Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

jedynka jest o tyle dobra, że trochę IMO dłuższa...

no ale w MW2 jest intensywniej...ja tam na Hardened próbuję i całkiem nieźle mi idzie :D

ale fajna gra MW2, na prawdę świetna, multi jeszcze nie próbowałem

no i są super giwery :P

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Szkoda że nie ma np. wersji jedynie MP. 120zł to IMO bardzo drogo jak za tak krótki SP i MP który w końcu się znudzi.

Osobiście wolę popykać w ArmA2. Nie ukrywam jednak iż chętnie bym zagrał w MW2.

Link to post
Share on other sites

Sebol_uk dzięki za odpowiedź :)

 

Gierę kupiłem wczoraj :P

Dziś będę składał sprzęt, bo dopiero dziś otrzymam obudowę i monitor.. reszta części leży i czeka xD

Więc jak go złożę to pierwsza instalacja zaraz po systemie i antywirusie to MW2 :P

 

Co do samej gry - nie obawiam się, że będę się nudzić :D

Single z serii CoD'a zawsze były nie za długie ale dopiero od '4' zacząłem grać na multi - zakochałem się 8-)

 

Widziałem multi już na filmikach, u kumpla jak grał, czytałem opinie - jestem pozytywnie nastawiony.

Link to post
Share on other sites

Też bym pograł ale nie mam na to czasu :D a co do MP to tutaj na forum jest ekipa benchmarka więc nudzić się na pewno nie będziesz :P

 

Single nie są za długie ale mimo tego gra jest bardzo wciągająca ale tak jak pisał Arek powinno być tak, że możesz kupić wersje MP albo samego Singla wtedy byłoby lepiej i taniej :)

Link to post
Share on other sites

@vicking - zaproś mnie do znajomych na STEAM. Mój nick to 19arek93, zaproszę Ciebie do grupy "benchmark.pl".

Ja też chce !!! :P

 

 

Szkoda że nie ma np. wersji jedynie MP. 120zł to IMO bardzo drogo jak za tak krótki SP i MP który w końcu się znudzi.

Osobiście wolę popykać w ArmA2. Nie ukrywam jednak iż chętnie bym zagrał w MW2.

Hmm... nie wiem czy wiesz ale to muli jest główną cześcią a single to dodatek taki na odstresowanie ;D

 

 

Nie pisz posta pod postem, przez 6h masz dostępną opcję edytuj.

Link to post
Share on other sites

Dobra - pograłem, doszedłem do 4 misji i... kurdę no średnio tak się wydaje :D Niby akcja jest, ale... naciągane strasznie to wszystko :) Drużyna pruje do przodu i naciera na przeciwników niczym dywizja czołgów M1A1 :P Kiepskawo to wygląda. Nie mówię, że gra się nieprzyjemnie, ale lepsze, dużo lepsze wrażenie zrobił na mnie na początku przynajmniej pierwszy Modern Warfare...Okej to co zrobić, żeby z Wami pograć?:P

Link to post
Share on other sites

Dobra - pograłem, doszedłem do 4 misji i... kurdę no średnio tak się wydaje :) Niby akcja jest, ale... naciągane strasznie to wszystko :P Drużyna pruje do przodu i naciera na przeciwników niczym dywizja czołgów M1A1 :P Kiepskawo to wygląda. Nie mówię, że gra się nieprzyjemnie, ale lepsze, dużo lepsze wrażenie zrobił na mnie na początku przynajmniej pierwszy Modern Warfare...Okej to co zrobić, żeby z Wami pograć?:)

Podaj nazwę użytkownika Steam zaproszenie wyśle to pogramy mutli albo operacje specjalne :D

Link to post
Share on other sites

a widziałem to na żywo :)

ale filmik całkiem dobry...

a co do filmu...wyczytałem (nie powiem gdzie, bo kryptoreklama :) ), że w Hollywood tytuł "Call of Duty" został zarezerwowany czy coś...tzn nie może powstać już powstać inny film pod tym tytułem...akurat nie mogę znaleźć tego newsa, ale poszukam i tylko treść zacytuję :)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

byłby bardzo fajny myślę...pytanie czy nie schrzaniliby filmu tak jak zostało schrzanione Dragon Ball Evolution...wydawało się, że pierwowzór super, więc musi wyjść dobrze, a tymczasem...

w końcu Michał przeszedłeś Singla :)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...