Skocz do zawartości

Benchmark.pl Sprzedane


Recommended Posts

4 minuty temu, wojciech spychała napisał:

Tak samo jak ja możesz to nacisnąć. A nie, jednak nie możemy (ani ja, ani Ty) - bo to już wymaga dostępu administratora serwerów portalu. 

Zatrudnili "specjaliste" a ten przez tyle czasu sie o uprawnienia nie upomniał XD aż sie ciśnie taki cytat z Sapkowskiego o stonce XD

 

5 minut temu, wojciech spychała napisał:

Nie wiem jak było 5 lat temu i wcześniej, ale obecnie redaktorzy nie mają praktycznie żadnej styczności z dostawcą sprzętu do testów. Po testach bezwzględnie sprzęto oddają, nawet jeżeli ten potem pozostaje w redakcji (i np. idzie na różne konkursy).  

Da, ale stawka za shitpost sponsorowany jest wyższa

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, sid vicious napisał:

no ja na przykład opieram całą swoją samoocene na byciu adminem forumowym i możliwości tłamszenia ludzi :-> nie odbieraj mi tego, co ja wtedy pocznę :-> 

Pójdziesz z MiK bawić się konsolom :->

7 minut temu, BlackCoffe napisał:

No, bój się mnie :P:D

Aleś odważna :co:

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

 

10 minut temu, BlackCoffe napisał:

@Karister możesz mi powiedzieć co do diabła ma wspólnego twoja praca z sytuacją na forum?! Chcesz się pochwalić czy coś?! Myślisz, że daje Ci to +100 exp? Ja pracuję w budżetówce to znaczy, że moje zdanie jest mniej ważne?!

 

Przepraszam, nie chciałem urazić. Chciałem tylko dać przykład, że profesjonalne kierownictwo przyciąga ludzi. Do firmy, na forum, czy gdziekolwiek indziej. Uniwersalna zasada. Swoją pracę podałem po prostu jako przykład, bo argumenty podparte takowym są więcej warte. Niestety widzę, że zamiast się skupić na ogólnikach, wiele osób strasznie przeżywa, że ktoś jest z niej zadowolony i chwali przełożonego za bycie profesjonalnym. To zabawne, że ponad połowa odpowiedzi, to zaprzeczanie, że na pewno nie jest tak, jak napisałem w miejscu, które znam od lat. Gdyby nie to, nie byłoby ponad połowy tutejszych postów, bo zamiast na analogii do forum ludzie się skupi na czyjejś pracy. O rany... niesamowite, on ma pracę. :D A patrz, jakie poruszenie to wywołało. Pokaż mi inny wątek, który ma tyle postów w jeden dzień. :D Nic nie boli bardziej jak szczęście sąsiada, nieważne w jakim kontekście ono się pojawiło. Niech ginie! :D 

 

Nie uważam za nic złego, że pracujesz w państwówce. To są bardzo potrzebne zawody w państwie, ale podałem ją jako przykład źle zarządzanych miejsc, bo obiektywnie często tak jest. Znam sporo osób robiących na uczelniach, szkołach oraz w policji i słyszałem ich opowieści. Jest, jak jest. Bez urazy. Po prostu uważam, że skoro w przypadku prowadzenia forum jest wolna ręka, to warto je prowadzić, wzorując się na tych miejscach, które odnoszą sukcesy. Czyli nie cieszyć buźkę, że można komuś wlepić bana, bo się pomylił i gloryfikować taką postawę. Wszak od tego się zaczęło i sporo osób broni tego podejścia niczym świętości, atakując kogoś, kto śmie twierdzić inaczej. A taki moment sprzedaży i zmiany właściciela jest dobrym czasem na wprowadzanie jakichś sensownych zmian, żeby przyciągnąć nieco ludzi. No chyba, że ktoś woli hermetyczne towarzystwo. Wówczas warto się wzorować na Elektrodzie: "Ale głupi jesteś, skoro o to pytasz. Idź stąd i wracaj do szkoły".

