Skocz do zawartości

Lemmingi, czyli zbiorczy temat o kopaniu kryptowalut


Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...
8 godzin temu, wodego napisał:

Ten wzrost BTC jest tym razem nietypowy, bo nie ciągnie proporcjonalnie za sobą innych krypto jak to kiedyś bywało

Ten cykl nie jest taki sam jak poprzednie, choć oczywiście pewne podobieństwa czy powtarzalność jest. Różnica polega między innymi na tym, że altów jest znacznie więcej. A sezon na nie powinien przyjść za jakiś czas, kiedy wzrosty na BTC ustabilizują się i będą trwały przez dłuższy czas.

Zresztą ETH jest raptem 4% od ATH, czyli to kwestia 1 przeciętnie dobrego dnia...

Link to post
Share on other sites

Jak coś na tym bitrefiil (kupony) gift na amazon są bez fee, czyli masz bitcoinów/eth czy co tam za 100 euro kupujesz kupon za 100 euro:

jak coś mój refllink, jak ktoś kupi za minimum 50euro dostane 5 euro, ale możecie wejść bez reflinka:)

 

https://www.bitrefill.com/buy/?code=19sggz0l

Po doładowaniu konta Amazon środki są ważne 10 lat

Edytowane przez wrobel_krk
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj rano kupiłem trochę MANA, to był dobry dzień :) Na SHIB się nie załapałem ofc bo przestałem ostatnio śledzić temat, ale teraz po ustabilizowaniu BTC alty będą rosnąć jak grzyby po deszczu.  100% zysku w ciągu miesiąca powinno być do zrobienia na giełdzie. POS przesunięte na maj/czerwiec więc eldorado trwa.

Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Player1 napisał:

Gdzie kupujesz SHIB?

No właśnie nie kupiłem bo jak się zorientowałem to już się ustabilizowało, jest na Coinbase i Binance ale top portfel trzyma ponad 50% więc ryzyko jest duże. MANA już spada ale zdążyłem się wycofać z pokaźnym zyskiem.

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Dawno nie przelewalem ETH ale gas fees są obecnie astronomicznie wysokie. 

Edit: właśnie sprawdziłem, ile kosztowałoby mnie przelanie ETH wartego ok 160 USD z Metamask na inny portfel... raptem 40 USD opłaty. Już chyba wydam to na kupon alledrogo na bitrefilu, tam opłata wynosi ok 15 USD. BTW: przez jaki okres kupon na allegro jest ważny?

Edytowane przez Player1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
53 minuty temu, zbiku90 napisał:

Dlatego nie przelewa się ETH tylko BTC

Chciałem kupić Floki Inu na Uniswapie, płacąc eterem z Metamask, ale przy obecnych prowizjach odpuściłem i teram mam ok 180 USD w eterze na Metamasku...najtaniej wychodzi przelać na BitBay'a i sprzedaż, jak będzie dobry moment.

Link to post
Share on other sites

No a nie możesz eteru zamienić na btc tam i dopiero przelać? Koszty transakcji w eth to nieporozumienie na obecną chwilę, nadaje się to jedynie do trzymania a nie do handlowania. 

2 godziny temu, Player1 napisał:

Chciałem kupić Floki Inu

Ja bym uważał na takie nołnejmy, twórcy SQUID w tydzień (!) uzbierali parę mln$ po czym rozpłynęli się w powietrzu.

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, zbiku90 napisał:

No a nie możesz eteru zamienić na btc tam i dopiero przelać?

BTC nie jest tokenem ERC20, więc nie. 

 

6 godzin temu, zbiku90 napisał:

Ja bym uważał na takie nołnejmy

To byłaby taka inwestycja typu strzał z du** za niewielką kwotę. Trochę na zasadzie ryzyk-fizyk, wejdzie to będzie super, pójdzie się paść, to trudno.

6 godzin temu, wrobel_krk napisał:

Ja z kopalni mam ustawione 50 gazu jak spadnie do tylu to przeleci:)

Obawiam się, że możesz w ten sposób przegapić szczyt i okazję do sprzedaży a jak się zacznie euforia na eterze, to opłaty transakcyjne pójdą jeszcze wyżej. BTW co to za kopalnia? Jak fedrowałem to ethermine.org pokrywał koszty transakcji za 1 przelew ETH miesięcznie a płacić trzeba tyło tylko za kolejne (dodatkowe) przelewy.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, wrobel_krk napisał:

Ja na bieżąco sprzedaje w miarę jak jest lokalnie wyżej, więc nie mam co przegapić;) Już kupiłem bebechy za wykopki i częściowo 3080.

Gratulacje, ja sprzedawałem uciułane eter-grosze mniej więcej od stycznia do marca/kwietnia, wykopki za maj, czerwiec i lipiec mam odłożone razem z ETH zakupionym na chyba kwietniowej górce, więc czekam na zwyżki, które według wielu wróżbitów mają przyjść na przestrzeni najbliższych 2-3 miesięcy.

2 godziny temu, wrobel_krk napisał:

od wejścia eip 1559 kopalnie nie płacą za przelewy.

Tego nie wiedziałem, pod koniec lipca jakoś wgrałem standardowy bios i wyłączyłem kompa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...