Skocz do zawartości

Lemmingi, czyli zbiorczy temat o kopaniu kryptowalut


Recommended Posts

2 godziny temu, wodego napisał:

Ja trochę dokupiłem zgodnie z zasadą - jak coś tanie, to trzeba brać

Ja też, choć za bardzo niewielką kwotę,  ale ogólnie to spanikowalem i ok 3 tygodnie temu wymieniłem wszystko na USDT i USDC. potem zyski plus 1.3 kUSDC wymieniłem z powrotem na BTC... teraz przy obecnym poziomie zainwestowania mogę w miarę spokojnie patrzeć na spadki. Wcześniej miałem zdecydowanie za dużo w ETH/BTC i zaczęło się robić nerwowo. Jak wielu biednych inwestorów wszedłem na lokalnej górce i za zbyt dużo kasy jak na moje skromne możliwości. 

Edytowane przez Player1
Link to post
Share on other sites
  • 9 miesięcy temu...
15 godzin temu, leechu84 napisał:

Obecnie chyba mamy początek bessy i nie ma co wchodzić. Jak myślicie? Ja odpuściłem kompletnie chociaż dla zabawy kupiłem trochę upadłego tokena Terra Luna Classic

Jest wręcz odwrotnie, jeśli wchodzić to właśnie podczas bessy, kiedy jest relatywnie tanio a nie na szczycie lub w okolicach szczytu hossy, kiedy jest hype i wszyscy sądzą, że zostaną milionerami. Chyba najbardziej rozsądną metodą jest regularne kupowanie i w ten sposób uśrednianie ceny zakupu z ewentualnymi większymi zakupami przy dużych spadkach. Natomiast miej świadomość, że ewentualne zyski z zakupów poczynionych obecnie przyjdą nieprędko.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, Player1 napisał:

Jest wręcz odwrotnie, jeśli wchodzić to właśnie podczas bessy, kiedy jest relatywnie tanio a nie na szczycie lub w okolicach szczytu hossy, kiedy jest hype i wszyscy sądzą, że zostaną milionerami. Chyba najbardziej rozsądną metodą jest regularne kupowanie i w ten sposób uśrednianie ceny zakupu z ewentualnymi większymi zakupami przy dużych spadkach. Natomiast miej świadomość, że ewentualne zyski z zakupów poczynionych obecnie przyjdą nieprędko.

tak racja. tylko chodziło mi o to, że to początek bessy i spadki przed nami. ja się nastawiam na kupowanie jak będzie szło w bok po dnie o to mi chodziło ;-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...