Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

W mw2 kalach jest chu ;) w 4 wymiatal a tu to no comment :D

Ja natomiast uważam inaczej. Jeżeli tą broń opanujemy, to można nieźle kosić na praktycznie każdej mapce. Jedyny minus (według mnie) kałasznikowa jest taki, że gdy jakiś wróg znajdzie się np. w oknie, ciężko jest go zestrzelić, głównie przez zasłaniające przyrządy celownicze. Można powiedzieć, że "walimy" wtedy na ślepo.

 

G18 Akimbo jest faktycznie przesadzone. Gdy spotkam się z takim graczem sam na sam, jestem na spalonej pozycji :D

 

Zeratul, dlaczego użyłeś lvl hack'a? Dla mnie to tracenie przyjemności z rozgrywki. Jeżeli gdzieś w temacie padła już odpowiedź to przepraszam, ale nie chcę mi się czytać całego wątku :]

Link to post
Share on other sites

Ja natomiast uważam inaczej. Jeżeli tą broń opanujemy, to można nieźle kosić na praktycznie każdej mapce. Jedyny minus (według mnie) kałasznikowa jest taki, że gdy jakiś wróg znajdzie się np. w oknie, ciężko jest go zestrzelić, głównie przez zasłaniające przyrządy celownicze. Można powiedzieć, że "walimy" wtedy na ślepo.

Dlatego ja mam do niego cel. holograficzny i wtedy juz nawet snajper nie podskoczy ;)
Link to post
Share on other sites

Dlatego ja mam do niego cel. holograficzny i wtedy juz nawet snajper nie podskoczy ;)

tylko, ze osoby lubiace pograc "normalnie" uzywaja klas z ClanBase gdzie nie ma celownikow. FMJ, tlumik, powiekszone magazynki. brak SG, GL, akimbo, etc...
Link to post
Share on other sites

Ja natomiast uważam inaczej. Jeżeli tą broń opanujemy, to można nieźle kosić na praktycznie każdej mapce. Jedyny minus (według mnie) kałasznikowa jest taki, że gdy jakiś wróg znajdzie się np. w oknie, ciężko jest go zestrzelić, głównie przez zasłaniające przyrządy celownicze. Można powiedzieć, że "walimy" wtedy na ślepo.

Dlatego ja mam do niego cel. holograficzny i wtedy juz nawet snajper nie podskoczy :D
Ale w CB nie sa dozwolone celowniki :]http://mendycallofduty.pl/forum/viewthread.php?thread_id=119&pid=454

A wole nauczyc sie grac zeby klan mial jakis pozytek ;)

Link to post
Share on other sites

1) faktycznie w z okna jest kałachem ciężko kogoś zdjąć, więc używam tej giwery tylko na zamkniętych, małych mapach

2) mam szybkie przeładowanie w klasie z Kałachem i FMJ i nie chcę tego zmieniać żeby mieć celownik ACOG / Holo...poza tym jakoś ciężko mi się gra na optycznych w tej broni....a Steady Aim na ogół rozwiązuje sprawę :D

3) przyrządy faktycznie, trochę chu ;) owe są w AK-47, ale ta broń ma 60 lat....trochę wyrozumiałości :] prawie najstarsza w grze...

4) lvl-hacka użyłem, bo mi się prestiżowy jeden emblem podobał i chciałem go odblokować :P ale użyłem hacka dopiero jak samodzielnie, bez żadnych aimów i WH doszedłem na 70lvl...

5) po angielsku gram dlatego, że mi się polska wersja nie podoba....IMO wszystko ładniej brzmi po angielskiemu

6) IMO do Kałacha nie nadaje się ani perk Cold-Blooded (Stopping Power mam), ani tymbardziej tłumik, bo strasznie wtedy ta broń traci na sile...ale i tak jest nadal mocna

7) mam dziwne wrażenie, że coś jeszcze chciałem napisać...ale to może innym razem jak se przypomnę :D

 

EDIT

właśnie...ACR + ACOG + FMJ + Flash + Semtex + Bling Pro + Stoping Power Pro + Commando Pro....That's it :!::D

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

tylko, ze osoby lubiace pograc "normalnie" uzywaja klas z ClanBase gdzie nie ma celownikow. FMJ, tlumik, powiekszone magazynki. brak SG, GL, akimbo, etc...

Ale w CB nie sa dozwolone celowniki :)

Tiaaa... byłem w klanie z DF i w ogóle szkoda gadać z tymi zasadami CB :roll:

 

W zapasie tylko pistolet, tylko frag granade i flash, w serii zgonów tylko pigułka oraz wspomniana kwestia dodatków do broni ^^ Nie mówię już o wyłączonych wszystkich perkach :/ I jeszcze snajpa to tylko Intervention :D

 

Za takie coś podziękował, już CS 1.6 jest wtedy lepszy :)

Link to post
Share on other sites

tylko, ze osoby lubiace pograc "normalnie" uzywaja klas z ClanBase gdzie nie ma celownikow. FMJ, tlumik, powiekszone magazynki. brak SG, GL, akimbo, etc...

