Skocz do zawartości

Build log Biafry


Recommended Posts

Już zmieniłem złączkę. Dzięki za odpowiedzi. Teraz już tylko zamawiać ale jeszcze rozmyślam nad spustem wody z układu. Jakoś to muszę logicznie wykombinować. Zawsze mogę wyjmować dolną chłodnicę i odkręcać jej spodnią zaślepkę... Ale wolę jakiś system z zaworkiem. Jakieś pomysły?

Link to post
Share on other sites

Ale wolę jakiś system z zaworkiem. Jakieś pomysły?

http://www.angela.pl/p9076,phobya-q-block-4xig1-4-niklowany-na-czarno.html

+

2X http://www.angela.pl/p8456,alphacool-adapter-obrotowy-g1-4-na-g1-4-chrome.html

+

2X http://www.angela.pl/p7532,korek-g1-4.html

+

http://www.angela.pl/p6101,zawor-kulowy-metalowy-ig1-8-typ2.html

 

Produkty podglądowe.

podane przeze mnie rozwiązane to rozwinięcie idei kraniku w moim worklogu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

:) Dzięki. Wpadłem na podobny pomysł i wszystko już zamówione. Złączka ze spodniej chłodnicy-> kawałek węża-> złączka-> zaworek phobya-> korek z chłodnicy. Teraz czekamy.

 

 

Phobya DC12-400 & EK-Reservoir Combo DCP 4.0 Bundle 49101

 

Koolance 16/10mm (ID 3/8" OD 5/8") Anschraubtülle gerade - Black 62415

 

Alphacool NexXxoS XT45 Full Copper 240mm 35272

 

Mayhems Pastel - Ice White 1000ml 30226

 

Koolance CPU-370SI (CPU), Intel 10421

 

Koolance VID-NX680 (GeForce GTX 680) 12574

 

Masterkleer tubing PVC 16/10mm (3/8"ID) clear 59063

 

MagiCool SLIM DUAL 280 MC Radiator 35182

 

Mayhems Dye Deep purple 15ml 30180

 

16/10mm compression fitting 45° revolvable G1/4 - compact - matt 62448

 

Alphacool 16/10 compression fitting 90° revolvable G1/4'' - deep 62371

 

Professional and hobby screwdriver kit 42 pcs. 32118

 

mod/smart (12mm) Black HeatShrink 93072

 

Be Quiet Case Fan Silent Wings 2 120mm BQT T12025-MF-3 (120x120x 78358

 

Advanced insulating mat 150x40mm single (for 5,25"-bay) 74033

 

Phobya 2 Wege Kugelhahn G1/4 - gerändelt - Black Nickel 68164

 

Mayhems Biocide 10ml 30209

 

 

 

Wiem że do mayhemsa nie trzeba już dodawać biocide ale to tak na wypadek gdyby mi się spodobała destylka z barwnikiem :P

 

To teraz radosne wyczekiwanie mikołaja.

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites
Wiem że do mayhemsa nie trzeba już dodawać biocide ale to tak na wypadek gdyby mi się spodobała destylka z barwnikiem

Pamietaj ze to bardzo tricky sprawa jest, musisz z listkiem do mierzenia PH siedziec i DOKLADNIE wymierzyc ilosc biocide aby PH bylo odpowiednie, inaczej zniszczysz weze a barwnik sie rozpadnie po tygodniu zostawiajac nieziemski syf i niszczac nikiel.

 

Teraz pewnie i mnie będzie korcić na LC... damn you.

A po moich worklogach to Cie nie korci? :P

Link to post
Share on other sites

U Ciebie GreQ to jest aż za dobrze - mogłem sobie jakoś racjonalnie przemówić do rozsądku, że wodowanie SLI jest poza moim zasięgiem - a tutaj ciągle ktoś coś woduje i woduje, że pewnie zacznę odkładać na sam CPU.
Jedyny ratunek mojego portfela w tym, że nie ma jak tego schludnie upchać do R3 %-)

Link to post
Share on other sites

Jestę debilę  :D

 

Właśnie się pokapowałem że ten biocide to siarczan miedzi zwykły. Mam tego na tony bo wodny roztwór tego ustrojstwa lejemy do inkubatorów żeby zapobiegać zakażeniu naszych komórek w labie. Głupota. Ale 5 litrów wody miliQ z trzykrotnego mikrofiltratu już sobie przyniosłem :D Takiej to nawet nigdzie nie kupisz :P Jak na cygańskie dziecko przystało skubnąłem też tryskawkę :P Oddam po zakończeniu zalewania. 

Link to post
Share on other sites

To jest twarz chupacabry- brazylijskiego wysysacza kóz. To będzie motyw przewodni moda. 



Wszystko przyszło. Siedzę w pracy obok wielkiego pudła zawierającego 10 kg fajnych rzeczy. Na zielony kolorek poczekam jeszcze do końca tygodnia ale i tak zacznę się już dzisiaj bawić. 

Link to post
Share on other sites

Piszę z ipada. Nie wiem jak Ty to robisz mst. Ja już dostałem cholery.

Dobra. Jako że komputerek zajęty jest teraz leak testem to opowiem co widziałem do tej pory. Obszerna relacja w weekend. Zdaje się że nic nie kapie więc zapowiada się dobrze. Cały zestaw jest rozbebeszony więc nie się czym chwalić. Po pierwszej godzinie monitorowania układu nie oparłem się chęci podłączenia go na chwilkę. Wiadomo "5 minut occt"- te sprawy. Parę minut (15 bo czemu nie) stresu na procka przy starych ustawieniach na 4,6 GHza - 43 stopnie. Pewnie by się w końcu bardziej spocił ale to za krótki test żeby wodę podgrzać. Podobnie grafa. Evga oc scanner na 15 minut- 37 stopni przy 1100 Mhza. Oczywiście te testy są gó**o warte ale uspokoiły mnie że wszystko dobrze pomontowałem. Instalacja bloku na grafikę to zdecydowanie najtrudniejszy element tej układanki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...