Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

da się na krótkim dystansie kogoś zdjąć z M16A4....dobrze trafiona jedna seria zabija (niekoniecznie head)

ale z 2-3 osobami mógłby już być problem....

 

Już doszedłem do 60lvl i odblokowałem F2000 (jeszcze gorsza broń od ACR ;/). Mam nadzieję że kałach będzie dużo lepszy :P

a więc....Kałach wymiata, M21 EBR rzeźni (chociaż ostatnio wolę chyba WA2000), a ACR...we wprawionych rękach robi ostry roz :roll: dziel....

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ACR wymiata, z M16A4 nie zdejmiesz nikogo na bliskim dystansie, ja polecam P90 z szybkim ostrzałem :)

Ja predzej na bliskim skosze 3 z m16 niz z ACR :D ... poprostu trzeba szybciej naciskac myszke (a Roccat Kone pomaga :P) ... A z p90 nie gram bo zakazane w CB ;)

Link to post
Share on other sites

Smiej sie smiej ale zaden powazny klan nie zagra z toba spara nie na CB :)

Byłem w takim "poważnym" klanie, gdzie graliśmy na CB, w dodatku S&D... to już CS jest lepszy... rozumiem tarcze, tuby, perki i killstreaki jeszcze też... ale że p90 nie można :):):):):):)
Link to post
Share on other sites

Smiej sie smiej ale zaden powazny klan nie zagra z toba spara nie na CB :)

Byłem w takim "poważnym" klanie, gdzie graliśmy na CB, w dodatku S&D... to już CS jest lepszy... rozumiem tarcze, tuby, perki i killstreaki jeszcze też... ale że p90 nie można :):):):):):)

również tego nie rozumiem...skoro tak to na prawdę lepiej wbić na jakąś "knife-arena" w CS'ie....

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Przecież jak się gra w ligach itp. to tylko S&D się gra, no nieraz SAB ale to rzadko :>

Na lepszych serwerach w CoD4 P90 jest zakazane i można bana zarobić - Weapon4N00Bs :) dlaczego nie wiem ale to pewnie ma coś wspólnego z szybkostrzelnością i dużymi obrażeniami

I np. w CoD4 ProMod czy CoD5 ComMod jest i jakoś wszystkie klany to grają

Na początku jak grałem na CM czy PM to też głupie mi się wydawało bo żadnych perków, parę broni itp. ale później zauważyłem że gra się lepiej, nie latają jacyś debile z granatnikami, czy "ninja" którzy nie wydają odgłosu przy chodzeniu

Link to post
Share on other sites

Przecież jak się gra w ligach itp. to tylko S&D się gra, no nieraz SAB ale to rzadko :>

Na lepszych serwerach w CoD4 P90 jest zakazane i można bana zarobić - Weapon4N00Bs :) dlaczego nie wiem ale to pewnie ma coś wspólnego z szybkostrzelnością i dużymi obrażeniami

I np. w CoD4 ProMod czy CoD5 ComMod jest i jakoś wszystkie klany to grają

Na początku jak grałem na CM czy PM to też głupie mi się wydawało bo żadnych perków, parę broni itp. ale później zauważyłem że gra się lepiej, nie latają jacyś debile z granatnikami, czy "ninja" którzy nie wydają odgłosu przy chodzeniu

Dokladnie ... a p90 w 4 zabronione bylo bo zaczynalo ostrzal wczesniej niz inne bronie z tego co wiem ;P
Link to post
Share on other sites

Administration VAC Hello, I am - przedstawiciel firmy Valve.

Piszę do was o tym, że nasz system VAC2 uznano za pomocą oszukać programy na tym koncie, jednak utrata bazy

danych ze względu na problemy w jednym z naszych serwerów, nie mamy możliwości sprawdzenia, czy użycie oszukać programy na tym koncie, czy nie. W związku z tym jeden z techników Zawór musi się znaleźć w dziennikach uwagę zapisy wprowadzenia innych programów lub ich braku.

Prosimy, aby pozostawić to pole na czacie:

1) Zaloguj się do systemu Steam:

2) hasło do logowania:

3) E-Mail (dla listów z poparciem na wyniki testu):

 

W przeciwnym razie, twoje konto zostanie zablokowane przez VAC2 system w ciągu 20 minut.

 

dzis takie coś dostałem na steam wcześniej dodając do znajomych jakis VAC ...

 

nigdy prze nigdy nie podawajcie swoich danych loginów haseł nr buta i czegoś tam innego...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...