:

 

 

 

- chciałeś być zabawny - totalnie Ci nie wyszło 

- pochwalić się rozmiarem TV - nic szczególnego 

- nie jesteś w stanie zrozumieć analogii 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, buszi napisał:

Te bugi potrafią być straszne :rotfl:

 

Sam się w tym momencie prawie na ten "numerek" załapałem ;)

 

Starałem się skradać, ale albo nie ogarniam skradania w tej grze, albo jest to tak słabo zrobione, że nie ma opcji wybić wszystkich przeciwników ciachaczem :[

Zostaje przy broni białej + hacking (po paru ulepszeniach i craftingu modyfikacji do wszczepów całkiem nieźle to działa) i tu odnajduję jakąś radość z eliminacji przeciwników.

 

1 minutę temu, xbk123 napisał:

Te bugi przypominają mi te z mafii 3. Tylko tamtą grę robiło studio pod wiatą.

Mafii 3 można wiele zarzucać, ale model strzelania był o kilka klas wyżej niż w niejednej produkcji AAA. Mimo wszechobecnej monotonii eksterminacja wrogów dawała dużą frajdę.

Link to post
Share on other sites

Właśnie zrobiłem to, co wyżej w linku wstawiłem, czyli zmodyfikowałem .exe gry.

Kompletnie inna gra, na wysokich mam STABILNE 50FPS podczas jazdy po mieście, jeszcze wczoraj musiałem zjechać na mix średnich-niskich-wysokich i wyglądało to tak, że w jednej części miasta było okej, a w drugim spadki poniżej 30 fps w trakcie jazdy lub kręcenia kamerą. To sam było w trakcie celowania bronią.

Teraz, po zmianie zupełnie inna stabilność. NIE MA dropów fps, nie ma rwania obrazu. Jak wcześniej wspomniałem predefiniowane wysokie, a śmiga lepiej niż wczoraj na prawie najniższych. 

 

Obowiązkowa modyfikacja dla posiadających procesory AMD.

Link to post
Share on other sites
7 minut temu, xbk123 napisał:

Chłopaki zbierają zasłużone baty

Ale i premie od prezesów, więc pewnie mają to w *** bo dobrze wiedzieli co wypuszczają.

Najważniejsze, że kasa się zgadza: https://www.ppe.pl/news/152610/cyberpunk-2077-szefostwo-bierze-na-siebie-wine-za-bledy-na-premiere-i-wyplaci-bonusy-bez-wzgledu-na-oceny.html

Najgorsze jest to, że zamiast ganić, to poklepali po ramieniu i premie/bonusy dali. Przy kolejnej produkcji już w ogóle się wysilać nie będą, bo po co. Wyprodukujemy szajs, po części za publiczne pieniądze a i tak nas prezesy będą chwalić. To trochę jak z polską reprezentacją kopaczy "Polacy, nic się nie stało" :rotfl:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Ale i premie od prezesów, więc pewnie mają to w *** bo dobrze wiedzieli co wypuszczają.
Najważniejsze, że kasa się zgadza: https://www.ppe.pl/news/152610/cyberpunk-2077-szefostwo-bierze-na-siebie-wine-za-bledy-na-premiere-i-wyplaci-bonusy-bez-wzgledu-na-oceny.html
Najgorsze jest to, że zamiast ganić, to poklepali po ramieniu i premie/bonusy dali. Przy kolejnej produkcji już w ogóle się wysilać nie będą, bo po co. Wyprodukujemy szajs, po części za publiczne pieniądze a i tak nas prezesy będą chwalić. To trochę jak z polską reprezentacją kopaczy "Polacy, nic się nie stało" default_rotfl.gif
Zaraz, zaraz... Jeśli wyszło to w takim stanie, bo były naciski z marketingu, zarządu i dużych udziałowców, żeby wydawać, to szeregowy pracownik Redów nie jest temu winny. To trudna branża. Najlepsi mają gdzie pracować, do tego crunche i insze takie. Jeśli nie zapłacisz, to odejdzie.
To oczywiste, że wyszło za wcześnie, ale skąd pewność, że pracujący przy grze nie ostrzegali? Lub nie machnęli ręką, bo byli zbyt naciskani?
Zresztą gracze też naciskali. Memy i różne komentarze. Następne opóźnienie pewnie by się skończyło dużym spadkiem akcji, takim jak dziś, tyle że bez zysku ze sprzedaży.
Błędem było wyznaczenie zbyt wczesnej daty premiery. R* się tego nauczył przy GTA IV. Niestety Redzi się dopiero tego uczą.
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Offka napisał:

tyle że bez zysku ze sprzedaży.

Sprzedawaliby kolejne majtki, tampony, szampony... na licencji, preordery, więc zarabialiby dobrze. Podejrzewam, że właśnie teraz po premierze, nikt tego nie będzie chciał kupować...

