Skocz do zawartości

[OGÓLNY] W co obecnie grasz?


Recommended Posts

Ja 33 i jeszcze na Noverię nie dotarłem.....ale stary jestem, to wolniej chodzę (latam) :D Ogólnie fajnie się gra. Grafika super. Chociaż czasami aż za sterylna. No i odczuwam dziwne szarpanie na planetkach, gdzie jeżdżę Mako :]

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 24.05.2021 o 07:35, TitoBandito01 napisał:

"Mass Effect: Legendary Edition" - pierwsza część ME

Spoiler


RgFBuV9.jpg

 

fR5Ds0D.jpg

 

7folPxd.jpg

 

NETBJWV.jpg

 

2mSnJ0r.jpg

 

dOfSqFF.jpg

 

gKhwR66.jpg

 

 

Po 32 godzinach grania pierwsza część ME ukończona. Był taki sam fun z gry jak poprzednio! 

Ps. Pierwszy raz ogrywałem ME jako kobieta - fajnie było.:thumb:

 

bTV6Y2u.jpg

 

3h5jWTT.jpg

 

HFp1cXS.jpg

 

:jupi:

 

Nie wygląda jakoś specjalnie super jak na tak astronomiczną cenę. Mam wrażenie, że wersja z toną gigabajtów modów normalnej 1, którą ogrywałem jakiś czas temu wyglądała lepiej :o

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Szarik napisał:

Nie wygląda jakoś specjalnie super jak na tak astronomiczną cenę. Mam wrażenie, że wersja z toną gigabajtów modów normalnej 1, którą ogrywałem jakiś czas temu wyglądała lepiej :o

Wygląda fajnie (na szkrinach nie specjalnie), ale EA coś pokombinowało z optymalizacją i taki staroć potrafi ciąć w 1440p na RTXie 3080 (klatki potrafią spaść do 40 by za chwilę podskoczyć do 200!).:wariat:

Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę, że zapłaciłem za nie, gdy wychodziły lata temu - tak, 250zł za kotlety to sporo. Daleko mi do roszczeniowej postawy, ale skoro odświeżone BioShock'i można było dać za darmo osobom, które kupiły kiedyś "zwykłe" wersje, podobne rozwiązanie widziałbym i tutaj. O ME napisałem kiedyś całkiem długi esej, a Andromeda, na którą miałem pre-order, autentycznie mi się podobała. Jednak ze zwykłej przekory, nie wydam kilku stów na nową panierkę.

  • Lubię to 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
36 minut temu, MiK napisał:

Do tego gry „sprawdzone” to dużo?

Dla ciebie gry "sprawdzone", dla mnie odgrzane kotlety. Tym bardziej że to bardziej remaster niż remake. Jakby zrobili ME4 trzymające poziom to mogą sobie wołać 250zł, nie widzę problemu.

44 minuty temu, Nowaj napisał:

skoro odświeżone BioShock'i można było dać za darmo osobom, które kupiły kiedyś "zwykłe" wersje, podobne rozwiązanie widziałbym i tutaj

Metro Exodus Enhanced też rozdawali za darmo. Da się?

  • Lubię to 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja tam czasami lubię se wrzucić mielonego na patelnię i odgrzać.....jeszcze pieczareczki do tego....świeża bułeczka.....palce lizać :D 

Panowie....to każdego indywidualna sprawa, czy wyda tyle, albo tyle. Oryginał ME kupiłem we wrześniu 2015 roku za.....7, 19zł. 2 i 3 za 29,98zł. Były w promocji jakiejś na Origin. Obecnie nie żal mi tych 59 euro. Bawię się świetnie, grafika naprawdę wygląda ok. I w 4k potrafi mi czasami na planetach przyciąć, jak poruszam się Mako. Nie wiem, może kwestia optymalizacji, albo za dużo już na ekranie trzeba rysować. 

 

Edit: No co @Szarik taki zdziwiony :P 

Edytowane przez marko22
  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites
21 godzin temu, Nowaj napisał:

dać za darmo osobom, które kupiły kiedyś "zwykłe" wersje

 

20 godzin temu, zbiku90 napisał:

też rozdawali za darmo.


