Skocz do zawartości

[PC] Wiedźmin 1 i 2


Recommended Posts

Gość darkatraz

A cobyscie powiedzieli gdyby CDP RED zrobilo kurs zwiazany z tworzeniem gier komputerowych. Bo jak narazie tylko Techland ukazal sie z tym za co ich szanuje. Tylko ten czas. Przez 2 miechy ciezko jest ogarnac porzadnie program i jak sie questy pisze itp.

 

 

Dobra ja zmykam bo do 13.04 mape wyslac musze na zaliczenie. Szkoda tylko, ze dowiedzialem sie o tym kursie 23 marca :/ :/ :/ gdzie kurs trwa od 13.02 do 13.04.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Tak samo rozdawało się w pierwszej części -- tam jeszcze trzeba było znaleźć ognisko do medytacji (w sumie przy ogniu milej się myśli -- a w II ni ma :P )

 

 

Teraz popatrzcie na to (oblookajcie do od dechy do dechy ):

 

http://www.youtube.com/watch?v=81QLrpmgJLw

 

polecam FHD, aby sobie czat poczytać.

 

Ha można już pobrać pliki update (pre update oczywiście). Nawet całkiem normalnie idzie (u mnie od ~2,5MB/s -- średnio jest ~2MB/s zatem spoko). Spodziewałem się mniejszych prędkości.

Szkoda, że uruchomić to będzie można dopiero ~17.04 :/

 

http://www.conowego.pl/forum/uploads/DANNY/inne/tymczas/tw2_update.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To zaczynamy targamy :D

Tak samo rozdawało się w pierwszej części -- tam jeszcze trzeba było znaleźć ognisko do medytacji (w sumie przy ogniu milej się myśli -- a w II ni ma :P )

Mnie to zmyliło bo ja w W1 rozdawałem tylko przy ognisku, na każdym poziomie trudności :D A jeszcze mam takie pytanie, ten magiczny amulet w tym zadaniu "Serce Melitele" to ma on jakieś specyficzne właściwości, daje nam coś? Bo nie wiem czy ubijać tego trolla... Robił w ten sposób to zadanie?
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Aby wykonać serce melitele nie trzeba ubijać trolla. Ten amulet przed wykonaniem ma zbroja -10%, po wykonaniu zadania jest: regeneracja żywotności +1 Zatem opłaca się go nosić ;)

 

Aby go wykonać musisz zdobyć składniki (części trolla zdobędziesz wygrywając z Żegotą w kości i biorąc od niego głowę trollicy, następnie oddajesz głowę trolowi itd )

 

gdy masz już wszystkie składniki idziesz do tej zielarki (aneżki) z Bindugi i umawiasz się na seans (randkę :P) o 24:00 koło pomnika tego ich bożka. Tam przygotuj się na serię upiorów do wycięcia -- i już :P

 

pozdrawiam

 

HA,

obaczcie twittera (info na stronie) dla tych, co z W-wy coś czeka -- będę wracał z roboty, to chyba przejadę się dziś koło cdp (może mi co spadnie -- cegła z tego niewysokiego budynku :P)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

+ ~300MB jeszcze bo nie ma jeszcze jednej paczki, dopiero w dniu premiery.

Nie wiem czemu: pewnie nowe tekstury, nowe video, nowe dźwięki itd ale istotnie -- sporo tego :/

 

dlatego zapodali kilka dni przed premierą aby wszyscy mogli spokojnie to łyknąć i aby serwery w dniu premiery nie spłonęły %-)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nawet ładnie idzie, full transferem a nawet lepiej. Po ~4h mam całość :D

Aby wykonać serce melitele nie trzeba ubijać trolla. Ten amulet przed wykonaniem ma zbroja -10%, po wykonaniu zadania jest: regeneracja żywotności +1 Zatem opłaca się go nosić ;) Aby go wykonać musisz zdobyć składniki (części trolla zdobędziesz wygrywając z Żegotą w kości i biorąc od niego głowę trollicy, następnie oddajesz głowę trolowi itd ) gdy masz już wszystkie składniki idziesz do tej zielarki (aneżki) z Bindugi i umawiasz się na seans (randkę :P) o 24:00 koło pomnika tego ich bożka. Tam przygotuj się na serię upiorów do wycięcia -- i już :P pozdrawiam HA, obaczcie twittera (info na stronie) dla tych, co z W-wy coś czeka -- będę wracał z roboty, to chyba przejadę się dziś koło cdp (może mi co spadnie -- cegła z tego niewysokiego budynku :P)

Trzeba będzie spróbować :D O ile już nie jest za późno ale myślę że nie, bo to zadanie z trollem już zrobiłem.

 

 

Jednak udało mi się wygrać u Żegoty głowe trollicy. Mam wszystkie składniki ale nie mam amuletu :o

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

A zabrałeś go w prologu -- jeśli masz zadanie w dzienniku serce melitele -- to musiałeś go mieć.

