Skocz do zawartości

Build log Biafry


Recommended Posts

Sid. Zgiń, przepadnij. :D

 

A tak serio to jestem bardzo mile zaskoczony CMką. Pięknie łyknęła wszystko co jej dałem i doskonale nadaje się do wodowania. Dwie chłodnice (280 i 240), pompka, rez i do tego jeszcze napęd i kontroler obrotów. Wszystko weszło bez specjalnych kombinacji. Czego chcieć więcej? ;) Wymiana budy wchodzi w grę dopiero przy wymianie sprzętu.
Link to post
Share on other sites

To jest combo res+pompka. Pompa jest zamontowana w zatoce a res jest jej częścią i sobie wystaje.

 

http://www.ekwb.com/shop/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/e/k/ek-res-combo.jpg

Link to post
Share on other sites

W temacie pompki.

Nie jest duża. Ale nie jest też bardzo malutka. Jak się ją trzyma w ręce to swoje waży i nie sprawia wrażenia pustej w środku ;) Pcha aż miło. Ale póki co cicha nie jest. Jeszcze ją tam zaleję jakimś gąbkowym betonem to może się uspokoi ;)

 

Sok z pandy zostanie poddany pod rozwagę jak przyjdzie. Jakoś jutro pewnie. Ale powiem szczerze że ten pastel white wygląda lepiej niż się spodziewałem więc zobaczymy...

Link to post
Share on other sites

Kable z tyłu to jest jeszcze kompletna apokalipsa. Rozciąłem wszystkie opaski które trzymały to w ryzach przy rozbieraniu kompa. Teraz jest tam ogromny zwitek przewodów, wtyczek, sensorów i wszelkiego badziewia. To jest zadanie na dziś. Nie będzie łatwo bo jednego z pewnością w CMce brakuje- miejsca za tacką. 

Link to post
Share on other sites

Jeszcze nawet nie mam wentylatorów podpiętych jak trzeba więc nie wspominam o czujnikach. To wszystko zadanie na dzisiejszy długaśny wieczorek. Ale miejsce jest. Jeden można na podstawie bloku na cpu wrzucić nawet ;) Będzie lepione dzisiaj wszystko. A CMka mi się podoba i jak tak patrzę na rynek obudów to nie ma nic co by mnie w tym momencie wybitnie zachwycało. Zwłaszcza, że po wydatku jakim jest LC przesiadka byłaby głupia. 

Link to post
Share on other sites

Ale tylko z pompką pod 7V. Na 12V telepie całą planetą. W weekend będę jeszcze zalewał ją betonem :) Zapomniałem wspomnieć że test robiony z wentylami na 800RPM (silent wings 2) i pompką pod 7V. Na 12V różnica w wydajności jest niewielka. 



Gotujemy wodę:

 

http://i.imgur.com/DAzZGmr.jpg

Edytowane przez Biafra1987
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...