Mnóstwo ludzi było "zakochanych" w Wieśku 3 (ja też), więc ślepo wierzyli, że i teraz będzie OK. Już więcej się im to nie uda i dobrze.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
21 minut temu, jacekgothic napisał:

Sprzedawaliby kolejne majtki, tampony, szampony... na licencji, preordery, więc zarabialiby dobrze. Podejrzewam, że właśnie teraz po premierze, nikt tego nie będzie chciał kupować...

Mnóstwo ludzi było "zakochanych" w Wieśku 3 (ja też), więc ślepo wierzyli, że i teraz będzie OK. Już więcej się im to nie uda i dobrze.

 

To nie jest porównywalne pod względem finansowym. Giełda też rządzi się swoją dynamiką.

Chodziło mi jednak bardziej o to, że Redom w ciągu jednego dnia zwróciły się nakłady na grę, a wyżej czytam, że to źle, że szeregowcy dostają premię. 

Nie sądzę, żeby olewali sprawę i nie starali się. To po prostu nie były ich decyzje, a mieliby za te decyzje dostać po kieszeni.

Premii nie powinni dostać tylko ci, którzy naciskali na szybsze wydanie gry i to przyklepali.  

Gorzej, że wśród nich mogą być ludzie, których ta premia w ogóle nie interesuje, bo już i tak mają zbyt wiele w portfelach oraz ci, którzy pewnie grają tylko i wyłącznie na duży i szybki zysk z giełdy i sprzedaży.

 

A czy im się nie uda to raz jeszcze?

A czy wpadka z GTA IV "pognębiła" Rockstara i wpłynęła na wyniki GTA V? 

Założę się, że przy ogłoszeniu Wiedźmina 4 preordery się posypią (bo "to już znają", bo "mają opanowane mechaniki", bo "nie miasto", bo "Wiedźmin 3 był doskonały" itp. itd.). 

 

Edytowane przez Offka
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Teraz, jacekgothic napisał:

A co mnie giełda obchodzi? Nie mam ich akcji, więc mam na to kompletnie wywalone. Mnie obchodzi gra i robienie graczy w uja. Tyle.

 

To może na tym poprzestańmy.

Ty byś im premię zabrał, ja uważam, że zabieranie premii szeregowym pracownikom za wypadki kierownictwa, to zła praktyka. 

 

 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nie chodzi o dał czy nie dał, tylko jak to fatalnie wygląda na zewnątrz i o jakość wykonanej pracy. Nie chodzi o giełdę, stołki prezesów, bo zwykły gracz ma to gdzieś, chodzi o graczy, którzy zostali oszukani a przynajmniej ich ogromna część tak się czuje sądząc po opiniach w sieci.

 

https://i.imgur.com/RjzSOBR.png

 

https://i.imgur.com/sp7YH3z.png

 

https://i.imgur.com/qfPklxm.png

 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, jacekgothic napisał:

Nie chodzi o dał czy nie dał, tylko jak to fatalnie wygląda na zewnątrz i o jakość wykonanej pracy. Nie chodzi o giełdę, stołki prezesów, bo zwykły gracz ma to gdzieś, chodzi o graczy, którzy zostali oszukani a przynajmniej ich ogromna część tak się czuje sądząc po opiniach w sieci.

 

 

 

I dlatego należy zabrać kasę wszystkim jej pracownikom? A może w ogóle Redzi powinni zniknąć z rynku? Rozumiem, że w przypadku błędów swojego szefa, o ile takiego masz, również zgodziłbyś się z takim sposobem potraktowania sprawy? Szczególnie gdyby jednocześnie wyniki finansowe były nadspodziewanie duże, mimo tej wpadki? 

Niechże gracze oddadzą tę grę i tyle. Wtedy po prostu na premię nie będzie. Skoro nie oddali, a wcześniej kupowali, to i premie są.

 

Swoja drogą zerkam na opinie użytkowników o RDR2 na PC - 5,7 i TLOU part II - 5,7. no tak, to więcej niż ma CP na konsolach, fakt. Można premie zostawić? ;) Szczególnie tej drugiej grze?

 

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Offka napisał:

wpadki? 

Wpadki :rotfl:

Totalna klapa, nie wpadka

 

1 minutę temu, Offka napisał:

Niechże gracze oddadzą tę grę i tyle

Gdzie przyjmują zwroty preorderów? W którym markecie mogę oddać swoją kopię?

Chyba, że Ty osobiście kasę zwracasz, bo tak ich zażarcie bronisz, jakby Ci co najmniej płacili za to. Może płacą? :menda:

 

4 minuty temu, Offka napisał:

Skoro nie oddali,

...

 

 

6 minut temu, Offka napisał:

 Szczególnie tej drugiej grze?

Tam chodziło o coś zupełnie innego niż jakość gry.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...