Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

Kałacha, który jest jednak dobry tylko na niektóre mapy :P

Ja już tylko jego używa, jak się dobrze go opanuje, to można walić hedy z dużej odległości (bonus +50), ale tylko z cel. holograficznym :)
Link to post
Share on other sites

ja jadę na mechanicznych, bo mam pod niego co innego podczepione :P

jakoś nie umiałem strzelać z Kałacha na celowniku Red Dot / Holographic / ACOG

ale dobór odpowiednich perków + trochę wprawy i z biodra leci head z ~20m :)

tak czy inaczej oprócz FAL'a, ACR jest chyba najcelniejszą szturmówką w grze...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ACR + ACOG + FMJ i generalnie każdą mapę można obskoczyć....

a na przybocznej Stinger coby niektórych ludzi powkórzać zaraz jak się dorwą do Apache'a :):P

albo M21 EBR + Winchester (skrócony zasięg, co jednocześnie jest dobre i niezrozumiałe...)

mam też parę innych kombinacji, ale nie będę wszystkiego zdradzał :)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Winchester (skrócony zasięg, co jednocześnie jest dobre i niezrozumiałe...)

Jak najbardziej zrozumiałe... gdyby wszyscy z tym biegali gra by nie miała sensu...

 

Teraz wszystkie n00bki się na g18 w akimbo przesiadły :P

Link to post
Share on other sites

Ja tam wole SCAR-H, ewentualnie UZI z tłumikiem + broń krótka z nożem, ACR faktycznie baaaaaardzo celna broń, ale za mało zniszczeń dokonuje.

 

BTW: Chodzi wam dobrze MW2? Bo u mnie nie może się połączyć z IW net, przez co nie mogę sobie zagrać (rano wszystko chodziło)

Link to post
Share on other sites

ACR faktycznie baaaaaardzo celna broń, ale za mało zniszczeń dokonuje.

FMJ + Perk Stopping Power i po sprawie...

 

Ja tam wole SCAR-H

też dobra giwera, ale za duży podrzut przy optyce, na mechanicznych w tej giwerze nie umiem :P

wolę Kałacha....

 

@Michał

dlatego napisałem, że:

1) dobre, bo było to prawie lamerskie....

2) niezrozumiałe dlatego, że Winchester nie jest śrutówką, więc można nim strzelać na odległości nawet 100m....

a to G18 Akimbo też jest chyba trochę przesadzone....

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja lubię być niewidoczny na mapie, więc w grę wchodzi tylko zimnokrwisty (pro) i ninja (pro) - przy praktycznie wszystkich klasach. Zresztą obecnie nawet ACR'a nie mam odblokowanego (tych dwóch perków też nie), bo w prestiż się bawię.

Link to post
Share on other sites

być niewidzialnym...też fajna sprawa, ale coś za coś....albo grasz na zasadzie "Jak trafisz przeciwnika to się nie zdąży odwrócić" (np. head z AT4, który gdzieś kiedyś zarobiłem :P ) albo na zasadzie "They never knew what hit them" (czyli "stealth")

mieszanie tych 2 rodzajów klas też jest ciekawe, ale w którymś momencie się człek orientuje, że musi zrezygnować albo z mocy albo z niewidzialności...

oczywiście wszystko uogólnione, da się zrobić takie combo perków, żeby być cichym i mocnym, ale gra na takim czymś wymaga sporej wprawy...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja prestiż omijam szerokim łukiem, dobijać się znowu do wszystkich giwer i dodatków... :P

ja zrobiłem jeden dla mnie głównie frajda to wyzwania szczególnie zabij cała drużynę w 10 sekund masakra ale się udało teraz męczę 3 serie ofiar w 20sekund ciężkie było 2 jedna kulą snajperską ale fartem udało się

Link to post
Share on other sites

ciężkie było 2 jedna kulą snajperską ale fartem udało się

ale wyzwanie 2 fragi jednym strzałem se snajpy czy 2+ head'y jednym strzałem ze snajpy :P

 

w ogóle wyzwania niektóre są ciekawe....wczoraj zrobiłem "weź zemstę za pomocą ClayMore'a" chociaż na multi w MW2 ClayMore'a to w ręce nie miałem nawet :)

fajne jest też "zabij przeciwnika zrzucając na niego skrzynkę" ale tego jeszcze nie próbowałem....

to takie ciekawsze :)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wyzwania wyzwaniami, ale to jest dobre :x

 

http://img26.imageshack.us/img26/1552/iw4mp2010030119221906.th.png

 

Osiągnąłem to m.in. przy pomocy dwóch predatorów, Hariera, nalotu precyzyjnego oraz bombowca stealth :)

 

Zaczęło się od tego, że jako Navy Seals na mapie SubBase pobiegłem szybko na drugi koniec mapy (koło punktu C na Dominacji)... był tam koleś z FALem z tłumikiem, którego szybko zdjąłem... po czym wziąłem jego giwerę i pobiegłem tam na górę po schodkach :D

 

Po kilku zabiciach skoczyła mi się amunicja, a akurat wlazł do mnie jakiś koleś, więc go z zapasowej M1014 zdjąłem :P Wziąłem jego ulepszony M16A4 z red dot i tłumikiem, z którego zdjąłem kolejnych ludzi, aż miałem staty 12:0 xD

 

http://img638.imageshack.us/img638/5035/iw4mp2010030119180574.th.png

 

Nie umiałem się zdecydować, czy się schować i zrobić wyzwanie (zabij ponad 10 nie ginąc), czy zrobić rekord kill streaka (obecny 15)... zszedłem na dół się ukryć, ale jakiś n00b z dwoma G18 zaczął do mnie strzelać, rzucił stuna no i nie miałem szans...

 

No ale wykorzystałem wtedy mój zrzut awaryjny (4 paczki), predatora, potem zabrałem paczki, UAV, Predator, Harier i nalot precyzyjny :)

 

Potem nawinęło mi się kilku gości i ich też zdjąłem z AK, dostałem pakiet pomocy, gdzie był bombowiec stealth :P Po chwili skończył się mecz, gdzie miałem swój dotychczasowy najlepszy wynik 30:1

Link to post
Share on other sites

są 2 opcje....albo magia, albo jestem no-life'em :o

 

K/D ratio pochwalę się kiedy indziej :menda:

i masz rację Johny...lvl hack, ale gwoli ścisłości (Michał jak zechce to potwierdzi) - do 70 levelu sam doszedłem, bez pomocy cheatów i hacków, shackowałem tylko prestiż, bo mi się emblemy podobały...w zasadzie ten co tam mam w Callsignie :)

pozdro

Link to post
Share on other sites

są 2 opcje....albo magia, albo jestem no-life'em :o

 

K/D ratio pochwalę się kiedy indziej :menda:

i masz rację Johny...lvl hack, ale gwoli ścisłości (Michał jak zechce to potwierdzi) - do 70 levelu sam doszedłem, bez pomocy cheatów i hacków, shackowałem tylko prestiż, bo mi się emblemy podobały...w zasadzie ten co tam mam w Callsignie :)

pozdro

nie ładnie nie ładnie :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...