Skocz do zawartości

Benchmark.pl Sprzedane


Recommended Posts

Mi zarówno portal jak i forum chodzi jak strony w latach 90-tych 20 wieku wiec no.... :P Taki portal i forum to już chyba powinni być na światłowodzie z uploadem conajmiej 100Mb/s :P

Ale się nie znam :P Mam symetryka od INEA i nie wykorzystuje, ale cenowo nie opłąca się zmieniać na asymetryka. Może zaczne nakrecac filmy jak mi sie znudzi mac mini typu crash bum i ktos to zasponsoruje bo zgraja idiotó∑ z całego świata będzie oglądać :P Problem w tym, ze mnie to nie kreci :P

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, wodego napisał:

Jest artykuł:

Zostawcie Titanica... no nie zostawimy

 

W pierwszym zdaniu babol:

„Zostawcie Titanica…” śpiewał zespół Lady Punk

 

Jóź w pierwszym komentarzu zwrócenie uwagi na błąd. I co? I nic. Cały dzień minął i nikt nie zamierza poprawić. Przecież redaktor nie jest od poprawiania własnych błędów.

Poprawiłem. Niestety, autorzy "współpracujący" nie zawsze śledzą losy swojego działa... 

Link to post
Share on other sites
Cytat

Pełnili oni w załodze funkcję pomocniczą do zbierania danych na temat środowiska i samego wraku. Sami określili się mianem pasjonatów, dla których odwiedzenie Titanica jest niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu.

Pierwszą rzeczą jaką widziałam, były kawałki węgla. To był moment, który połączył mnie z ludźmi płynącymi kiedyś Titanikiem. Fakt, że ktoś ten węgiel odkopał, wniósł na statek, a podczas tonięcia wszystko po prostu się wysypało.

Pomimo pewnych trudności ta misja na słynny wrak zakończyła się powodzeniem. Łódź podwodna eksplorowała pole gruzu i przedmiotów jakie wypadły z przełamanego statku a swą podróż zakończyła na oględzinach dziobu, na którym w filmowej interpretacji tragedii odbyła się scena romansu Jacka i Rose.


źródło:
6Qyh8p0.png

Polecam, tak jak 7 lat temu, aby nie przepisywać toczka w toczke artykułów zza granicy i udawać że się je "napisało" bo potem wychodza takie śmieszne rzeczy, jak autor piszący o sobie per "widziałam" w akapicie wciśniętym bez kontekstu.

Ogólnie zabawa w przepisywanie tych akapitów po polsku to jest dość słaba jakość pracy i nie powinno się jej nazywać autorstwem ani dziennikarstwem ani redaktorstwem. Błazenadą może.

Link to post
Share on other sites
18 minut temu, wojciech spychała napisał:

Poprawiłem. Niestety, autorzy "współpracujący" nie zawsze śledzą losy swojego działa... 

To może zamiast płodzić jakieś wysrywy, których nikt nie sprawdza powinno się was co najmniej połowę wystrzelić z redakcji i zainwestować w kogoś od kontroli?

Wgl, na jakiej podstawie wam ktoś płaci za pisanie nieswoich postów?

Link to post
Share on other sites
27 minut temu, marko22 napisał:

Wojciech...bądź konsekwentny.... 

 

Ogólnie zgłoszone do naczelnego, aby zestrofował tego autora w kwestii korekty językowej. 

Co do samego tematu przepisywania zagranicznych newsów się całkowicie z Wami zgadzam i jestem zwolennikiem pisania treści autorskich (sam tylko takie piszę). Niestety obecnie społeczeństwo stawia na ilość i szybkość dostępu do informacji, a jakość mało kogo (z wyłączeniem oczywiście forum) interesuje. 

Cytując klasyk - "Łączę się w bulu" 

Link to post
Share on other sites

Zgadza się. Ilość, nie jakość. 90% rzuci okiem i leci dalej. Ale istnieje część takich upierdliwców jak np. ja, gdzie znajdę praktycznie każdy błąd, czy to ortograficzny, czy stylistyczny, czy literówkę. Przyznam, że mnie to kłuje w oczy. Już google tłumacz poprawnie wyświetla słowo "bussinessman". A jeśli ktoś nie przykłada wagi do tego, jak "obrazowo" dany tekst wygląda, to już nie chcę się pochylać nad jakością merytoryczną danego artykułu. I to nie jest tak, że ja, czy ktoś się nad Tobą czy kimś znęca. Po prostu zrozumcie, że to ma pośredni wpływ na cały portal. O ile przyjemniej się czyta tekst bez żadnych "kfiatków" językowych. Przy tej "łaodzi" mało se języka nie zwichnąłem. ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

zajrzyj na portal :)

@WojTECH mówiłeś, że sidowi pęknie, a to tobie szczeliło... zabierz mi te punkty, bo:

jestes tylko technicznym

dales mi je najpierw jako jacekgothic - to już wgl frajerskie zachowanie, kiedy tego nie było na forum

twoja ranga xD mordo, na tym forum nie zrobiłeś nic pożytecznego, a ja sporej ilości ludzi jednak kiedyś pomogłem :)))))

 

Link to post
Share on other sites

Zakładałem że moderacja wcześniej zareaguje na twoje poczynania, ale ostatecznie musiałem ich wyręczyć. Nie używałem do tego innego niż własne konto. 

5 minut temu, Mrozinho napisał:

zajrzyj na portal :)

@WojTECH mówiłeś, że sidowi pęknie, a to tobie szczeliło... zabierz mi te punkty, bo:

jestes tylko technicznym

dales mi je najpierw jako jacekgothic - to już wgl frajerskie zachowanie, kiedy tego nie było na forum

twoja ranga xD mordo, na tym forum nie zrobiłeś nic pożytecznego, a ja sporej ilości ludzi jednak kiedyś pomogłem :)))))

 

I to cię usprawiedliwia w kwestii obrażania innych? Jakieś aktualizację regulaminu było o których nie wiem? 

 

3 minuty temu, sid vicious napisał:

fakt ingerowania w konta administratorskie

Z Tobą się tylko przekomarzam ;) (i to w odpowiedzi na twoje działania). 

 

1 minutę temu, Mrozinho napisał:

to, że dał Ci ktoś uprawnienia, nie znaczy, że zasługujesz na szacunek byczq XD

Moderowanie forum nie ma żadnego związku z posiadanym szacunkiem. Ale brak szacunku podlega pod moderację (przynajmniej w moim rozumieniu zasad forum). 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...