Ale w CB nie sa dozwolone celowniki :)

Tiaaa... byłem w klanie z DF i w ogóle szkoda gadać z tymi zasadami CB :roll:

 

W zapasie tylko pistolet, tylko frag granade i flash, w serii zgonów tylko pigułka oraz wspomniana kwestia dodatków do broni ^^ Nie mówię już o wyłączonych wszystkich perkach :/ I jeszcze snajpa to tylko Intervention :D

 

Za takie coś podziękował, już CS 1.6 jest wtedy lepszy :)

ja bym dodał jeszcze jedno....skoro ludzie mają tam być tacy Pro to czemu są włączone Killstreaki :)

faktycznie, jeśli grać w MW2 na CB to ja już wolę chyba CS'a (może niekoniecznie 1.6, ale Source to prawie na pewno, choć 1.6 też jest super :) )

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

tylko, ze osoby lubiace pograc "normalnie" uzywaja klas z ClanBase gdzie nie ma celownikow. FMJ, tlumik, powiekszone magazynki. brak SG, GL, akimbo, etc...

Ale w CB nie sa dozwolone celowniki :)

Tiaaa... byłem w klanie z DF i w ogóle szkoda gadać z tymi zasadami CB :roll:

 

W zapasie tylko pistolet, tylko frag granade i flash, w serii zgonów tylko pigułka oraz wspomniana kwestia dodatków do broni ^^ Nie mówię już o wyłączonych wszystkich perkach :/ I jeszcze snajpa to tylko Intervention :D

 

Za takie coś podziękował, już CS 1.6 jest wtedy lepszy :)

ja bym dodał jeszcze jedno....skoro ludzie mają tam być tacy Pro to czemu są włączone Killstreaki :)

faktycznie, jeśli grać w MW2 na CB to ja już wolę chyba CS'a (może niekoniecznie 1.6, ale Source to prawie na pewno, choć 1.6 też jest super :) )

pozdrawiam

A jak w 4 byl PM i nikt nie nazekal bo na zadnym serwie tak sie grac nie nauczyles jak na pm'ie :P ...i nie biegaly nooby z p90 ...Killstreaki sa wylaczane na cb a deathstreakow sie nie da wylaczyc :P
Link to post
Share on other sites

A jak w 4 byl PM i nikt nie nazekal bo na zadnym serwie tak sie grac nie nauczyles jak na pm'ie :D ...i nie biegaly nooby z p90 ...Killstreaki sa wylaczane na cb a deathstreakow sie nie da wylaczyc :)

1) nie grałem w cod4

2) z tego co Michał mi mówił to Killstreaki są dostępne...

3) owszem, jak nauczysz się grać na CB / PM to się wymiata wszędzie, ale mnie do tego jakoś nie ciągnie...wolę po prostu po każdym meczu mieć zadowalające staty czego od ponad tygodnia mi się nie udało dokonać :/:roll:^^

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A jak w 4 byl PM i nikt nie nazekal bo na zadnym serwie tak sie grac nie nauczyles jak na pm'ie :P ...i nie biegaly nooby z p90 ...Killstreaki sa wylaczane na cb a deathstreakow sie nie da wylaczyc :P

1) nie grałem w cod4

2) z tego co Michał mi mówił to Killstreaki są dostępne...

3) owszem, jak nauczysz się grać na CB / PM to się wymiata wszędzie, ale mnie do tego jakoś nie ciągnie...wolę po prostu po każdym meczu mieć zadowalające staty czego od ponad tygodnia mi się nie udało dokonać :/:roll:^^

pozdrawiam

Wiem ze killstreaki nie dzilaja bo gram spary klanowe na zasadach CB :) ... jak nie grales w 4 to zaluj bo byla przelomowa :) jak dla mnie to nadal najlepszy CoD :) ... a co do statow to ostatnio tez mam jakos slabe max +5 w kill/dead :D i dawno juz IEM nie mialem :)
Link to post
Share on other sites

tzn w CoD4 grałem...multi nie trąciłem :) Singla przeszedłem wzdłuż i w szerz :D

ja się statami moimi obecnymi z dowolnej rundy chwalić nie będę, bo mnie trafia coś jak tylko se o nich pomyślę... :):/:P:D:):roll::/:):P^^:/:)

Link to post
Share on other sites

zeratul - szanuję Cię za wkład w forum, ale zdejmij z podpisu to to.LVL hack, tym chcesz się chwalić?

chwalić może nie.....nie robię przeca tajemnicy, że użyłem Hacka :roll: ale podoba mi się to w podpisie :/

Link to post
Share on other sites

Wiedziałem, że w plikach MW2 jest zaszyty DLC (grałem z zeratulem w Globalną Wojnę Atomową oraz mogę na piracie odpalić VIP'a lub One Flag), wiedziałem, że ktoś znalazł te ekrany startowe, ale nie sądziłem, że same mapy odblokuje w taki stopniu :/

 

Jednak ze względu na to, że to XboX 360, a niedługo premiera DLC na niego, śmiem twierdzić, że po prostu jakiś przeciek samego DLC :roll:

Link to post
Share on other sites

W to raczej wątpię, bo wyszłaby masa spraw w sądzie o to, że kupiło się produkt za xxx zł, i żeby po pół roku grać dalej trzeba kupić DLC, a o tym nikt nie wiedział :/

Link to post
Share on other sites

ACR wymiata, z M16A4 nie zdejmiesz nikogo na bliskim dystansie, ja polecam P90 z szybkim ostrzałem :roll:

 

BTW, wczoraj z P90 + RPG-7 na Skidrow na Wojnie Lądowej zrobiłem nowy rekord killstreak'a - 23 :)

 

Do pięciu normalnie doszedłem, potem Predator i RPG, Harier, kilku normalnie i reszta z AC-130 (potem skończył się czas meczu, może bym nawet do 25 dociągnął) :P

 

Staty miałem 28:3 :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...