Skocz do zawartości

[MULTI] Cyberpunk 2077


Recommended Posts

To wygląda jakby na ps4 i xo nikt tej gry nie testował. Niespełna 20 fps... Jak to w ogóle możliwe, żeby takie coś dostało certyfikacje i zostało wypuszczone do sprzedaży? O poważniejszych błędach graficzno-technicznych nie ma nawet już co wspominać.

Edytowane przez Sir R
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, jacekgothic napisał:

Wczoraj takie w Forza Horizon 4 rozdawali za wygranie prostego wyścigu o nazwie _:NIGHTCITY.EXE:_

 

 

Dziwnie się tym jeździ, jest masakrycznie szerokie.

a Ja od kilku dni nie włączyłem  Forza Horizon 4 bo w Cyberpunk 2077 grałem . :cry:

Link to post
Share on other sites
56 minut temu, marko22 napisał:

Half Life

 

Przynajmniej nie było tylu błędów :rotfl:

 

 

 

Ale powiem szczerze - szkoda mi redów, szkoda jak cholera. Wiesiek (głównie 3) jak wyszedł w dzień premiery - to działał. Owszem też zdarzał się czasem jakiś problem, ale nie do tego stopnia jak tu. CP ewidentnie brakuje kilku miesięcy na doszlifowanie - szkoda.

Ja dałem sobie spokój z grą - do momentu, aż przeczytam że jest lepiej z którymś tam paczem - zainstaluję i zacznę jeszcze raz :)

Edytowane przez Succubus
  • Smutne 1
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites



 
Miejscami przez dłuższą chwilę 10-11 FPS. Ale jak oni chcą to naprawić? 


Nie naprawią, nie powinni nigdy tego wydawać na poprzednią generację. Wydymali sporo ludzi, więc należy się chłosta. Zasoby poświęcone na stare konsole winni byli wrzucić na next gena i pc, jeśli widzieli w jak złym stanie to jest- ptzecież nie zespsuło im się to przedwczoraj.

Mi mega podpasowała wersja pc i gra to moje klimaty, dlatego przymykam oko na mankamenty i liczę, że chcąc odzyskać zaufanie będą to łatać i wrzucać rzeczy, które pierwotnie miały być, ale zostały wycięte.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, 7ym0n napisał:

wydawać na poprzednią generację

 

Poprzednia generacja to ponad 150 milionów użytkowników. Obecna łącznie pewnie nawet nie będzie 2 miliony. Więc komu by to sprzedali? Pececiarzom? 

 

Powinni najpierw na poprzednią generację a za pół roku na obecną i pc. Dokładnie tak jak zrobił to rockstar z GTA V i RDR2. 

Link to post
Share on other sites

Poszli na głęboką wodę i trochę przesadzili. Te błędy graficzne (nie wiem, jak rozgrywka, kompletnie odechciało mi się to uruchamiać), to normalnie jak z przedszkola programistycznego - o ile takie istnieje. I bez znaczenia, jak ciężko coś takiego jest spłodzić, ile ludzi musi przy tym pracować, to chyba o jednego ludzia za mało (beta testera). Ale od czego ma się rzeszę na całej planecie.....nie dość że przetestują, to jeszcze za to zapłacą.^^

Link to post
Share on other sites
8 minut temu, marko22 napisał:

to chyba o jednego ludzia za mało (beta testera).

 

Ciężko powiedzieć, co zawiniło. Bardziej obstawiłbym to, że za kwestie techniczne coraz częściej odpowiadają nie ci, co się na tym znają, tylko ci od pieniędzy :(

Też pracowałem jako programista (długie lata), nie przy grach (i na całe szczęście, bo bym już pewnie nogami do przodu wyjechał), ale w ostatnich latach obserwowałem właśnie takie coś - że marketingowiec mówił mi, jak ma być co zrobione :facepalm:. Dlatego skończyłem z IT, robię sobie teraz sam, to co lubię i przyjmuję takie zlecenia, jaki mi odpowiadają - wreszcie życie zaczęło mi się podobać na stare lata :) (zarabiam dużo mniej - ale mam to gdzieś, na jedzenie i rachunki starcza - resztę to zdrowie, humor i czas dla siebie i najbliższych).

  • Lubię to 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
10 minut temu, marko22 napisał:

w sensie? Ja nie patrzę przez dziurkę od klucza, tylko na 55 cali

 

 

 

- chciałeś być zabawny - totalnie Ci nie wyszło 

- pochwalić się rozmiarem TV - nic szczególnego 

- nie jesteś w stanie zrozumieć analogii 

 

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...