Nie masz go przy sobie dlatego, że po rozmowie z aneżką i prośbie o odprawienie rytuału zabiera Ci go ona do czasu zdjęcia z niego czaru (czyli do 24:oo przy pomniku vejopaisa (czy jak to się pisze)) -- popróbuj

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

he he, no niestety trzeba czekać :P

 

nie, przy bin 3 odnotowałem za to kilkukrotne spadki transferu do ~400KB/s ale nie zerwało ani razu.

 

btw: to ładnie trafiłeś (ja też mam łącze dużo szersze niż 2MB/s a mimo wszystko w tym czasie, co ściągałem było max do ~2.5MB/s -- czyli ~20Mbit/s)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

A przy zerwaniu naszczescie na nowo ten plik pobieralo wiec wszystko powinno byc ok.

 

Tez u was ten folder wazy 10,2GB bo na to wyglada, ze bin1 oraz instalka waza jedynie 0,07GB

 

ps. Mi pobieralo 6,5-7MB (60Mb)

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

A zabrałeś go w prologu -- jeśli masz zadanie w dzienniku serce melitele -- to musiałeś go mieć. Nie masz go przy sobie dlatego, że po rozmowie z aneżką i prośbie o odprawienie rytuału zabiera Ci go ona do czasu zdjęcia z niego czaru (czyli do 24:oo przy pomniku vejopaisa (czy jak to się pisze)) -- popróbuj

Sprzedać to jej napewno nie sprzedałem, ja go chyba od początku I aktu nie miałem. Normalnie to on w ekwipunku w jakiej zakładce się powinien znajdować, w fabularnych? Przy vcejopatisie ostatnio przesiedziałem od 23-1 bo polowałem na endriagi:D Były mi potrzebne zęby. Wyczytałem też gdzieś, że może być bug i że żeby zdobyć ten amulet to trzeba było zabić Młodego w prologu :/ Ale pamiętam że przy rozmowie z Rębaczami dawał mi ten medalion, tylko tyle że ja tego nawet wtedy nie sprawdziłem w ekwipunku. Później po wyjściu z lochów dał mi tylko książkę.
Link to post
Share on other sites

Młodemu można odebrać amulet na dwa sposoby - Albo na początku, gdy się mu powie, że lepiej abyśmy to my go zabrali, albo puścić młodzieniaszka z amuletem, i zabrać gdy ten będzie zabity.

Pamiętam raz, że od młodego amuletu nie dostałem, bo nie wiedziałem, że trzeba go zabrać na początku. Po wyjściu z więzienia nam go nie daje.

A amulet powinien być w fabularnych. Aneżka go nie ma?

Link to post
Share on other sites

Właśnie dawał mi go na początku, bo ja mu powiedziałem że jest magiczny ale nie wiadomo jaka to magia i nie zatrzyma strzał czy coś w tym stylu a on mi go dał. Ale nie sprawdziłem tego w ekwipunku, dopiero zrobiłem to w I akcie a tam zdziwienie bo po nim ani śladu. Aneżka nawet się o niego nie zapytała. :/ Ale teraz zrobiłem wtope, zdobyłem 2x feromony endriagi i oba przewaliłem na zrobienie puszczyku :o :o Całkowicie zapomniałem że tam są też składniki które są wykorzystywane przy produkcji Puszczyka i tym samym po Caerme :/ Ale na szczęście idę Rochem i będzie jeszcze okazja zdobyć lepszy miecz niż Caerme a mianowicie Zapomniany miecz Vranów :D Na trudnym gra jest za******a, nawet Kejrana udało mi sie ubić za pierwszym razem :D Ale niestety trafiła kosa na kamień a mianowicie chodzi mi o zadanie "Sprzed stuleci" i głównie walka z tym magiem. Gościu jest niemożliwy, najtrudniejszy przeciwnik w całym Wieśku, to wszystkie Kejrany, Draugi, Kaczerby, Smoki a nawet Letho to pikuś w porównaniu z nim. Wczoraj spędziłem nad nim kilka dobrych godzin i poległem. Dzisiaj będzie kolejne podejście ale spróbuje z lepszym ekwipunkiem. Gdyby nie te Gargulce to może byłoby łatwo a tak to masakra, nie mam niestety odblokowanego Heliotropu bo walka była bajecznie łatwa, poszedłem niestety albo i stety w drugą stronę ze znakami. Ale jakiś sposób na niego znajdę :D

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

To jest akurat najłatwiejszy wariant :D Wiadomo jak się chce tylko zaliczyć zadanie to ok jednak w podświadomości zostaje ta myśl że się nie dało rady.... Imo trochę przesadzili z poziomem trudności w tym queście. Szacun dla ludzi którzy zaliczyli to zadanie na mrocznym poziomie a nawet dla tych co przeszli na łatwym.

Link to post
Share on other sites

To szacun. Jakaś specjalna taktyka? Ja próbowałem ukrywać się za tymi kolumnami i stamtąd walić w te gargulce i później dopiero wychodziłem na środek i ładowałem maga. Na początku nawet to skutkowało ale później wypadłem z rytmu. Z tą zbroją Drauga to trochę głupio zrobili bo np po stronie Rochea bo nie na kiedy jej zrobić. jedynie w 3 akcie a tam mamy już zbroję vranów

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...