Skocz do zawartości

[OGÓLNY] W co obecnie grasz?


Recommended Posts

W dniu 13.08.2021 o 19:04, mabrothrax napisał:

Hello old friend.

Spoiler


image.thumb.png.9f6c70922e599bdfeec8b2ee32f725d2.png

 

 

 

Greetings

d2rw7.png

Działa jak na betę niemal, że idealnie w Windows 7. Nowy Blizz' to wyjątkowa świnia, usilnie próbował zablokować możliwość gry na tym starym systemie ale śledziłem poczynania jednego gościa z reddit o nicku Hejmus, który się nie poddawał i dalej walczył dzielnie by to dziabnęło w poczciwej już siódemce, kilka pliczków i można grać. Mogę zapodać instrukcję jak uruchomić D2R w Windows 7 jakby ktoś chciał nim otwarta beta się skończy, raptem minuta roboty i można grać. Od strony technicznej - skalowanie rozdzielczości na 170, cała reszta suwaki mocno w prawo i w 1080p na 1080ti i 3770k mam stałe 60 klatek z minimalnymi dropami podczas gęstego siekania pokrak rozmaitych. Gra oczywiście działa na pełnym ekranie bez paska zadań i okienek widocznych na screenie powyżej.

 

Diablo 2...łezka w oku, mega dobra kapsuła czasu :)

Link to post
Share on other sites
W dniu 20.08.2021 o 18:48, zbiku90 napisał:

Może napiszę coś więcej po pierwszej rozgrywce, z tego co widziałem to recenzje są mieszane

Dobra już chyba wiem skąd mieszane recenzje :D Dokończyłem tutorial, na prawie najłatwiejszym poziomie wysłałem ludzi w kosmos przed 1700 rokiem, easy. Zacząłem nową rozgrywkę na najwyższym poziomie z zapisem w chmurze, chcę załadować dowolny save po rozegraniu 30 tur i wywala błąd. Także kolejna pre-alpha wypuszczona w cenie pełnej wersji, jakby ktoś nie kojarzył to piszę o Humankind. No cóż, przynajmniej do pracy jutro nie zaśpię :)

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, worm napisał:

Enlisted

FPS od Gaijin, to może być ciekawe, sprawdzę napewno. W war thunderze jakieś 500h zostawiłem, imo world of tanks (planes/whatever) nie ma startu nawet. To jak porównywać Forzę do NFS, wot to zręcznościówka dla mniej ogarniętych :D

Ło panie, miodzio jest. Taki trochę Verdun tylko w realiach 2WŚ. Oczywiste P2W, ale bez kasy też chyba da radę, zagrałem parę map i w najgorszym przypadku byłem drugi w drużynie :D Myślałem że to tutorial z botami, ale okazało się że normalnie z ludźmi już :P

Grafika i dźwięk też top level.

Link to post
Share on other sites
W dniu 1.09.2021 o 08:43, Szarik napisał:

 

Spoiler

MELE.png

Będzie grane dziś :)

Pierwsza część ogarnięta, zmiany w grafice na plus ale pod tym względem jakiegoś mega szału to nie było, ot lekka kosmetyka. Czas na drugie ME - w mojej opinii najlepsze z całej trylogii ;)

steamuserimages-a-akamaihd-net2.jpg

 

steamuserimages-a-akamaihd-net.jpg

 

steamuserimages-a-akamaihd-net3.jpg

 

steamuserimages-a-akamaihd-net5.jpg

 

steamuserimages-a-akamaihd-net6.jpg

 

steamuserimages-a-akamaihd-net4.jpg

 

steamuserimages-a-akamaihd-net7.jpg

  • Lubię to 3
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj zamknąłem Mass Effect Legendary Edition. Dużą przyjemność sprawiła mi ta edycja :) Myślałem żeby sprzedać gierkę, ale dorzucę ją do konsoli, bo RTX jest blisko.
W tym miesiącu ukończyłem również:
The Ascent (bardzo przyjemna gierka)
The Artful Escape (rewelka)
W Forze Horizon 4 dość regularnie pykam, również w kooperacji z kumplem.

