Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

Jak tą giere zainstalować na innej parycji niż steam i systemowej?

Nie ma takiej opcji i właśnie z tej przyczyny zawsze rozdzielam systemową, program files, gry (między innymi Steam) i całą resztę. To oszczędność czasu i nerw a cała operacja trwa minuty, z planowaniem partycji nigdy nie warto się spieszyć.

 

Link to post
Share on other sites

Udało się wrzucić na inną partycję ;) Trzeba tylko pomyśleć :)

jak to sie nie da ja wrzuciłem na inna niz systemowa bo mi miejsca szkoda przy instalacji steam jest wybór miejsca docelowego juz nie pamietam jak to leciało chyba sie wybiera użytkownik zaawansowany

Samego Steam'a to posadzisz gdzie chcesz bez problemu ale DF chyba miał na myśli usadzenie na innej partycji samej gry jak masz Steam'a na systemowej.

 

Link to post
Share on other sites

Pewnie masz rosyjską grę a tam zakazali :)

Niee, ale spróbuj wejść do katalogu z grą

C:\Program Files\Steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 2\players\save i usuń airport.svg

I potem wchodzisz do autosave i usuwasz wszystko co ma w nazwie airport

 

Rozpoczniesz tą misję od nowa i powinno pomóc

Link to post
Share on other sites

Podpis _nick_'a wyjaśnia wszystko :)

 

-Mam problem z grą.

-Oryginał?

-Nie.

-To ci nie pomożemy.

Jak już wybierasz drogę pirata, to nie licz na wsparcie techniczne :)

 

 

Po prostu _nick_ jest w 100% legal, a ponieważ jest modem (a ja mam mega ultimatum), to nie mogę pomóc :)

 

No i poza tym ja nic takiego nie mam, więc nie potrafię pomóc :)

 

Ni pisz postów pod postem.

Link to post
Share on other sites

Hmm...a wiecie czgo brakuje w multi MW2 i w singlu też ... wychylania się !!! :]

"Q" "E" !!! AAAaaaaa!!! :D:D

nie ma "lean'a" bo w MP mapy maja za duza bledow i mozna by bylo strzelac przez sciany ( sa miejsca gdzie po wychyleniu sie jest to mozliwe ). trzeba poczekac i zobaczyc jak sie akcja rozwinie. jesli IW wypusci DLC ( zeby bylo smieszniej juz je u siebie mamy na dyskach ale jest zablokowane ) to moze za jakis czas oddadza nam konsole. wtedy bylaby mozliwosc przywrocenia "lean". mnie najbardziej irytuje brak mozliwosci zmiany FOV z 65. po kilku godzinach bola mnie oczy i glowa.
Link to post
Share on other sites

Blizzard coraz bliższe realizacji “Call of Duty”

 

W maju podawaliśmy nieoficjalne informacje, jakoby w Hollywood szykowano adaptację gry “Call of Duty”. Wtedy Activision Blizzard nie chciało komentować rewelacji, jednak ostatnio pojawiły się nowe dowody wskazujące, że film naprawdę powstanie. Otóż okazało się, że producent gry zarezerwował już sobie tytuł “Call of Duty”. W praktyce oznacza to, że nikt inny w Hollywood nie może nakręcić filmu pod tym tytułem. Jest to zazwyczaj pierwszy krok producentów, którzy przymierzają się do realizacji obrazu na bazie znanej marki.

 

Seria gier zapoczątkowana w 2003 roku wydaniem “Call of Duty” ukazuje II Wojnę Światową z perspektywy amerykańskiej, brytyjskiej i sowieckiej. W zależności od tego, w kogo wcielał się gracz, miał do wykonania serię misji.

 

Nie jest jasne, czy kinowe “Call of Duty” również będzie próbowało opowiedzieć historię z trzech perspektyw.

Kąsek :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...