Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

nie ładnie to robię ludzie, którzy używają hacków jak Aim / WH / Unlimitted Ammo żeby w ogóle do 70 levelu się dorwać, nie tylko prestiżu...

ja przez wszystkie 70 przebiłem się legalnie i tylko dzięki mojej ciężkiej pracy (jeśli można to tak nazwać :menda: )

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Fal nawet spoko , cholera szkoda ze niema dominacji hardcore fajnie się grało w cod4 w tym trybie.

edit:

@up

seria 40

atomówki : żadna , zbędny bajer imo

serie ofiar predator bomb stealth helik.

nie potrzebny mi screen , 1vs1 tez nie gram , grywam 4fun a nie na mierzenie swojego "skilla"

Link to post
Share on other sites

AK - 47 + desert ewentualnie akimdo M93

M4 + G18 akimdo ( ostanio zyskał tytuł broni dla noobów... hmm :menda: ???)

przeładowywanie pro

moc obalająca pro

ninja pro

 

MP5k + magnum + nóż

maraton pro

waga lekka pro

komandos pro

 

Paczuszka > heli > ac130

ale często zmieniam zależy jaki tryb jak dominacja albo sztab to działko

1vs1 nie gram najczęściej debil tuba + wykrywacz i perki ninja i nie wykrywalny no sorry...

 

a w co gram Sabotaż, dominacja ( mniej ludzie mnie irytują bo fragują zamiast zdobywać flagi ) sztab, HC nie ma takiego uroku jak w COD4 i to czekanie na odrodzenie ,,, ehh a i nienawidzę ZNAJDŹ I ZNISZCZ!!!!

 

polecam stronkę MW24/7

 

opisy broni jak w realu strzelają, perki mapki bohaterowie itp itd :)

Link to post
Share on other sites

G18 akimbo ( ostatnio zyskał tytuł broni dla noobów... hmm :menda: ???)

Tak się stało, bo dużo n00bów lata z tym, jakby to była broń główna... oczywiście jeśli też nie masz tej broni, to masz małe szanse w starciu z nimi na krótkich dystansach :)
Link to post
Share on other sites

co do Glock'ów G18....są po prostu przesadzone teraz....wszyscy właściwie, którzy używali Wichestera w Akimbo przerzucili się na G18, bo zasięg został w shotgunie skrócony...

i teraz jest właśnie taka kwestia, że są osoby, które G18 nie używały i na krótkich dystansach mają małe szanse, nawet z AA-12 na zabicie kogoś z Glockiem....a na strzelbie powtarzalnej to już w ogóle nie ma szans....

jak zmniejszony został zasięg Winchestera to i G18 powinien być zbalansowany...tylko pytanie, która broń będzie następna.....

a co do broni Pro....z AT4 łatwo jest kogoś zdjąć, bo jest celny, RPG-7 trochę w locie się giba i leci bardzo niestabilnie pocisk...

ale jest więcej broni, z których jest trudno kogoś zabić...trudno w znaczeniu nie tak łatwo jak z n00B-tuby czy Akimbo G18 czy niegdyś, dawnymi czasy - Winchester Akimbo

generalnie to wszystkie bronie są w pewnym stopniu Pro...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Hehe :D

 

Dzisiaj na Karaczi na Dominacji miałem 2xG18 :P

Biegło w moją stronę trzech gości, a ja wyskoczyłem zza rogu i ich wszystkich zdjąłem ;):D :D

 

Co do następcy G18 - P90 w akimbo ze szybkostrzelnością/powiększonymi magazynkami :]

Link to post
Share on other sites

aha....ale na podstawowej będą mieli n00B-tubę...chyba że wezmą Akimbo P90 i na przyboczną Thumpera, ale wtedy nie na miejscu będzie stwierdzenie, że traktują P90 jak broń główną...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jezu chryste... ale masz poryty tok myślenia ;)

 

n00by latają ciągle z tą samą bronią w ręce, czy to 2xG18, czy tuba, czy p90 w akimbo...

 

nieważne, czy to główna, przyboczna, dodatek, albo nawet wyposażenie... tak biegają z nożem taktycznym, tak będą biegać z p90 w akimbo :]

 

A ja np. używam g18 jak widzę nadchodzącą grupkę przeciwników albo wchodzę do pomieszczenia z kamperami :D

Link to post
Share on other sites

ja rozumiem Michał o co Ci chodzi, ale...

