Skocz do zawartości

Build log Biafry


Recommended Posts

Fajnie to wygląda ciekawe jakby się tu prezentował płyn o kolorze cyan z tym podświetleniem lub piaskowy kolor tylko bez podświetlenia.

 

Według mnie to słabo z cyanem by było. Ten kolor jest super jak dla mnie.

 

 

Plexi z miejscem na wentylator trochę szpeci. Czekam na więcej fotek. I będę obserwował temat. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja ją tam zamontowałem na velcro. Jak wiele rzeczy w budzie. Velcro to niezbędny element przybornika małego moddera :D

 

@ Wooojciech

 

Karty nie cisnąłem na maksa na powietrzu. Podkręcałem ją na 1250MHzów ale robiło się już głośno pod długim obciążeniem. Dlatego też trzymałem ją na 1,2GHza. Tutaj podkręciłem ją do 1300MHzów na start i tak sobie chodziła. Potem zmniejszyłem na 1250MHzów bo jakoś mi się wydawało to rozsądniejszą wartością :D Jak ustawiłem 1350 to wywala mi sterowniki ekranu podczas stress testu. Nie sypie artefaktami, nie grzeje się, zwyczajnie wywala "sterownik ekranu przestał działąć". Nie sprawdzałem jeszcze czy coś się na to da zaradzić. Zwyczajnie nie miałem jeszcze czasu. Wodowanie pomaga przy OC właściwie tylko jeśli pamięci czy sekcja była niedostatecznie chłodzona na powietrzu. Rdzenia raczej nie przegrzejesz nawet na powietrzu (oczywiście w przypadku 680tki). Będzie głośno, ale samo GPU może wytrzymać wysokie temperatury.

Edytowane przez Biafra1987
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Kochani styliści, przyjdzie również czas na beż. Obecny kolor płynu bardzo mi się podoba i mam zamiar się nim cieszyć przez około rok- do najbliższego przeglądu instalacji. Lub do momentu kiedy mi się znudzi :) Zdjęcia robione kompaktem niestety nadal lekko go zakłamują- jest troszkę ciemniejszy w rzeczywistości i doskonale się zgrywa kolorystycznie z resztą.

Ogólnie z kolorami ziemistymi jest jeden problem- nie ma takich barwników. Nie da się ich kupić, a dolanie kawy do mayhems pastel white jakoś mi się nie uśmiecha. Ponadto, jeśli już uda mi się coś takiego zmieszać to obawiam się że w budzie zrobi się troszkę mdło. Teraz przynajmniej ma to wszystko charakter. Technicznie uzyskanie beżowego koloru jest obecnie niemożliwe. Właściwie dostępna jest tylko beżowo/złota aurora. Ale to płyn który mimo pięknego wyglądu może wytrzymać w układzie max kilka tygodni i zostawić Cię z koniecznością rozkładania i czyszczenia wszystkich bloków. Podziękuję. 

Link to post
Share on other sites

Kolorek jest całkiem ok, ja bym tylko z oplotów wymienił te brązowe elementy pod kolor całości, bo jakoś mi one tu teraz nie za bardzo pasują i było by super. Fotki bardzo fajnie zrobione, to że kolor nie taki może wynikać z indywidualnych ustawień jakie każdy ma u siebie, wcale nie musi to być wina aparatu :P  ;)  

Link to post
Share on other sites
  • 10 miesięcy temu...

Kto śledził inne tematy ten wie że szykuje się spory update. Z niemieckiej jaskini wyjechała dziś do mnie nowa obudowa. Padło na Phanteksa Enthoo Primo. Na ten moment reszta sprzętu, wliczając zalaną obecnie aurorą pętlę, zostaje. W przyszłym roku, razem z maxwellem, do obudowy trafią odpowiednie chłodnice bo miejsce nie będzie już czynnikiem limitującym. Zakupiłem też troszkę pasków ledowych Akasa Vegas (2x60cm) żeby starczyło tego na delikatnie większy format nowej obudowy. 

 

Słowem- idzie ku nowemu.

 

http://cdn.pcper.com/files/imagecache/article_max_width/news/2013-08-05/Phanteks%20Enthoo%20Primo%20Full%20Tower%20EATX%20Case.jpg

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...