Skocz do zawartości

Lemmingi, czyli zbiorczy temat o kopaniu kryptowalut


Recommended Posts

5 godzin temu, wrobel_krk napisał:

Równie dobrze może nie być eth/btc tylko kontrolowana przez rządy kryptowaluta zamiast obecnych walut

Raczej CBDC funkcjonujące zamiast papierowych pieniędzy a krypto będzie funkcjonować równolegle, ale ostatecznie szklanej kuli nikt tu nie ma, więc na pewno to Kopernik nie żyje...

Link to post
Share on other sites

Ano dzięki cyfrowym walutom obywatelom będzie znacznie trudniej cokolwiek ukryć a urzędy będą mogły dokładniej mieć nas na oku, a dokładnie to ile zarabiamy, czy rozliczyliśmy się z podatków, co kupujemy itd. Ale niezależnie od wprowadzenia cyfrowych fiatów, przynajmniej obecnie, wygląda na to, że postępować będzie coraz szersza adopcja BTC/ETH. Co altcoinów to trudno cokolwiek powiedzieć, ale te 2 główne kryptowaluty raczej nie znikną, za dużo wieloryby na nich zarabiają.

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Player1 napisał:

myślę że 6k USD jest spokojnie do osiągnięcia, ja planuję zacząć sprzedawać przy 7k.

Wypluj te słowa :D Przecież grafiki wtedy będą po 300% MSRP a nie po ok. 150% jak obecnie i znowu pustki w sklepach. RVN przy obecnym skoku ceny też coraz bardziej opłacalny.

Link to post
Share on other sites
20 godzin temu, zbiku90 napisał:

Sprawdź ceny kart graficznych i odpowiedz sobie sam na to pytanie ;)

 

Patrzyłem, że na mojej 3080 idzie ukopać te 200pln przez miesiąc. Jak dla mnie to za mało żeby sobie zajeżdżać tak długo wyczekiwaną kartę.

Nic dziwnego, że ceny gpu jednak pospadały.

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, k0zik napisał:

 

Patrzyłem, że na mojej 3080 idzie ukopać te 200pln przez miesiąc. Jak dla mnie to za mało żeby sobie zajeżdżać tak długo wyczekiwaną kartę.

Nic dziwnego, że ceny gpu jednak pospadały.

niemożliwe...... coś źle policzyłeś, miesięcznie na czysto coś koło 700 zł. (chyba, że trudność tak wzrosła ale to jeszcze nie ten czas)

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
19 minut temu, tokacz napisał:

niemożliwe...... coś źle policzyłeś, miesięcznie na czysto coś koło 700 zł. (chyba, że trudność tak wzrosła ale to jeszcze nie ten czas)

 

Faktycznie, nie zmieniłem waluty ;) Wychodzi 200 ale USD ;) Czyli 700PLN. No to hm... może warto... 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jakby ktoś chciał upłynnić swoje krypto to polecam Bitrefill. Można kupić kupony do wielu sklepów i usług dostępnych w PL. Właśnie przed chwilą kupiłem za BTC kupon do Zalando, zero problemów, dobry kurs wymiany i jeszcze drobny cashback wpadł na konto :)

  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja cały czas na allegro kupuje kupony:) na tym Bitrefill wiec tez polecam

I obsługuje Lightining network tak jak i Nicehash więc nawet jak nakopiesz tam 55 ziko  to kupon za 50zł kupisz. I to w 5  minut:)

Wróciłem do nicehash na windowsie ze względu na drugie 3060ti lhr i już się poprawili bardzo od stycznia:)

Edytowane przez wrobel_krk
Link to post
Share on other sites

tak

kupony ważne 2 lata, jeden maks na jedna transakcje, resztę dopłacasz, np kupujesz za 109zł to kupon 100zł + 9 zł kartą płacisz, w dodatku mam smart więc mogę kupować ile wlezie bo przesyłki szukam darmowe

Edytowane przez wrobel_krk
  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Z tego co się orientuję, duża liczba pozycji long, które ludzie pozakładali na fali ostatnich wzrostów, została zlikwidowana na skutek dumpu wielorybów, co spowodowało efekt kaskadowy. Jest to również powiązane z legalizacją BTC jako środka płatniczego w Salwadorze w myśl zasady "buy the rummor, sell the news", czyli gry pod konkretne wydarzenie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...