 

Jednego nie przewidzieliście. Dla mnie to nowe doświadczenie. Nigdy nie miałem podstawek. 

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites
34 minuty temu, MiK napisał:

Nigdy nie miałem podstawek. 

Ja mam całą trylogię i podchodziłem dwukrotnie. Najpierw do jedynki ale odrzuciła mnie podstarzała grafika i mechanika. Później do dwójki ale jakoś też mi "nie siadła". Może jeszcze kiedyś zrobię podejście do trójki albo do andromedy, narazie mam napięty grafik i mało czasu na granie. 

Co do tematu, kupiłem ostatnio 2 DLC do Unity of Command 2 i tak wsiąknąłem że niedzielę przesiedziałem całą przy kompie :D Blitzkrieg jest rewelacyjny, grałem w wiele strategii turowych ale chyba pierwszy raz musiałem zaczynać kampanię od nowa bo normalny [poziom trudności mnie przeróśł

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

47 godzin Mass Effect One :D  Zaliczone. Zwietrzała mi ta gra w pamięci.....ukończyłem ją w starej wersji. Nie mogłem się tylko przybrać później do 2 i 3. Teraz mam okazję :) @MiK jak nie kupiłeś jeszcze to warto. Gra się i ogląda jak w dobrym thrillerze SF.

Edytowane przez marko22
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Przypomniałem sobie, że kiedyś na piecu rozpocząłem przygodę z Titanfall 2, ale jej nie ukończyłem.
Ograłem na konsoli podczas jednej sesji, bo ta produkcja jest bardzo krótka.
Gra została wydana w 2016, a nadal prezentuje się bardzo przyjemnie. Co ciekawe sterowanie na padzie nie jest mordęgą.
 

TF2.jpg

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Pograłem chwilę w "Edge of Eternity". Niby ma dobre recenzje, ale mi  nie przypasiła. Widać że to jednak druga klasa i dużo tu zrzynek z FF i niedoróbek. Ech, szkoda czasu na średnie gry.

 

Od wczoraj:

 

03c8-2373-4df6-a111-cd7e39f4563d_large.j

 

scarlet-nexus-screenshot-5-1598586753120

 

Scarlet-Nexus-scaled.jpg

 

Bardzo udany zręcznościowy Rpeg. Rozgrywka i oprawa pierwsza klasa, ale to Bandai/Namco przecież :)

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Przedwczoraj skończyłem Scarlet Nexus. Dobra gra, system walki bardzo fajny, wymagający korzystania z umiejętności wszystkich towarzyszy. Fabuła trochę przekombinowana, jak to w jRPG, ale najgorsze że gra strasznie przegadana. Są etapy gdzie ponad godzinę nic tylko słuchanie gadek. Najgorsze eventy w bazie budujące więzi z towarzyszami, tu już takie ckliwe gadki lecą że masakra. Ale trzeba przez to przebrnąć, żeby odblokować nowe umiejętności. Skończyłem scenariusz Yuito, na pewno jeszcze wrócę do gry, żeby ograć scenariusz Kasane.

 

Obecnie:

 

50

 

Ogólnie spoko, rozgrywka bardzo podobna do 7ki. Wydajnościowo gra zabiła mi sprzęt, w FullHD można grać na średnio wysokich z RT żeby mieć te 50-60kl/s, w QHD wydajność leci na pysk i trzeba rezygnować z RT. DLSS niestety nie ma. Gram na FullHD z RT :D

Edytowane przez sznib
Link to post
Share on other sites

Ed/ Problem ma ta gra taki, że nie o wydajność sprzętu chodzi, ale o to że, jak większość nowości, jest zabugowana. Tak dzisiaj pograłem i zauważyłem że na początku w QHD normalnie trzyma 60kl/s z RT, a tak mniej więcej po godzince grania FPSy spadają, i to w lokalizacjach gdzie wcześniej było dobrze. Trochę poszukałem i:

https://windowsreport.com/resident-evil-village-fps-drops/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...