Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

Więc jeśli ktoś ściągnął z torrentów gierkę to może grać? Czyli czy ominęli też steama? Myślałem, że to jedna z niewielu gier, która nie pozwala na grę w multi jeśli ją ściągniemy GTA IV nie do obejścia jest jak narazie :D - tylko singiel. Czy się myliłem? Proszę o odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Więc jeśli ktoś ściągnął z torrentów gierkę to może grać? Czyli czy ominęli też steama? Myślałem, że to jedna z niewielu gier, która nie pozwala na grę w multi jeśli ją ściągniemy GTA IV nie do obejścia jest jak narazie :P - tylko singiel. Czy się myliłem? Proszę o odpowiedź.

Nawet z "oryginalnymi" userami można grać :P

 

A w GTA IV przecież można na piracie w MP grać :D

Link to post
Share on other sites

Niestety Pani Sławku ale nie idzie zainstalowac, gdyz jest tak jak mowilem. Sterowniki nie obsluguja mojej karty. Zauwazylem natomiast ciekawa rzecz ze podczas tych scinek doczytuje sie caly czas z twardego dysku. Troche dziwne bo ramu mam ok, zdefragmentowane obie partycje. System czysty, formatowany dwa dni temu, wirusa rowniez nie mam, gdyz przeskanowalem kompa F-Protem.

Rece opadaja. Na szczescie to tylko gra.

Raz jeszcze dzieki za zainteresowanie.

 

ps. w EXPERTtool pokazuje mi ze temp. procesora karty graf, wynosi ponad 55 stopni

Nie znam sie ale moze to ma jakis wplyw ?

Link to post
Share on other sites

Temperatura GPU jak najbardziej w normie. Powiem więcej, jeśli to jest podczas obciążenia to temperatura jest naprawdę dobra. A jeśli nie to też :D

Miałem identycznie gdy podczas ścin w grze miałem doczyty z dysku. Jak się okazało, prgram walił mi dane do pliku wymiany i miałem zużycie 1,80GB po wyjściu z gry. Ale to działo się tylko gdy grałem na sterownikach innych niż 180.84.

Moja rada - znajdź jak najstarsze stery które obsługują Twoją kartę graficzną i próbuj instalować i grać. Może w końcu trafisz na optymalne.

Jeśli nie znajdziesz takowych to pisz do techników. Oni pewnie coś poradzą (o ile masz legalną kopię)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...