Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

A ja wlasnie lubie takie sleeper'y.Po Keakowie buja sie koles w polonezie z W12 6l wzbogaconym o 2 turbinki. Cos pięknego. Nie sztuka kupić fure 600km za gruby hajs. Ja cos takiego nazywam pasja. Osobiscie mnie sie marzy Fiat 125p V8 bikompresor :)

No fakt. To zadna sztuka, przeciez kasa lezy na ulicy i kazdego stac na nowe Lambo. Przeciez duzo trudniejsze jest dlubanie starego Poloneza... rozwalaja mnie takie teksty.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

100x bardziej bym wolał mieć nawet najzwyklejsze Gallardo niż nawet szybszego sleepera...

 

Co do mocy mondziaka, ja bym kupił coś z większym potencjałem. W mojej, którą swoją drogą kupiłem za śmieszne pieniądze, samą mapą mogę wyciągnąć 215/465, tylko, że też nie widzę sensu, chyba, że miałbym zapas kasy na ewentualną wymianę półośki i przegubu wew, który jest jeszcze stary, i niestety dwumasy, która kosztuje 3k...

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

I żywotność takiego silnika 10kkm.

 

Graty do swojego - korby i tłoki - mam na 450KM. Później kończy się wał.

Jak uzbieram kasę na lepsze ECU to może faktycznie zrobię twin-charged i jakieś 300KM. Tyle przy masie całkowitej 1390Kg wystarczy żeby mieć dobre czasy między światłami.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To same wtryski muszą mieć niezły zapas co już wydaje się podejrzane. Nie mówiąc o gratach silnika. Ciekawe czy zrobią 50-60k na takim 'programie'.

Wersja t4 (180KM) idzie tylko do okolo 200-205KM i 300-310nm.. taka ciekawostka

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

http://www.tvn24.pl/bmw-uderzylo-w-drzewa-4-osoby-wypadly-z-auta-15-latka-nie-zyje,630465,s.html

Zwróćcie uwagę na prędkościomierz, tyle grzali czy się przestawił? masakra.

Pewnie się trochę przestawił, ale grzali zapewne niewiele mniej. Jak ostatnio robiłem w warsztacie za jedną z hal stał Mondeo MK3 przywieziony z wypadku. Licznik zatrzymał się na 180km/h. W środku po kierowcy prócz masy krwi były tylko buty. Samochód wyglądał jak pogniecione sreberko od czekolady.

Link to post
Share on other sites

@@Vieworld, no i to w miarę bezpieczna wartość bo zapewne są delikatne zmiany w silniku względem T3.

Te boosty z 150 na 220 to IMO ściema (wzrost niemal o 50%). Jeżeli ktoś osiągnął taką wartość to z pewnością z mechanicznymi zmianami w silniku.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

I wszelkie problemy związane z V6... dziękuję. Już na forum mondeo próbowali mnie namówić na V-ke.

Znajomy tylko V6 jeździ i na silniki nigdy nie narzekał. Osprzęt, elektryka, ale nie silnik.

 

@Patryk

Skombinuj te dokładki, nakładki - wygląda z tym o niebo lepiej

http://img.chceauto.pl/saab/9-3/saab_9-3_hatchback_5-drzwiowy_488_1984_v1.jpg

Edytowane przez d i l
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...