Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

A dokładnie o co kaman?

Ciągle problem z migracją hosta a czasami tak szarpie że się nie da grać. Przed patchem chyba było lepiej.

 

P.S. Wczoraj kolo zasadził atomową na mapie :) ostatnie co zobaczyłem to jak gacie mi się fajczą na "D" :D:P

 

edit;

W ramach humoru, taką minę zrobiło graffiti na widok lufy pod nosem...

 

http://img39.imageshack.us/img39/8069/iw4sp2009111822484885.gif

 

Link to post
Share on other sites

witam.

mam pytanie:

kod od mw2 przypisany zostaje do konta steam, tak?

w takim razie czy mogę zainstalować grę na kompie w domu i w robocie?

nie będzie problemów, blokad na konto czy cuś?

ze steamem nie miałem wcześniej do czynienia a nie chciałbym stracić gry w dniu otrzymania :help:

Link to post
Share on other sites

kod od mw2 przypisany zostaje do konta steam, tak?

Tak, wszystko co jest obsługiwane (gry) przez Steam jest przypisane do jednego konta.

Można też do konta przypisać gry które nie potrzebują Steama do szczęścia.

w takim razie czy mogę zainstalować grę na kompie w domu i w robocie?

Bardzo ciekawe, sam nie wiem ale myślę że raczej tak. W końcu mamy prawo instalować grę wielokrotnie a skoro posiadamy konto (nick / hasło) to raczej nic nie stoi na przeszkodzie. Zagadką tylko będzie twoja produktywność :P:D

 

Link to post
Share on other sites

Bardzo ciekawe, sam nie wiem ale myślę że raczej tak. W końcu mamy prawo instalować grę wielokrotnie a skoro posiadamy konto (nick / hasło) to raczej nic nie stoi na przeszkodzie.

Możesz zainstalować na ilu chcesz. Tyle że dwie osoby nie pograją w tym samym czasie.

Link to post
Share on other sites

Też macie czasem tak, że gra przycina w niektórych momentach? Największa akcja masa efektów, a tu 60 kl/s. W innym momencie nic specjalnego sie nie dzieje a tu 14-20 klatek. I to nie w czasie zapisywania, bo wtedy to normalne, że schodzi do 9-12 kl/s. Wcześniej grałem na Catalyst 9.8, teraz 9.11. Sytuacja nieco się poprawiła, ale dalej spadek fps jest mocno zauważalny. (chodzi o kampanie dla jednego gracza)

Link to post
Share on other sites

Też macie czasem tak, że gra przycina w niektórych momentach? Największa akcja masa efektów, a tu 60 kl/s. W innym momencie nic specjalnego sie nie dzieje a tu 14-20 klatek. I to nie w czasie zapisywania, bo wtedy to normalne, że schodzi do 9-12 kl/s. Wcześniej grałem na Catalyst 9.8, teraz 9.11. Sytuacja nieco się poprawiła, ale dalej spadek fps jest mocno zauważalny. (chodzi o kampanie dla jednego gracza)

ATI...fujj, było se kupić porządną grafe czyli zieloną :P:D

 

Link to post
Share on other sites

Już jest pewne że IW wypuści DLC do nowego Call of Duty a skąd to wiadomo...w sieci na serwisach o tematyce COD można już odnaleść pewne informacje .

 

Są to 3 tryby gry :

 

Global Thermonuclear War

One Flag CTF

VIP

 

Pierwszy z nich polega na zdobyciu broni nuklearnej i jej odpaleniu, drugi tradycyjna Flaga z tym, że jest jedna na planszy kto pierwszy ten lepszy ostatni tryb wydaje się dość ciekawy musi osłaniać VIP'a czyli współpraca z tarczami pełną para :> . Owe tryby można było odpalić po przez konsolę wpisując prostą formułe :

 

/set g_gametype gtnw

/set g_gametype oneflag

/set g_gametype vip

 

na ilu planszach tryby działały??? Tego nie wiem nie zdążyłem nawet sprawdzić. IW zaraz po odkryciu luki wypuściło path 1.0.166 który konsolę zablokował :D .

 

Co nam teraz pozostaję czekać na DLC( płatne albo nie ) albo kombinować z fixami odblokowywującymi konsolę. Myślę że najlepszym wyjściem było by ściągnąć trochę z Xboxa i dawać graczom za odblokowanie osiągnięć jakieś piniążki za które można by owe dodatki bonusy zakupić...

 

Pożyjemy zobaczymy

 

Pozdrawiam Graczy 8-)

 

Też macie czasem tak, że gra przycina w niektórych momentach? Największa akcja masa efektów, a tu 60 kl/s. W innym momencie nic specjalnego sie nie dzieje a tu 14-20 klatek. I to nie w czasie zapisywania, bo wtedy to normalne, że schodzi do 9-12 kl/s. Wcześniej grałem na Catalyst 9.8, teraz 9.11. Sytuacja nieco się poprawiła, ale dalej spadek fps jest mocno zauważalny. (chodzi o kampanie dla jednego gracza)

Odinstaluj 9.11 ATI robiąc te stery skupiło się głównie na HD 5XXX.

 

1. Ściągnij Driver Sweeper i wyczyść ATI DRIVERS

2. Dodaj/Usuń programy resztki po CCC i innych ATI

3. Reset i ściągnij ATI 9.10 <<< moim zdaniem najleszpe

4. Instaluj :P

 

Powinno działać

Link to post
Share on other sites

wsio ładnie i piknie ale w trakcie meczu podłączanie do nowego hosta czy jak tam się to zwie i po chwili nie można podłączyć i pupcia.

fajnie też jak wchodzę do drużynowego, podłączono 12stu, mecz rozpocznie się za 6,5,4,3, jeden uciekł i odliczanie od nowa :), tylko mnie się tak zdarza?

:D o wielkie i wspaniałomyślne Infinity Ward ześlij nam serwery dedykowane :P:P

Link to post
Share on other sites

ze Steam nie ma nic za darmo chyba że demo...

Windows 7 jest mniej więcej tak samo szybki jak Vista, więc żadnej rewolucji tu nie ma, może oprócz DX11 i Direct Computing...

Po za tym sterowniki obecne na stronie nvidia nie wspierają w pełni MW2 więc z paru momentach przycina (lag z 60fps bez spadku fps!!)

Link to post
Share on other sites

wsio ładnie i piknie ale w trakcie meczu podłączanie do nowego hosta czy jak tam się to zwie i po chwili nie można podłączyć i pupcia.

fajnie też jak wchodzę do drużynowego, podłączono 12stu, mecz rozpocznie się za 6,5,4,3, jeden uciekł i odliczanie od nowa :D, tylko mnie się tak zdarza?

:) o wielkie i wspaniałomyślne Infinity Ward ześlij nam serwery dedykowane ;):D

a no taka wada IW.net

 

POTWORNIE się wkręciłem w tryb z perspektywy 3 os normalnie Gears of War ;D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...