Skocz do zawartości

Benchmark.pl Sprzedane


Recommended Posts

17 godzin temu, sid vicious napisał:

Ale odpowiadając na pytanie - te ~dziesiąt osób które od dekady piastowało rangi U+'ów, Ekspertów, Moderatorów (Junior Modów, Modów Lokalnych), OberModeratorów, Administratorów (...) to wesoła zgraja osób prywatnych, hobbystów, którzy wkładali niezliczone godziny w to aby rozwinąć to miejsce - nikt nie otrzymał za to złotówki od firmy. 

 

Wydaje mi się, że "praca" na forach w większości internetów to robota społeczna?

Są jakieś fora, gdzie modzi dostają wynagrodzenie za swoje poświęcenie?

 

Edytowane przez Succubus
  • Haha 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Mrozinho napisał:

Nie ma, napisałem ochnaście stron temu, że fora ogólnie umierają...

Dlatego właśnie (wracając do tematu, bo kilka dni przed premierą 4090 nie mam czasu dalej ciągnąć tej czczej dyskusji) w ramach zmian, które w benchmark.pl nieuchronnie nastąpią, będziemy adaptować medium komunikacji z publiką do współczesnych preferencji. Forum (w znacznej części) oczywiście nadal sobie cenimy i będziemy starać się również utrzymać je przy życiu, nawet jeżeli już teraz ruch który generuje tego nie uzasadnia. 

Link to post
Share on other sites

Nie doceniacie stałych i sprawdzonych użytkowników, którzy świadczą pomoc bezpłatnie w każdej wolnej chwili. O jakości pomocy świadczą zadowoleni użytkownicy a nie tabelki w arkuszu kalkulacyjnym. A żeby ruch był jeszcze większy to może by warto było naprawić błędy techniczne, które na bieżąco zgłaszam i błędy z serii 50x, na które skarżą się użytkownicy. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
39 minut temu, BlackCoffe napisał:

Nie doceniacie stałych i sprawdzonych użytkowników, którzy świadczą pomoc bezpłatnie w każdej wolnej chwili. O jakości pomocy świadczą zadowoleni użytkownicy a nie tabelki w arkuszu kalkulacyjnym. A żeby ruch był jeszcze większy to może by warto było naprawić błędy techniczne, które na bieżąco zgłaszam i błędy z serii 50x, na które skarżą się użytkownicy. 

Gdybyśmy nie doceniali, to forum już dawno byłoby read-only. Teraz czeka nas migracja portalu (oraz forum) na znacznie mocniejsze serwery nowego właściciela spółki. To powinno rozwiązać problem błędów 50X, a także będzie dobrym momentem, aby jednak ogarnąć temat motywu, który jest niekompatybilny z aktualizacjami.
 

Na te zmiany juz jest wyznaczony „deadline” i jest nim koniec roku, ale w praktyce pewnie będzie się to działo przed grudniem.  

Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, wojciech spychała napisał:

będziemy

Ale Ty to jesteś jakiś rzecznik prasowy, przedstawiciel, czy kierownik projektu/zespołu?
Zdajesz się sprawiać umyślnie wrażenie, jakobyś był decyzyjny w kwestiach w których się wypowiadasz także... pytanie jak wyżej... whoru? XD 

9 godzin temu, wojciech spychała napisał:

Gdybyśmy nie doceniali, to forum już dawno byłoby read-only.

Forum byłoby zakopane gdyby nie fakt, że macie po**********ą integracje z portalem i nie opłaca się (albo nie umiecie) jej od*********ć i że robi robote przy SEO całego portalu. Nie dlatego, że ktokolwiek kogokolwiek docenia, albo cokolwiek tam chcesz poopowiadać aby udawać ważniaka.

Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, Succubus napisał:

 

Wydaje mi się, że "praca" na forach w większości internetów to robota społeczna?

Są jakieś fora, gdzie modzi dostają wynagrodzenie za swoje poświęcenie?

 

 

Widzę, że edytowałeś posta, bo w oryginalnej jego wersji właściwie poczułem się urażony.

Link to post
Share on other sites
W dniu 9.10.2022 o 10:28, Arnold napisał:

Towarzystwo uspokujcie

Dobrze, że mam to wyciszone. :facepalm:A i tak się napatoczyło pod oczy. Dobra. To gdzie mam CV składać? Do sida? Spychały? Mrozu? Nie prowadzisz naboru kadr żadnego? :co:

Nudzi mi się już w tej Brukseli :(

Link to post
Share on other sites

Jest artykuł:

Zostawcie Titanica... no nie zostawimy

 

W pierwszym zdaniu babol:

„Zostawcie Titanica…” śpiewał zespół Lady Punk

 

Jóź w pierwszym komentarzu zwrócenie uwagi na błąd. I co? I nic. Cały dzień minął i nikt nie zamierza poprawić. Przecież redaktor nie jest od poprawiania własnych błędów.

