Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

 

Jak szukałem auta i oglądałem z ciekawości to za mniej niż 25k nie ma co szukać polifta z 3.0 na pokładzie (polski rynek, nie wnikałem w zagraniczne strony) - obojętnie czy diesel czy benzyna - także trochę dużo jak na auto z 2003/2004 roku :/ Co więcej coupe w takiej konfiguracji to podobny rarytas co Alfa 156 FL z V6 na pokładzie (a nawet i z moim dieslem 2.4).

----------------------------------------------

A ja sobie śmigam dalej na zimówkach i prawdopodobnie lato też na nich przejeżdżę, bo mam w planach kupno felg 18", więc kupno nowych opon na lato średnio mi się kalkuluje.

 

I masz rację nie ma co schodzić poniżej okolic 25 k... tylko tak jak pisałem... diesel każdy jaki widziałem, nawet w tej okolicy dojechany ładnie. W sumie nie ma co się dziwić pewnie wszystkie minimum 300-400 kkm nalatane.. patrzyłem też za E90, ale do nich to bez około 40 k lepiej nie podchodzić, bo to proszenie się o dość drogie naprawy.

 

 

Ja również pół zimy na letnich.. ale w okolicy Warszawy to nie jest duży problem. ;)

Link to post
Share on other sites

Byłem dzisiaj w ASO na akcji wymiany poduchy powietrznej pasażera :)

Dokładnie w Bawaria Motors na Czerniakowskiej (Warszawa)

Jak ktoś ma E46, to pisać do ASO. Auto posprzątali gratis mimo że nie było bardzo czego sprzątać :)

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj minął dzień drugi od odzyskania białego DeMono.

W trakcie roboty:

wyregulowane zostały luzy na zaworach,

wymieniony filtr oleju, wlany nowy olej + doktorek (350k silnik ma przelatane),

"nowy" rezonator + guma + przepływka,

znowu wstawiona guma łącząca filtr powietrza z dolotem zimnego spod błotnika,

zrobione tylne zawieszenie (wszystkie nowe tuleje, gumy i amory),

o blasze bagażnika i w ogóle tyłu to nie wspominam,

 

Efekt końcowy jest taki... że mondeo jak na dwa litry wściekle się odpycha.

 

Pod koniec miesiąca robiony będzie przedni zawias oraz przymiarka Eatona, celem dorobienia kolektora oraz kół pasowych.

Link to post
Share on other sites

@Sony, ostatnio podrożało, prawie 3 złote za litr  :(

 

Różne felgi to tak na stałe? :)

#CUZDRIFTCAR

A tak serio, to gumę złapałem, ale nikt o tym nie musi wiedzieć :P

Edytowane przez B o r o
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...