Skocz do zawartości

[OGÓLNY] W co obecnie grasz?


Recommended Posts

Niedawno skończyłem "Dragon Quest XI". Ech, Zjadła mi ta gra ponad 130 godzin życia, ale warto było. To taki triple A w dziedzinie jRPG, wszystko na naprawdę najwyższym poziomie.Jak ktoś lubi takie klimaty szczerze polecam.

 

Od kilku dni:

 

9118ad28-907d-4bfb-8a38-37af99ab569f.png

 

Pierwsze wrażenie średnie po Dragon Queście, to jednak nie ta klasa. Ale nawet nie zauważyłem jak minęło kilka godzin. W końcu to Xcom i wciąga tak samo ja wcześniejsze części.

Edytowane przez sznib
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W chimera squad pograłem chwilę i odstawiłem - jakoś mnie nie wciągnęło jak 1, czy 2.

 

Obecnie cisnę w odyseje.

AC-Odyssey-Title.jpg

 

"Cisnę" może trochę na wyrost, bo o ile z początku się zachłysnąłem światem i zbierałem wszystko, eksplorując każde polis na 100%, tak po dobiciu do 50 lvl nie ukończyłem nawet głównego wątku (a mapy nawet połowy nie odkryłem). Jak to ubi, piękny świat z masą niepotrzebnych zapychaczy, które po czasie zamiast dawać frajdę nudzą niemiłosiernie... Może kiedyś skończę;)

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

niepotrzebnych zapychaczy, które po czasie zamiast dawać frajdę nudzą niemiłosiernie

 

Źle grasz. Mi też trochę zeszło, ale jechałem przede wszystkim wątek główny. A poboczne tylko aby dobić do wymaganego poziomu. Gra skończyła się wtedy w takim fajnym momencie gdzie jeszcze daje frajdę.  


RE:Zero

 

cf3126703e5b89a52646ea367cd1a110.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Nieaktualne. Obecnie już ogrywam Subnauticę

 

header.jpg?t=1589483895

 

 

Nie spodziewałem się, że polubię taką grę, bo nie mam już tyle czasu i cierpliwości co kiedyś, ale ta ma znacznie więcej do zaoferowania niż widać na pierwszy rzut oka.

 

Głównie otwarty świat, eksploracja, crafting i budowanie, przygodowa, z ciekawą fabułą opowiedzianą bez dialogów, ale też horror i skradanka.

Link to post
Share on other sites

Zmiana klimatu:

 

River_City_Girls_20190915122104doart-min

 

Bardzo fajna gierka w stylu 16sto bitowych fliperowych bijatyk. Charakterystyczna pikselowata grafika, za to genialna ścieżka dźwiękowa. Dużo nawiązań do klasyki, np. pierwszy boss, kiedy uciekamy ze szkoły, to pani woźna, zaraz na początku walki wita nas swojskim "Geet over here!". A jeden z ciosów jakie możemy się nauczyć w dojo to machanie nóżką dobrze znane ze Street Fightera w wykonaniu Chun Li. Ogólnie polecam.

 

ss_e3f188d271e7d262c7162c2d2f0e49cda39aa

 

rivercitygirlsgameplay.jpg?resize=1038%2

Edytowane przez sznib
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@sznib byku nie było innych bardziej męskich gier? Ile ty masz w łapie byku?  :->

 

Ja ostatnio przeszedłem Desperados 3, całkiem przyjemnie się grało chodź jedynka chyba bardziej mi się podobała może dlatego, że wtedy byłem młodym dzieckiem. 

Link to post
Share on other sites

Jakoś tak wyszło :D. No i jak chodzi o dwie ostanie gierki to są fajne nie dlatego że głównymi bohaterkami są małolaty, ale dlatego że mają fajne mechaniki i po prostu wciągają. Obiecuję ze następna gierka do ogrania będzie bardziej "męska".

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

107802382_10222654549293045_832313497914

 

Na półce leżała od kilku lat, grać zacząłem jakiś czas temu, ale początek mi tyłka nie urwał, więc po kilku rozdziałach poszła w niepamięć. I to był dość srogi błąd, bo gdy odpaliłem ją z nudów dzisiaj i doszedłem do szóstego etapu - "Hunted", przeżyłem jeden z najbardziej immersyjnych momentów ostatnich miesięcy. W weekend zamierzam sprawić sobie TLoU Part II, ale czekanie do soboty właśnie przestało być bolesne 1f603.png

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@up, jak podoba Ci się Beyond to serdecznie polecam Detroit. Zdecydowanie najlepsza gra od QD, jestem już mniej więcej w połowie i gra jest naprawdę dobra. Fabułą wciąga, sporo lepsza niż w Beyond, dodatkowo tradycyjnie mnóstwo wyborów wpływających na to jak się potoczy los bohaterów. można Zagrać kilka razy drastycznie zmieniając przebieg akcji, jak i zakończenie. Doobra, spadam grać dalej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...