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, wodego napisał:

Jest artykuł:

Zostawcie Titanica... no nie zostawimy

 

W pierwszym zdaniu babol:

„Zostawcie Titanica…” śpiewał zespół Lady Punk

 

Jóź w pierwszym komentarzu zwrócenie uwagi na błąd. I co? I nic. Cały dzień minął i nikt nie zamierza poprawić. Przecież redaktor nie jest od poprawiania własnych błędów.

Wiesz, patrząc na zdjęcie to ten redaktorek młody jest, może nigdy nie słyszał o Lady Pank :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Ja mam propozycje. Skoro tak jedziecie po redakcji benczmarka to czemu sami lepszej nie załozycie? Ktoś wam broni skoro potraficie lepiej, profesjonalniej? Tylko innych wychowujecie na forum.

1 minutę temu, BlackCoffe napisał:

Wiesz, patrząc na zdjęcie to ten redaktorek młody jest, może nigdy nie słyszał o Lady Pank :rotfl:

Może zamiast Coffe to greenTea?? :P:P

Link to post
Share on other sites

Jest jedna, zasadnicza różnica między nami a redaktorami - nam nie płacą za naszą robotę. Jeżeli dostaje się kasę za pracę to warto by było zadbać o to by była wykonana starannie a jak ma się problemy z wychwyceniem wszystkich błędów zawsze można prosić kolegę czy koleżankę by rzuciła okiem na tekst czy jest ok.

5 minut temu, Arnold napisał:

Może zamiast Coffe to greenTea?? :P:P

Żeby mi wykrzywiło twarz? :P

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, BlackCoffe napisał:

Jest jedną, zasadnicza różnica między nami a redaktorami - nam nie płacą za naszą robotę. Jeżeli dostaje się kasę za pracę to warto by było zadbać o to by była wykonana starannie a jak ma się problemy z wychwyceniem wszystkich błędów zawsze można prosić kolegę czy koleżankę by rzuciła okiem na tekst czy jest ok.

Gorzej jak koleżanka rzuca okiem na kolege bardziej :P:P  

 

A zaraz czy w benczmarku nie ma czegos lub kogoś takiego jak redaktor naczelny, który powinien decydowac co się ukaże na tej stronce??

 

Pozatym to powinien być benchreklama.pl od dawien dawna :P

3 minuty temu, BlackCoffe napisał:

Żeby mi wykrzywiło twarz? :P

Zasadniczo po tym nie tylko twarz wykrzywia :P:P

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
37 minut temu, Arnold napisał:

czemu sami lepszej nie załozycie?

ponieważ...

a) krytyk filmowy nie jest od tego aby reżyserować lepsze filmy tylko mówić dlaczego te wyreżyserownane są dobre bądź też nie

b) bo to nie redakcja tylko szyld marketingowy (polecam zobaczyć Listę Partnerów którym udostępniają dane, ja przejrzałem, ręka mnie boli od scrollowania)

35 minut temu, BlackCoffe napisał:

nam nie płacą za naszą robotę. Jeżeli dostaje się kasę za pracę to warto by było zadbać o to by była wykonana starannie a jak ma się problemy z wychwyceniem wszystkich błędów zawsze można prosić kolegę czy koleżankę by rzuciła okiem na tekst czy jest ok.

Mnie to bawi, bo nam nikt nic nie płacił, a wymagania i standardy jakości i tak na forum mieliśmy większe. Od Eksperta/Moda wymagało się aby, jak już coś robi, robił to rzetelnie i porządnie. 

Jaki mam z tego wniosek? Sukces forum oparty był na jakości i wyjątkowych ludziach, sukces portalu jest osiągnięty (sukces jako, sprzedali tyle danych partnerom reklamowym że ktoś ich w końcu kupił) ...pomimo tego że zatrudniają najczęściej barachło i byleco/bylejak.

A redaktor naczelny jest -- jakkolwiek z nim nie mam jakiejś spiny, to pamiętam jak dziś ile razy był obiektem skrajnej kontrowersji nawet tu na forum. No a naczelnym i tak został ;) (Pozdrawiam Sonego, który na pewno już tego nie czyta)

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...