Skocz do zawartości

Build log Biafry


Recommended Posts

Chłopakli mają rację taka kawa z mlekiem czy też ewentualnie taka piaskowa burza by świetnie się komponowała z resztą.
Ten mod jest już unikat i masz rację że trzeba kombinowac teraz żeby być powtarzalnym, zerknij co ja szykuję niedługo.
Projekt Toxic Viper, też będzie ciekawie, może pomyślę utopić żmiję i zrobić anakondę  :D 
Na razie zajmę się od podstaw modingu mojego projektu a z czasem pomyślę jak Ty nad zalaniem maszyny.
Będę śledził temat bo ciekaw jestem jaki soczek będzie  :)

Link to post
Share on other sites

Ostatnia paczuszka gratów do wykończenia kompa w drodze od niemców. Znając ich jutro będzie ;)

 

Tak jak się spodziewałem szczawiowa mi się już spodobała. Jedzie do mnie 15ml UV yellow/green którym mogę rozjaśnić to co mam i awaryjne 15ml emerald green. Będę eksperymentował ;)

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

Uffff. Upadłem. Nie ma to jak pracowity wieczorek. Praca->siłownia-> zlewanie płynu z układu-> wymiana złączek dla lepszego układu-> montaż kilku delikatnych LED w budzie-> 4 godziny usiłowania domknięcia boku obudowy-> poprawa koloru szczawiowej-> napełnianie-> odpowietrzanie-> leak test-> jestem. 

 

Już nie mam siły dzisiaj robić zdjęć. Będą jutro. Wyszło tak że piszę do Was teraz jedną ręką. 

Link to post
Share on other sites

Mistrza od "Wydaje mi się że kolor wskazuje na to że masz syf blokach. Kiedy ostatnio opróżniałeś układ?"  i tak nie przebijesz  :D



Tak na szybko. Tak jak szczawiowa na zdjęciach wychodziła naturalnie tak ten kolor obecny wygląda zupełnie inaczej niż w rzeczywistości- w realu jest mniej żarówkowy a bardziej intensywny (ogólnie lekko ciemniejszy). Jest dużo ładniejszy niż szczawiowa i idealnie komponuje się z resztą sprzętu. Ogólnie- my work here is done. Zdjęcia będę musiał zrobić jeszcze w naturalnym świetle bo te są przy lampce.

 

http://i.imgur.com/FwBlZ5p.jpg

 

 

A czemu na tym zdjęciu dwa węże wyglądają jakby świeciły innym kolorem to nie wiem. Widocznie dużo światła z diod skierowanych jest w stronę aparatu- całość wygląda na żywo tak jak ciemniejsze węże. 

 

http://i.imgur.com/68PYmFi.jpg

 

Aparat trochę pod kątem bo stoi na rolce srajtaśmy. Ciężko o dobre zdjęcie w moim obecnym stanie. Poprawię się w weekend.

 

http://i.imgur.com/W8SC0ML.jpg

Edytowane przez Biafra1987
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Moje zdanie troszkę się różni od chłopaków  :P  Mianowicie projekt robi na mnie niesamowite wrażenie jak jest ściągnięty bok, jak go założyłeś i dałeś to podświetlenie czar pryska, nie wiem wydaje mi się , że to wina podświetlenia może zamontować by je było lepiej z góry część i część z boku. Po prostu zlewa się to i psuje efekt końcowy. Takie moje zdanie musiałem je napisać bo nie był bym sobą, a nie lubię pisać komuś, ze jest super jak się z tym nie zgadzam. 

A zatem buda bez podświetlenia i założonego boku 10 ( z założonym bokiem pewnie tez by wyglądała fajnie ale bez tego oświetlenia ), z założonym bokiem i podświetleniem hmm max7  :P

Czekam na resztę fotek, bo może to tez wina odbić jakie powstały i się to zlało.

Link to post
Share on other sites

Zdjęcie jest robione o północy z lampką stołową świecącą w stronę budy aparatem stojącym na stołku i rolce srajtaśmy. Dlatego właśnie wszystko się zlewa ale już dawno wiedziałem że nie da się zrobić dobrego zdjęcia z tym bokiem bez naturalnego, rozproszonego światła. Bez boku nie ma co odbijać światła które pada na matową płytę i w większości czarne elementy i zdjęcia wychodzą lepiej. Naturalnie podświetlenie wygląda bardzo dobrze- inaczej bym go tak nie zostawił z uwagi na mój chorobliwy pedantyzm ;)

Link to post
Share on other sites

Heheheh jeśli tak mówisz ( piszesz ):) poczekam na resztę fotek bo buda wygląda po prostu ekstra. Mam nadzieję, ze faktycznie jest to wina złego oświetlenia podczas robienia foty i kolejne już przy normalnym świetle wyjdą zupełnie inaczej. W każdym razie trzymam kciuki bo tu kawał świetnej  roboty został wykonany. 

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się bardziej że to kwestia tego że ta pleksa odbija zbyt dużo. Jak się przyglądam temu zdjeciu to widzę siebie leżącego na podłodze i asekurującego aparat żeby nie spadł ze srajtaśmy oraz idealne odbicie zasłonki w drzewka i ptaszki :D Na żywo się to tak nie rzuca w oczy. Niestety przy naświetlaniu 2s wszystko jest zakłamane, światło diod jest w rzeczywistości bardziej rozproszone a tu wygląda jakby świeciły punktowo, a jak lekko oświetlały dwa węże to te wyglądają jakby same były źródłem światła. Zobaczymy czy przy naturalnym świetle przeskoczymy ten problem. Ale to już w weekend bo wychodzę do pracy jak jest jeszcze ciemno a wracam jak już jest ciemno ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...