Następny chyba będzie Psychonauts 2
 

ME 3 LE.jpg

The Ascent.jpg

The Artful Escape.jpg

Forza 4 Horizon.jpg

  • Lubię to 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

"Presequel" skończony, wraz z oboma DLC. Ogólnie grało się bardzo przyjemnie, niemniej słaba immersja ze względu na granie bad characterem (Nisha).

W ogóle słaba obsada tych Borderlandsów, nie ze względu na gameplay, bo tu jest bardzo dobrze, ale ze względu na background postaci. Jedynie Claptrap jest fajny.

 

Obecnie:

 

egs-kenabridgeofspirits-emberlab-g1a-11-

 

_3345073b.jpg

 

Kena-Bridge-of-Spirits-PS5-recenzja-08-1

 

kena-bridge-of-spirits-pg-1216x684.jpg

 

kena-bridge-of-spirits-screenshot-04-en-

 

Bardzo fajna gra, ze śliczną, bajkową grafika. Dużo dobrze poukrywanych znajdziek, choć świat jakiś wielki nie jest.  Główna bohaterka bardzo sympatyczna. Jedynie poziom trudności jakiś dziwny. Tradycyjnie zacząłem grać na średnim, przy pierwszym bossie zjadłem sporo nerwów, łatwo nie było. Przy drugim już miałem dość i przestawiłem w opcjach na łatwiejszy poziom, i tu już było zdecydowanie za łatwo. Źle to wyważone...

  • Lubię to 7
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, sznib napisał:

radycyjnie zacząłem grać na średnim

 

Gram na HARD. :D

To jest GRA ROKU singleplayer !

Niech studia AAA robiące te crapy za miliony, idą do tych chłopaków na naukę !

 

Kena-Win64-Shipping_2021_09_30_06_23_02_706.jpg

20 godzin temu, sznib napisał:

drugim już miałem dość

 

To jest gra robiona starą szkołą. Poznajesz schemat i wykorzysując go w odpowiedni sposób przechodzisz za którąś próbą na perfekta.

Ludzie to porównują do różnych tutułów a mi grając przypomniało się to....
 

Spoiler



 

 

  • Lubię to 1
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
W dniu 14.09.2021 o 12:07, Szarik napisał:
Spoiler

Pierwsza część ogarnięta, zmiany w grafice na plus ale pod tym względem jakiegoś mega szału to nie było, ot lekka kosmetyka. Czas na drugie ME - w mojej opinii najlepsze z całej trylogii ;)

steamuserimages-a-akamaihd-net2.jpg

 

steamuserimages-a-akamaihd-net.jpg

 

steamuserimages-a-akamaihd-net3.jpg

 

steamuserimages-a-akamaihd-net5.jpg

 

steamuserimages-a-akamaihd-net6.jpg

 

steamuserimages-a-akamaihd-net4.jpg

 

steamuserimages-a-akamaihd-net7.jpg

 

Czas na trzecią część, ogrywałem ją tylko raz...dawno temu. Zobaczymy jak teraz mi podejdzie, na razie jest dobrze :)

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

7.jpg

 

6.jpg

  • Lubię to 5
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No i "Kena" skończona. Grało się bardzo fajnie, oprawa  świetna, zwłaszcza graficzna (choć drobne poprawki by się przydały. Np. przy końcu bohaterka nie zostawia śladów na śniegu). Lubię od czasu do czasu zagrać w taką baśniową grę, to jakby powrót do dzieciństwa :) Jedynie minus za motyw lgbt. W grze skierowanej głównie do młodych graczy? Przegięcie.

 

Teraz wracam do:

 

EGS_Borderlands2_GearboxSoftware_S5-1360

 

żeby ograć wszystkie DLCki. Tym razem jako:

 

bl2vr_maya.jpg

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...