 

Tak się stało, bo dużo n00bów lata z tym, jakby to była broń główna

i tylko na tym zdaniu opieram moje stwierdzenie, że nie będzie można im zarzucić, że 2x P90 traktują jako broń główną ;)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Chodzi o to, że n00b'y nie traktują G18 jako zapasowej, gdy np. taki FAL w pomieszczeniu nie ma szans, tylko CAŁY CZAS MAJĄ G18 NA WIERZCHU :!:

 

Ile razy można powtarzać i tłumaczyć rzucając grochem o ściane...

 

I nie zarzuca im się, że zapasowej używają jako główną... bo w przypadku Dual G18 wystarczy nacisnąć oba spusty i celować "w światło bramki", nie musisz dokładnie w gościa celować jak przy "normalnych broniach" ;)

Link to post
Share on other sites

Chodzi o to, że n00b'y nie traktują G18 jako zapasowej, gdy np. taki FAL w pomieszczeniu nie ma szans, tylko CAŁY CZAS MAJĄ G18 NA WIERZCHU :!:

 

Ile razy można powtarzać i tłumaczyć rzucając grochem o ściane...

 

I nie zarzuca im się, że zapasowej używają jako główną... bo w przypadku Dual G18 wystarczy nacisnąć oba spusty i celować "w światło bramki", nie musisz dokładnie w gościa celować jak przy "normalnych broniach" ;)

spokojnie, od początku wiem o co Ci chodzi.....ale Ty chyba nie wiesz o co mi chodzi, nieważne...

tak czy inaczej z niecierpliwością wyczekuję, aż G18 zostanie zbalansowane...albo Winchester zostanie przywrócony do jego dawnej "sprawności"

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

to to zaznaczone na czerwono czy patrzę nie tutaj gdzie trza :P:cry:

http://img709.imageshack.us/img709/3511/clipboard01eh.th.png

pozdrawiam

Zamalowane bo - i nie chciales sie osieszyc ?? :D xD

 

Mam pytanie jak ludzie moga grac z mp5k? :] bo tak to tylko runy n00bki robia (z waga maratonem i commando) :D

 

W mw2 kalach jest chu ;) w 4 wymiatal a tu to no comment :cry: ... Ja to ACR UMP albo Intervention :cry: ... Tylko narazie 15lvl bo 2pres robie :D

 

i akimbo da sie przezyc ... najbardziej denerwujace jak sie siekasz z kolesiem a ten sie odwraca i BUM! ... mial tube -.-' :P

Link to post
Share on other sites

W mw2 kalach jest chu ;) w 4 wymiatal a tu to no comment :]

jest po prostu świetny....tylko jest on bardzo specyficzny, wymaga dobrych perków i nadaje się tylko na niektóre mapy...

 

Zamalowane bo - i nie chciales sie osieszyc ?? :D xD

to też....ale bardziej dlatego, że jest tu pewien user, który na ten temat czyniłby mi bardzo niemiłe komentarze....

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

to też....ale bardziej dlatego, że jest tu pewien user, który na ten temat czyniłby mi bardzo niemiłe komentarze....

Przecież ja wiem, jakie masz staty :]

 

BTW, próbowałem tysiąca broni, perków, wyposażenia, dodatków do broni, itd. i doszedłem do wniosku, że najlepszy zestaw to kałach z holograficznym + G8 akimbo + claymore + 2xstun, a perki do Padlinożerca, Zimnokrwisty i Ninja - wszystkie w wersji Pro :D

 

Z takim czymś można daleko zajść, druga opcja do gadżet Pro i tłumik do kałacha oraz powiększone magazynki do G18 :D

 

Udało mi się dziś zdobyć wszystkie 3 nagrody serii ofiar w ciągu 20s dzięki g18 na mapie Afghan ;)

Link to post
Share on other sites

W mw2 kalach jest chu ;) w 4 wymiatal a tu to no comment :D

jest po prostu świetny....tylko jest on bardzo specyficzny, wymaga dobrych perków i nadaje się tylko na niektóre mapy...

Ja jakos nie moge go ogranac xD

 

Zamalowane bo - i nie chciales sie osieszyc ?? :D xD

to też....ale bardziej dlatego, że jest tu pewien user, który na ten temat czyniłby mi bardzo niemiłe komentarze....

 

pozdrawiam

Rozumiem ... tylko tak zazartowalem :]

 

Udało mi się dziś zdobyć wszystkie 3 nagrody serii ofiar w ciągu 20s dzięki g18 na mapie Afghan

To jest latwe wytarczy ustawic perki w liczbach po sobie (np. 4>5>6) :D ...jak tak zrobilem to od razu (za 1 razem) sie nabilo :P

 

@zeratul: A czemu grasz na Ang. wersji jezykowej? :>

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...