  

Link to post
Share on other sites
7 minut temu, marko22 napisał:

@Karister...chłopie....marnujesz się w tej zachodniej firmie. Ja bym Cię może wystawił na premiera :menda:

 

Skoro idziemy w offtop - Moim zdaniem bez sensu. Premier to beznadziejna robota na świeczniku, a do tego trzeba się użerać z debilami (a co tam, raz sobie pozwolę nazwać rzeczy po imieniu), którym się jeszcze wydaje, że są w stanie i mają podstawy cokolwiek oceniać. Uf... sorry, ale nie idę w tematy polityczne. Niemniej u nas akurat to wszystko pasuje, bo swój do swego ciągnie. :D Tak jak pisałem - sam dobieram zasady w swojej grze.  :menda: Dla gry politycznej nie ma już ratunku i nie podejmuję takich tematów. To się zawsze źle kończy.

Edytowane przez Karister
Link to post
Share on other sites

 Normalnie matuzalem wszechwiedzący, o wszystkim wie, na wszystko ma swoją opinie... premierem nie chce być, bo premier ma gorsze warunki pracy niż on. XD

 

12 minut temu, Karister napisał:

trzeba się użerać z debilami (...), którym się jeszcze wydaje, że są w stanie i mają podstawy cokolwiek oceniać

hm XD mam dokładnie tak samo! dokładnie to, jako zwykły forumowy admin!

  • Haha 4
Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, marko22 napisał:

A to redaktorzy umiejom się posługiwać myszkom? :wariat:

Dobra. Róbta co chceta. Tak czy siak, nie chciałbym się obudzić któregoś dnia i przeczytać FORUM NIECZYNNE 8-)

Tak szybko pewnie nie, ale skonczy jak forum dobreprogramy.pl z trollami i botami, które będą rzadzić na zlecenie WP. 10 raportó∑ i wynocha na miesiąc zrobi bot.

 

Jak tam zajrze czasem to jak 8 osob widac to jest WOW i te same trolle co zawsze po awatarach.

Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, mabrothrax napisał:

To ja zachęcam włodarzy WP do podjęcia decyzji o usunięciu forum. To archaiczny koncept z którym nie potraficie (redakcja) sobie poradzić - po co to trzymać.

Nie no, forum może sobie żyć własnym spokojnym życiem ,niezależnym od portalu, niedługo WP. Niestety to co napisał tutaj szanowny redaktor juz jest nie aktualne i tylko dotyczyło BARDZO MAŁEJ garstki osób, juz zresztą nieaktywnych. Afera z pupy jedynym słowem. 

Link to post
Share on other sites
7 minut temu, BlackCoffe napisał:

Nie martw się  @Arnold, nas tak łatwo stąd nie wykurzą ;)

Oby, ale mnie zawsze zastanawia czemu taka Interia, która nalezy do grupy Polsató∑ czyli bogacza Soloża nie kupuje portalu zadnego iT z forum tylko WP? :P

 

Jednak sztuczna inteligencja na WP rzadzi już długo więc jak każą wam ją wcisnąć w silnik forum, a wy nie zechcecie to może zrobić delete WP i co wtedy? :)

1 minutę temu, BlackCoffe napisał:

I bez WP taka opcja nam groziła.

Moderacja niech ogłosi reklamę na pół strony forum "Szukamy sponsora" :P

Link to post
Share on other sites

Gdyby forum było nic nie warte, albo szkodliwe i przynoszące straty jak to sugerują niektórzy, to spółka by je zaorała przed wyceną do sprzedaży WP. 

Nie zmienia to jednak faktu, że forum wymaga nakładów finansowych (serwer i admin z prawdziwego zdarzenia, seo, aktualizacje) a jak odejmiemy wolontariuszy i hobbystów to nagle kompletnie przestaje się to kalkulować, więc zapewne w najlepszym wypadku zostanie takim trupkiem jakim jest, lepiej nie będzie.
 

Link to post
Share on other sites

Masz wgląd do statystyk forum to raczej wiesz, że rentowne nie jest :P Niemniej (podobnie jak w przypadku forum PCLab) większym problemem niż koszt (ludzki i sprzętowy) jest kwestia SEO i konsekwencje zniknięcia z sieci takiej ilości przekierowań. Nie jestem w tej materii ekspertem, ale z tego co słyszałem to z grubsza tak kwestia obecnie trzyma praktycznie wszystkie fora w Internecie przy życiu. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...