Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Notoryczny check engine

http://cdn.funniestmemes.com/wp-content/uploads/2014/03/Funniest_Memes_check-engine-yup-it-s-still-there_2440.jpeg

 z niewiadomego powodu. Falujące obroty. Brak mocy. Po pewnym czasie chodzi jak na 2 cylindrach. Dlatego ksywka pyr-pyr-pyr. 


 

 

Toya tak się psuje?

 

Wcześniej miałem A4 B6 - to dopiero porażka. 50% ceny auta poszło na nieskuteczne naprawy. Nie na darmo cztery zera. Czas wrócić do Peugota.  

Link to post
Share on other sites

Falujące obroty. Brak mocy. Po pewnym czasie chodzi jak na 2 cylindrach. Dlatego ksywka pyr-pyr-pyr.

U mnie padła pierw lambda, potem przepływka i na koniec znowu lambda - teraz świeci się check :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Generalnie moja przygoda z motoryzacją zakończyła się. Teraz już tylko GT6 lub Forza na konsolach. Nie wiem czy chcę posiadać bardzo drogą statyczną ozdobę ogrodową. A na pewno tego nie potrzebuje. 

Link to post
Share on other sites

Notoryczny check engine

 

 z niewiadomego powodu. Falujące obroty. Brak mocy. Po pewnym czasie chodzi jak na 2 cylindrach. Dlatego ksywka pyr-pyr-pyr. 

 

 

 

Wcześniej miałem A4 B6 - to dopiero porażka. 50% ceny auta poszło na nieskuteczne naprawy. Nie na darmo cztery zera. Czas wrócić do Peugota.  

Identyczną sytuacje mieliśmy w corolli e12 sedan. Wymieniane sondy, wywalony kat ale coś czuje że to była przyczyna uwalonej przepustnicy i egr. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Twoj komentarz to cebula i Januszowanie a nie samo zdarzenie "tatus kupi drugie"

Skad w Tobie tyle zawisci?

 

 

A co do samego zdarzenia to shit happens, chwila nieuwagi i gotowe.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zbyt dużo oglądałem fanpage`ów na FB, typu "Samochody uczniów" żeby "tata kupi nowe" kojarzyć z żartem. Zwykła zawiść, bo ktoś ma lepsze auto niż 90% społeczeństwa.

A co do filmiku - pech i tyle, bo raczej nie jechał zbyt wiele powyżej (o ile w ogóle) dopuszczalnej prędkości.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No widzisz a ja nie oglądałem zbyt wielu takich fanpage'ów i dla mnie to żart, być może pusty żart który śmieszy małe grono ludzi (januszy, cebuli i zawistnych). Może za dużo naoglądałem się standup'ów, roast'ów a może po prostu jestem jakiś dziwny, przykro mi z tego powodu :cry:

Link to post
Share on other sites

Wracając do filmiku, to nie był pech, może nie jechał jakoś dużo za szybko, tylko po prostu prowadził osioł. Dlaczego ? Słychać wyraźnie przez około sekundę przed wypadkiem. Jak prowadzi osioł, to nie musi jechać za szybko.

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...