Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

 

 

Mówisz o tym : 

Tak, dokładnie, reszta to Fiesta i Corsa w innej budzie.

 

A tak ogólnie to kupiłbym coś innego :D Chociaż w tym pułapie cenowym ciężko byłoby trafić coś ciekawego.

 

No i kwestia, czy uda Ci się znaleźć 1.7 157KM, a Allegro nie ma.

Link to post
Share on other sites

@Up

 

Co z tego że babskie ? Takie mi się podobają, a E30 mi się nie podoba. Przy tym ja szukam małego auta, więc rozważam te dwa. W 99,99 % przypadków będę jeździć sam , więc po co mi wielkie auto ? 

Link to post
Share on other sites

W 99,99 % przypadków będę jeździć sam , więc po co mi wielkie auto ? 

 

Nie musi być wielkie. Weź tylko pod uwagę twoje bezpieczeństwo i prędkości z jakimi będziesz podróżował. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie to dość ważna kwestia. Po spotkaniu z takim "passeratti" może być nieciekawie.

Link to post
Share on other sites

Ja mam licznik zamknięty w tubie, także pasażer obok musiałby się na mnie położyć, żeby cokolwiek widzieć, także problem prędkości mnie nie dotyczy :D

 

A tak BTW.

Ostatnio tankowałem diesla na BP i na końcu trochę spieniło mi się paliwo (jakieś 50 mln wyciekło poza wlew do wnęki), w sumie to olałem - mówi się trudno. Dzisiaj tankowałem na innym BP i po przeliczeniu wyszło mi spalanie 7.6 co w zasadzie jest co najmniej o 0.5l więcej niż zawsze, a mój styl jazdy był praktycznie identyczny. Dodatkowo auto ma odczuwalnie więcej mocy, po poprzednim tankowaniu było jakby zduszone, np. ciężej (i wolniej) było dojść na trójce do 110 km/h. 

Także ciekawe co za syf mieli wtedy na stacji...

Link to post
Share on other sites

@karai, z czym do ludzi? :rotfl:

A teraz troche powazniej, to jeździłeś kiedyś takim e30, albo innym BMW?

Niedawno, jak kupowałem dla siebie samochod, to do głowy by mi nie przyszło, że kupię beemkę, a teraz, za każdym razem jak nią jadę, to aż nie chce się wysiadać.

A to wszystko przez głupie stereotypy (szczególnie, gdy budżet skromny, to zaraz mowiom, że śmierdzi wsiom).

Link to post
Share on other sites

Ford ma to do siebie, że jeżeli zawieszenie jest w bardzo dobrym stanie (regularnie serwisowane) to czy siedzisz w Pumie, Ka, Mondeo, Focusie czy Transicie.... to każdy prowadzi się tak samo, tylko inaczej się w nich siedzi :D

Ostatnie dwa czyli Focus i Transit (FWD) nawet podobnie się siedzi.

Link to post
Share on other sites

Ja bym za to chętnie przygarnął e46 coupe 3.0 dieselek <3

 

Ostatnio troszkę się rozglądałem i same zajeżdżone trupy :)

Za to w benzynce można coś ogarnąć ;) Założyć LPG i jazda. I bezproblemowo kilka lat naprawdę fajnym autkiem.

Edytowane przez emurderrec
Link to post
Share on other sites

 

 

Ostatnio troszkę się rozglądałem i same zajeżdżone trupy
 

Jak szukałem auta i oglądałem z ciekawości to za mniej niż 25k nie ma co szukać polifta z 3.0 na pokładzie (polski rynek, nie wnikałem w zagraniczne strony) - obojętnie czy diesel czy benzyna - także trochę dużo jak na auto z 2003/2004 roku :/ Co więcej coupe w takiej konfiguracji to podobny rarytas co Alfa 156 FL z V6 na pokładzie (a nawet i z moim dieslem 2.4).

----------------------------------------------

A ja sobie śmigam dalej na zimówkach i prawdopodobnie lato też na nich przejeżdżę, bo mam w planach kupno felg 18", więc kupno nowych opon na lato średnio mi się kalkuluje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...