Skocz do zawartości

[OGÓLNY] W co obecnie grasz?


Recommended Posts

Genialna gra, niestety zepsuta przez brak działającego anti-cheata i kiepski balans drużyn. Gdyby nie to na inne sieciowe strzelanki bym nawet nie spojrzał (albo z politowaniem co najwyżej :D ) W BF6 podobno mają być mapy dla 128 graczy, mam nadzieję że chodzi o 64v64 a nie battle royale.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

hunt.jpg?fit=920,518&ssl=1

 

Dawno się tak dobrze nie bawiłem - gra frustrująca jak się dostaje bęcki ale przy ugraniu kontraktu satysfakcja niesamowita. Idealna do pogrania z kumplem w 2 lub 3 osobowej drużynie. No i można się miejscami cholernie przestraszyć.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Techland ma kłopoty, to trzeba ich troszkę wesprzeć, a że powoli kończę serialowy maraton TWD (gdzie w dalszych sezonach absurd goni absurd), to pozostając w klimatach apokalipsy zombie zabieram się za:

5d4bb58b46177c1f414d9682

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Grałem, jedynie ostatniego sezonu jeszcze nie miałem okazji obadać. Pierwszy sezon dla mnie majstersztyk :) Wiele zapadających w pamieć i dość mocno poruszających scen, dla mnie najlepszą była ta, gdzie Kenny znajduje przykutego i zagłodzonego na śmierć chłopca na strychu.

Edytowane przez Sir R
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Miałem pisać że w przerwach od Genshina gram w "Little Nightmares 2", ale dziś włączyłem i zobaczyłem napisy końcowe. Fajna gierka, ale krótka. Ma ten psychodeliczny klimat jak jedynka, można się fajnie wczuć. No i nie pamiętam już kiedy się tak nasklinałem przy grze :D Etapy z uciekaniem potrafią poszarpać nerwy.

 

Jak chodzi o Genshina to się trochę zawiodłem. Dwa duże rozdziały i się fabuła nagle urwała. A miałem ograć fabularnie do końca i zostawić. Ale po przemyśleniu nie dziwi mnie to. Autorom zależy na tym żeby graczy przyciągnąć do jak najdłuższego grania i pokuszenia na Wishe :D. Ja tam pokończę wszystkie story questy jakie mi zostały i styka. Co by nie mówić, to najlepszy sandbox w jakiego grałem. Być może dlatego że od początku gra była jako sandbox pomyślana, a nie, jak w wielu obecnie wychodzących grach gdzie sanboxowość została dodana na siłę.

Link to post
Share on other sites

Dwa dni temu definitywnie skończyłem z Genshinem. Cały ciekawy content ograny, a ulepszanie drożyny dla celu samego w sobie mnie nie bawi. Zwłaszcza że po wykonaniu wszystkich questów, zebraniu większości skrzyń rozwój ten baardzo zwalnia z powodu braku surowców, które gra skąpo limituje. Ogólnie przez cały okres gry zero 5gwiazdkowych postaci czy broni :/ . Teraz ma być aktualizacja do 1.4, ale tu autorzy zamiast kontynuacji fabuły i/lub nowych obszarów do eksploracji oddają graczom jakiś festiwal z głupimi mini gierkami i symulator randkowania. Szkoda mojego cennego czasu, kiedy tyle ciekawych gier czeka na ogranie.

 

Teraz na tapecie:

 

11307smef7c0Jug_oUiLJb4G7yoHjx3Xy_6PDUgp

 

 

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

164053331_494043651622905_64637345167816

 

Jestem dopiero na trzeciej misji, ale gra się całkiem przyjemnie. Taki Rogue Squadron/X-Wing Alliance. Pełnej ceny dawać nie chciałem, ale za 49 PLN'ów jest to zakup bardziej niż udany. Polecam, nie tylko fanom SW.

  • Lubię to 4
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja odkąd kupiłem za jakieś 40 BF V to wsiąknąłem kompletnie. Grałem wcześniej chwilę na Origin Access ale jakoś mi nie siadło. Mapy już znam wszystkie na pamięć ale jest parę ALE.

PLUSY:

- Technicznie jest to wciąż najlepsza rozrywkowo-realistyczna strzelanka multi. COD nie ma nawet startu IMO, cs:go to 8-letnia gra więc nie ma co porównywać.

- Klimat, klimat, klimat. Jak ktoś się jara II WŚ to zrozumie.

- Możliwość modyfikowania pojazdów.

- jeszcze większa specjalizacja klas niż wcześniej. Trzeba się wczuć w rolę i grać dla dobra zespołu a nie dla KDR jak większosć noobów uważa xD

MINUSY:

- jak zwykle w BF kiepski balans: map, broni i ogólnie zespołów podczas gry

- skośnookie małe fjutki z cheatami i pingiem 150-200 na co drugim serwerze

- zbugowane budowanie umocnień polowych

- skórki do kupienia których nie da się zdobyć w żaden inny sposób, w BF1 można było wszystko wydropić ze skrzynek po przegraniu miliona godzin. EA style

 

Jak narazie mam przegrane niecałe 100h i jeszcze mi się nie znudziło. Jak się trafią 2 wyrównane drużyny bez azjatyckich cheaterów to bitwy potrafią być mega epickie. Dziwi w "nowoczesnej" strzelance brak działającego anti-cheta. Gdyby nie to to nie grałbym w multi praktycznie w nic innego.

 

PS. Tak, BF1 mi się podobał ale ma podobne problemy jak powyżej wymienione. BF6 pewnie kupię dopiero jak zejdzie do ok. 50zł bo pewnie będzie to samo. Czyli genialna gra ze zmarnowanym potencjałem.

 

Link to post
Share on other sites

Niedawno po ponad roku dokończyłem "Dooma". "Doom Eternal" mam, ale jakoś mi się nie chce...muszę mieć wenę :) W tamtym roku notorycznie młóciłem "X4 Foundations". Wszystkiego 1658 godzin. Faktycznych gdzieś z połowę mniej. W tamten wekeend skończyłem "Deliver Us The Moon". Całkiem całkiem. Spokojna, niezbyt wymagająca myślenia. 10 godzin. Zacząłem "Horizon Zero Dawn" i nie mogę się dalej przybrać do niej. Dziś kupiłem "The Medium". Niby ok, ale irytuje mnie sposób sterowania główną bohaterką.....Może się rozegram. A ogólnie to chyba bardziej jestem już zakupoholikiem gier, niż ich faktycznym konsumentem......Lista pozycji pokaźna, ale większość rozgrzebię i zostawiam.....

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, marko22 napisał:

A ogólnie to chyba bardziej jestem już zakupoholikiem gier, niż ich faktycznym konsumentem......Lista pozycji pokaźna, ale większość rozgrzebię i zostawiam.....

Mam to samo. Kupię, pogram chwilę i odstawiam :( Dlatego korzystając z sytuacji na rynku robię sobie przerwę od gier.

 

Aktualnie pogrywam w Fifę :P

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...