Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

@MJ

oczywiście ma być to "Dragunov" lub jak wolisz "SVD" co jest skrótem ot pełnej nazwy

ale że tak zapytam...czemu akurat ta wspaniała giwera, której projekt powstał jeszcze w XIX w. :)

ja wolałbym żeby to było "Barrett" albo "CheyTac"

ale pogadamy jak sam wbiję na multi

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

@MJ

oczywiście ma być to "Dragunov" lub jak wolisz "SVD" co jest skrótem ot pełnej nazwy

Trudno, musi zostać jednak "Dragunow" :)

ale że tak zapytam...czemu akurat ta wspaniała giwera, której projekt powstał jeszcze w XIX w. :)

ja wolałbym żeby to było "Barrett" albo "CheyTac"

Tak wybrałem i bez specjalnego uzasadnienia.

 

Link to post
Share on other sites

Uhhh...3dni bez neta :)(( masakra :) coo tam słychać :) ???

 

Aaaa pyknąłem MW2 na weteranie oszzzz ile bluzgów poleciało to nie jestem stanie zliczyć ;P

ja tam na veteranie nawet nie próbuję...na Hardened niektóre misje przeszedłem, ale komp usłyszał parę nieciekawych epitetów...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Muszę przyznać, że gra jest dobra, momentami nawet BARDZO dobra! Tak, jak nudzą mnie strzelanki, tak ta wciągnęła mnie na cały dzień! Niestety nie na dłużej, bo przejście całej kampanii zajęło mi 7 godzin. Było to jednak 7 ekscytujących godzin :) Jeśli kogoś stać na wydanie 130zł za 7 godzin rozrywki, to gorąco polecam! Nie każdy lubi grę w beznadziejnym w tym przypadku trybie MP.

Link to post
Share on other sites

Ja ta gre mam.Singla przeszedłem w 3 dni na Weteranie (troche krótka).Singiel boski,akcje poprostu wymiataja.Jak gracie to sa pewne odcinki gdzie wystepuja wlaśnie te akcje poprostu bajka :D

No multi to porażka.dedykowane serwery powinny wrócic i jeszcze ten "steam"-co za gó**o.Takie cos jak steam to powinno sie odrazu wywalic.Jak instalujesz to nie możesz wybrac gdzie chcesz brak mi słów na steam.Gram troche w multi ale nie uwazam ze tu sie wyslili w pracy.Coś tam mówia ze moze powróca,ale watpielecz caly czas mam nadzieje.Gra boska tylko nie napalajcie sie na multi-szczerze nudzi sie nie to co w cod2 na ALLWELCOMETOPL :P

Sprzęt az taki mocny nie musi być.Mi chodzi na wysokich na 1280 przy tym sprzęcie

-AMD Athlon 64 Processor 3000+ (zabytek)

-GeForce 8800GT

-2GB Ramu

PS:19Arek93 zaprosilem cie xDDD Oczywiście mój nick to Francuz xD

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie multi wyśmienite - gorsze od CS:S, ale lepsze od BF2142.

Grę można zainstalować tam gdzie się chce - jak wie się jak :]

Kiedyś też nie przepadałem za Steamem i WindowsLive, ale im dłużej z tego korzystam tym bardziej to lubię - automatyczna aktualizacja i ciągła informacja o znajomych online to bardzo przydatne funkcje :zamykamy: .

Istotną wadą tej gry są rzeczywiście dedykowane serwer - niestety nie jest to najszczęśliwsze rozwiązanie na polskie łącza (nie chodzi tu o prędkość łącza, ale o opóźnienia przy połączeniach "międzykrajowych" :) ).

Na koniec mój filmik właśnie z multi MW2 (HD).

Link to post
Share on other sites

Arek ja również Cie zaprosiłem.

 

Istotną wadą tej gry są rzeczywiście dedykowane serwer - niestety nie jest to najszczęśliwsze rozwiązanie na polskie łącza (nie chodzi tu o prędkość łącza, ale o opóźnienia przy połączeniach "międzykrajowych" ).

To jest chyba jedna z największych wad tej gry. Podobnie jak brak opcji grania przez LAN

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...